Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
r129 romulas
#1
Kas kuskil romulas on keegi r129 näinud juppideks?
Vasta
#2
Vaevalt Eesti romulad sellist autot ültse on nõus sisse ostma,aga kui leijad anna teistelegi teada.
Vasta
#3
Ei tahaks uskuda jah, et sellised masinad romulasse jõuavad... ka peale laksu mitte...
perpetum mobile
Vasta
#4
Ametlikes küll mitte, sest sai siin paar kuud tagasi Eesti romulad ette võetud ja läbi helistatud, ei miskit.
Vasta
#5
mäletan mõni aasta tagasi olin juhuslikus ühes romulas ja nägin ühte R129-t.
Koht asub kui sõita Paldiski mnt-d pidi ja ära pöörata Vääna-Jõesuu peale, sealt edasi paar kilomeetrit on täitsa tee ääres romula... ei tea kas enam alles, a äkki on abiks.
Ryde or Die
Vasta
#6
Kas keegi w126 (soovitavalt 560) on näinud kusagil romulas? või on mõni lammar, mis on rohkem pühendunud mersudele, kust tasuks vaadata?
Vasta
#7
Blue Chip Kirjutas:Kas keegi w126 (soovitavalt 560) on näinud kusagil romulas? või on mõni lammar, mis on rohkem pühendunud mersudele, kust tasuks vaadata?

Prillimäe romulas on, jupid maksavad samapalju, kui poes (vabandust esinduses) uued UZI
Suurimad sõbrad: relakas, keevitus, pahtel,
Vasta
#8
MAV Kirjutas:
Blue Chip Kirjutas:Kas keegi w126 (soovitavalt 560) on näinud kusagil romulas? või on mõni lammar, mis on rohkem pühendunud mersudele, kust tasuks vaadata?

Prillimäe romulas on, jupid maksavad samapalju, kui poes (vabandust esinduses) uued UZI

Jep...täiesti müstilised hinnad on seal. Näide, täna käisin küsimas (ok riis jah aga ikkagi) Nissan patroli plastikust torujupp kuhu kinnitub õhulugeja (see anduri osa) eest küsiti 7000.-(esinduses 10k mingil põhjusel) see on umbes 20cm pikk ja 90mm läbimõõduga suvaline plastik torujupp. Mul pole sõnu. Ise ostavad autosid sisse saia rahaeest.
Just hiljuti läks sinna CL600 v12 biturbo 368kw (muidugi rõveda laksuga) mingi oli vist 65k eest. Ja arvake 3korda mida nad küsivad selle auto juppide eest.....

Vasta
#9
Niipalju kui mina tean siis on Eestis kaks R129 keret mis on laksuga.
Üks hall sõitedi vastu puud, nii et onu kuusel murdus latv, aga peale laksu avanesid SLi uksed veel täitsa korralikult. Oli kuskil kadaka tee autoplatsis katte alla veel!
See vist müüdi maha ja doonorautoks toodi pooleks lõigatud masin Rootsist. Vedeles Tapal veel. Aga sellest pooleks saetud isendilt küll midagi võtta polnud. Ja kui isegi saaks siis vähemalt kõik detailid on väljas seisnud ja .... seisukorras.
Mis sellest vastu puud sõidetud isendist saanud on - seda ei tea.

Aga Rootsis asuvad suhteliselt head romulad www.bildelsbasen.se ja hinnad normaalsemad kui eestis ning kui küsisin siis näiteks aut.kastile pakkusid isegi garantiid.
Aga rootsi keelt võiks ikka osata.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#10
kunagi kui käisin kadaka teel sealt keldrist miskit juppi oma kutsikale ostmas,siis nurga taga vedeles küll miskine SL-i taoline pehme katusega masin!?
puudu oli mingi tuli,üx stangedest vist ja midagi oli veel!aga ma ei tea kas see oli või on juppex mõeldud ja kas üldse alles veel!
sry kui masinaga puusse panin!Shy
Vasta
#11
kutsikas Kirjutas:kunagi kui käisin kadaka teel sealt keldrist miskit juppi oma kutsikale ostmas,siis nurga taga vedeles küll miskine SL-i taoline pehme katusega masin!?
puudu oli mingi tuli,üx stangedest vist ja midagi oli veel!aga ma ei tea kas see oli või on juppex mõeldud ja kas üldse alles veel!
sry kui masinaga puusse panin!Shy

Sellel pidi kere kõver olema ning siiani ple omanik teda juppideks müüma hakanud. Kuulsin mb varuosade poest aga ei mäleta kelle oma see oli.
Vasta
#12
nunuh!
ei tea sellest rohem kahjux midagist jah,kui seda et nägin seda seal vedelemas!
aga keegi võix ju selle auto omaniku välja uurida,siis need kellel vaja midagi sealt küljest,saaxid kambapeale mingi pakkumise omanikule teha!?RolleyesCool
Vasta
#13
Detektiivitöö tulemusena inf selline, et too laksuga masin ei ole müügiks vaid omanik ikka pidavat kõpitsema selle kallal!
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#14
assoooo..
seda ei teadnud kuna viimati kui mina seda nägin siis esialgu tuli endal soov see masin omale sebida,kuna pold näha et keegi seda taastax!
aga kui nii,siis edu igatahes omanikule ja siis loodax varsti seda masinat ka ilusa ja tervena näha!Confusedmile:
Vasta
#15
churka Kirjutas:mäletan mõni aasta tagasi olin juhuslikus ühes romulas ja nägin ühte R129-t.
Koht asub kui sõita Paldiski mnt-d pidi ja ära pöörata Vääna-Jõesuu peale, sealt edasi paar kilomeetrit on täitsa tee ääres romula... ei tea kas enam alles, a äkki on abiks.

Mulle öeldi, et neil ple sees olnudki ühtegi kaheukselist mersut ja R129-st ja SL-i väljanägemisest ei olnud neil aimugi, ehk siis sellist mersut nad ei teagi.
Vasta
#16
ehk on liiga kaua aega möödas, kuid raudselt mäletan, et oli olemas Smile
Ryde or Die
Vasta
#17
Üks 129 jäänus saadaval suht mõttetu hinna eest

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#18
inc13 Kirjutas:Üks 129 jäänus saadaval suht mõttetu hinna eest

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

krdi pätid rsk
Vasta
#19
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html vaevalt küll see sama aga jube sarnane on.
Vasta
#20
krt mul oleks vaja tagumist tuledepaneeli sellelt romult.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kelle SL R129 mädaneb tallinnas. OTSIN OMANIKKU k2rpman 0 3,682 24-03-2019, 05:39 PM
Viimane postitus: k2rpman
  W204 Romulas 123 3 5,030 15-05-2017, 09:10 AM
Viimane postitus: v6sa
  Õnnitlused juubeli puhul R129 Randar 39 22,745 27-05-2011, 04:07 PM
Viimane postitus: jansa48
  Suured heasoovid Jürgenile (R129) indrek 29 14,346 27-05-2010, 10:32 PM
Viimane postitus: Priit
  Palju Õnne R129 HotPapa 25 13,815 28-05-2009, 08:50 AM
Viimane postitus: v6sa
  Kus remontida R129-t? merslane 7 3,529 12-03-2008, 01:37 PM
Viimane postitus: anto123
Big Grin VIHANE ÜMBEREHITATUD R129 Sulo 1 3,624 28-11-2005, 10:32 PM
Viimane postitus: Eric



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne