Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vito viimane mudel 2003.a. ja nooremad. Kellel on andke ostunõu!
#1
Kas keegi teab öelda, kas lapsehaigusi juba osatakse normaalselt kõrvaldada Eestis? Kas rattalaagreid juba eraldi vahetatakse. MIllele peaksveel tõsiselt pilgu pöörama enne kui otsustada?
Milline kerepikkus oleks kardaani suhtes kõige armulisem. A1 A2 A3???
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...244f0badbf
Vasta
#2
Ses suhtes oled õigel teel, et vähemalt on tegu jälle tagaveolise masinaga, ikkagi Mercedes-Benz...
Sry, OT.
perpetum mobile
Vasta
#3
no mul praegu ka ju tagaveoline Smile
Vasta
#4
Need esimesed 639 vitod olid suht kehvakesed,lagunesid ikka retsiltConfusedad:Tehas käskis enamusel kardaanid ja reduktori jne vahetada.Kellel garantii ajal probleeme oli,sai need tasuta vahetatud.Kes aga sõitis garantii ära ilma remontimata,võib nüüd paraja portsu otsa sattuda.Mis siis probleemiks on/oli-kardaanid ja nende vahelaagrid,tagumised rattalaagrid ja esimesed stabika kondid,puksid.Rohkem midagi massilist ei meenugi,eks erandeid leidub,põhiliselt see siiski peamiselt omanikus kinni.Need nö ise remontijad võiksid mossesi edasi ehitada,kui raha pole,siis ära osta selle viimase raha eest mersut.Pidevalt on probleeme klientidega kes on ostnud kasutatud auto,loomulikult remondivad kuskil külamehe keldris oma autosid,siis viimses hädas tulevad silberisse kutrma kui sitt ikka Mercedes-Benz on.Juhuseid on väga palju kui inimese rumaluse tõttu on vaja autole väga kalleid osi tellida(mootori juhtplokk näiteks),kes süüdi suures arves,loomulikult silberUZI
Kodanik Sulole soovitaksin natuke kallimat ostueelset kontrolli ja auto ajaloo põhjalikku uurimist.Kui auto otetud ja mingeid probleeme,helista...
Vasta
#5
No seda nuttu ja hala kuuleb ka siin foorumis...........aga tänud sulle TNX informatiivse ülevaate eest. Nagu ma aru saan on mees igapäevaselt ise käega küljes Vito bussidel Smile)) Nagu ämmaemand Smile))))) Aitäh!
Vasta
#6
Sulo Kirjutas:no mul praegu ka ju tagaveoline Smile

Eei, ma Vitot konkreetselt silmas pidasin, et lõpuks on õigete rataste veo juurde tagasi mindud. Ise olen kaalund tõsiselt neliveolist, ei tea, kas on ka väärt kraam?
perpetum mobile
Vasta
#7
No talvel peab raskus taga olema...mis muud!
Vasta
#8
rauntz Kirjutas:
Sulo Kirjutas:no mul praegu ka ju tagaveoline Smile

Eei, ma Vitot konkreetselt silmas pidasin, et lõpuks on õigete rataste veo juurde tagasi mindud. Ise olen kaalund tõsiselt neliveolist, ei tea, kas on ka väärt kraam?
Neliveolise vito nõrk koht on esisilla puksid,just reduktori kinnituse puksid.Manuaalidel lagunevad need eriti kiiresti(ca 10 000km),vahetamine aga suhteliselt raske teema.
Vasta
#9
tnx Kirjutas:
rauntz Kirjutas:
Sulo Kirjutas:no mul praegu ka ju tagaveoline Smile

Eei, ma Vitot konkreetselt silmas pidasin, et lõpuks on õigete rataste veo juurde tagasi mindud. Ise olen kaalund tõsiselt neliveolist, ei tea, kas on ka väärt kraam?
Neliveolise vito nõrk koht on esisilla puksid,just reduktori kinnituse puksid.Manuaalidel lagunevad need eriti kiiresti(ca 10 000km),vahetamine aga suhteliselt raske teema.

Ok, siis peab veel mõtlema seda asja ja ootama pisut... Tänud.
perpetum mobile
Vasta
#10
Tagumisi rattalaagreid on juba võimalik ka b-gruppist saada ning ilma terve õõtsata, kuid esimesed tulevad ainult originaalist ning koos käändmikuga, samas läheb enamasti ka uus ABS andur, kuna vana valdavalt kätte ei ole võimalik tervena saada. Samuti on ka kardaani vahelaagreid juba korralikke b-gruppi omi saadaval.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  VITO(w639) 109 CDI - laadimise tuli põleb, salongi taustavalgus kustub IUrmoI 8 215 10-03-2024, 07:42 AM
Viimane postitus: v6sa
  2014 Vito diisel pihustid ei toimi KKk 4 158 05-02-2024, 11:37 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  Vito ei käivitu külmaga - elektri mure ratsoup 9 338 09-01-2024, 07:04 PM
Viimane postitus: v6sa
  Vito Tourer 2023 CD-pleier Antz 0 131 16-07-2023, 02:14 AM
Viimane postitus: Antz
  Vito 2003 edasi ei puhu sooja Old_timer 11 828 24-01-2023, 11:26 PM
Viimane postitus: jass161
  W639 Vito 115CDI MY2006 - Aku tühi paari päevaga, voolukadu aix6 3 584 24-01-2023, 09:18 PM
Viimane postitus: onu_siim
Video Vito w639 kolks taga Eenmaa 1 359 02-01-2023, 10:48 PM
Viimane postitus: Eenmaa
  MB Vito 2007a kärukonksu juhtmete värvid imre 3 469 08-11-2022, 05:59 PM
Viimane postitus: stihl
  Probleem 1998 MB Vito W638 108D käikudega (manuaal) hbmluiks 3 510 05-11-2022, 01:15 AM
Viimane postitus: Ernst
  2008 Vito tehase webasto Jalmar 1 689 12-12-2021, 08:52 PM
Viimane postitus: isakene



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne