Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
punane sillutustööde reklaamiga berlingo viimsis
#1
Exclamation 
igasugused vihjed oleksid teretulnud nimetatud auto kohta - firmanimi, veebiaadress vms. juhul kui sa ise satud lugema seda, lugupeetud autojuht, siis tea, et sinu argpükslik põgenemine peale sikli kummulisõitmist ja minu põlve rikkumist oli madal - helista mulle 53316100 kui mees oled.
Vasta
#2
Proovi googlist otsida(sillutustööd).Nüüd helista neile ja küsi kas neil on selline auto,et otsid sillutajaid(märkasid autol reklaami ja firma nimi ei jäänud meelde).Confusedmile:
  
Registrikood 11330189
Kaluri tee 5 Viimsi vald 74001 HAABNEEME
  
Telefon 6011590
e-post: allan@miiter.ee

Kodulehekülg: www.miiter.ee

Juhataja Allan Ventsel 5110269

Juhatuse liige, ehitusdirektor Urmas Kiviselg 5093342
  
  
Tee-ehitus: teehoiutööd, teede ehitus, hooldus
  
Sillutustööd: teekivide, tänavakivide, äärekivide paigaldamine
  
Haljastustööd: haljastuse projekteerimine, rajamine, hooldus
  
Mullatööd: kaevetööd, pinnasetööd, planeerimistööd
Lumekoristustööd
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#3
miiteris on ainult hõbedased autod. Urmas oli super vastutulelik ja aitas konstruktiivselt kaasa mõelda kui talle täna hommikul helistasin. lahedad sägad Smile
Vasta
#4
Kas see oli vanem Berlingo? Täna Viimsi Marketi ees seistes nägin ühte sõitmas. Punane,valgete kirjadega, Tänavakivide hooldus oli suuremalt peale kirjutatud ja siis all oli midagi veel väiksemalt...
Tuli sealt Mõigu poolt vist...
Vasta
#5
just! sarnaste tundemärkidega.. ega sa juhuslikult numbrit ei saanud?
Vasta
#6
Kahjuks ei saanud! Nähtavasti nad seal lähedal siis kusagil tööl. Ma mõnda aega liigun veel Viimsi ja Tallinna vahet, kui juhuslikult uuesti näen, siis vaatab!
Vasta
#7
Punase ja valgega on koduleht sellisel firmal nagu
Defton
Vasta
#8
väikemees Kirjutas:Kahjuks ei saanud! Nähtavasti nad seal lähedal siis kusagil tööl. Ma mõnda aega liigun veel Viimsi ja Tallinna vahet, kui juhuslikult uuesti näen, siis vaatab!

ole hea, anna märku kui meeles on Smile kui viitsid võid isegi telefonitsi seda teha - number on esimeses postituses
Vasta
#9
Kindlasti. Panin numbri telefoni.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Huvitav W126 SEL - nii punane kui olla saab Rolz 9 4,906 06-09-2007, 08:54 AM
Viimane postitus: Reddog



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne