Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkupuuted politseiga ning nende poolt tehtud tööga
#21
oehh, edit mode sõi mu posti ära praegu... ei viitsi uut kirjutada.
Vasta
#22
Kalev Kirjutas:oehh, edit mode sõi mu posti ära praegu... ei viitsi uut kirjutada.

Me mõistame sind vaikides Smile
perpetum mobile
Vasta
#23
Rait Kirjutas:Inspektor Karjamaa tutvustas ennast
sellest nimest piisab, edasi ei oleks pidanud kirjutama. "piix piix piix":lol:
Vasta
#24
Ma siis lisan ka oma kogemustepagasist:
Pärnu, Reldori tehnoküla. Sõidan kiirusega max 10-15 km/h kahe hoone vahelt läbi ja minust paremal autost kõrgem infotahvel. Ennem kui jõudsin autoga niikaugele, et näha mis toimub infotahvi taga sõitis Ziguliga "sooda" mulle paremalt sisse. Parema käe reegel ja mina süüdi. Situatsioon, et mul polnud võimalik paremalt tulijat näha ei olnud argument. Seega, olge ettevaatlikud piiratud nähtavusega kohtades paremalt lähenejate suhtes.
Vasta
#25
Blue Chip Kirjutas:Mul oli au sponsoreerida liikluspolitseid 29. detsembril 2007 aastal ja aidata neil ikka ilusad 4 kvartali preemiad välja teenida.
Lugu oli selline:
Sai värskelt käidud ülevaatusel ja CO oli paigast ära, muidu masin vinks-vonks. Anti 30 päeva aega vea parandamiseks.

Seda 30 päeva seadust pole enam aastaid, ei tea mis jura sulle aeti.Kui aeg kukub, siis mingit pikendust ei saa - ainult sõit lähimasse remonti- ja/või ülevaatusse lühimat teed pidi.
Vasta
#26
On küll KORDUV - seni sõidad autoga töökojast - töökotta.
Põhjus lihtne - "Anja külas tark mees oskab korda teha ja hästi odavalt"
Proovigu ümber lükata
Vasta
#27
Mul oli kah kogemus veebruaris milkudega.
Sõitsin siis keilast välja Tallinna poole, aga kohe kui keilast välja sõidad siis peale silda on kõikide piirangute lõpp ja algab 90km/h ala.
Oli suht kiire siis pigistasin nats paremajalaga 100km/h sisse ja püsikas peale. Milkud olid siis statoilis ja nägid kui ma kiirendama hakkasin ning tulid kohe sappa. Said mu Valingu tee otsas kätte koheselt kahekesi väljas üks ümber auto jooksmas ja teine kiirelt käed juhipoolsest aknast sees alkomeetriga ei tutvustatud ega midagi vaid öeldi kohe dokumendid ja puhuge. Nähes nördinult ,et ma kaine hakkati ajama ma olevat 140km/h sõitnud. Ma vastu pole võimalik mul olid jalad pedaalidelt eemal ja püsikaga 100km/h rauas. Nemad ikka vastu et mee tulime 140km/h järgi ja kohati nagu vahe ei vähenenud. Selle peale küsisin siis radari näitu näha. Vastus kiirelt meil ei ole seda spidoka järgi (suht vihaselt). Ma nokkisin vastu ,et te piditegi mulle kiiremine ju järgnema et mind kätte saada kui teie oleks samamoodi 100-ga sõitnud poleks te mind ju kätte saanud. Vastati et no aga vahe ei vähenud ju ja ärge siis vaielge midagi teil ju esmased load. Ma siis vastasin et mis siis kas see keelab sõitmist või. Vastati sellele ,et te ei jälgi piisavalt spidokat ja sellest see tuleb. Olgu me teeme teile suulise hoiatuse jälgige spidokat hoitke jalaga gaasi JA ÄRGE KASUTAGE PÜSIKIIRUSEHOIDJAT SELLEGA ÜLETAB KIIRUST...
Vasta
#28
aga kas mul on õigus kui väidan, et politsei ei tohi liiklejat põhjuseta kinni pidada(ehk kui ma pole ühtegi eeskirja rikkunud)???? see on siiski minu aeg, mis kulub. et osad sõbrad seda väidavad siis olen ka ise pidevalt küsinud, et mida ma valesti tegin, et kinni peate. nende vastus on lihtne:"meil on siis reede, laupäev..... mingi nn. kõrgendatud kontroll."---no mida tähendab see reede, laupäev???? tegelikkuses peaks olema nii, et vaid "reidi" käigus võib kinni pidada suvalisi autosid ja siis näiteks turvavöö kasutust kontrollida vms.

sorry, kui mingeid legende loon, aga väga kahtlane tundub see kui lambist maha võetakse ja veerand tundi mu autot uuritakse...:help:
Vasta
#29
Hannes kui sa pole veel aru saanud siis meil liikluses on politsei riik nii ,et ei ole sul midagi teha.
Pealekaubaks mõeldakse uusi seadusi kah juba politsei poolt välja.
Viimane legend oli see mis ma kuulsin ASULA SISESEL TEEL EI LÕPETA KIIRUSE PIIRANGUT RISTMIK VAID SELLEKS ETTE NÄHTUD MÄRK???
bii öeldi sõbrale
Vasta
#30
Loe nüüd ise ka see viimane suurte tähtedega lause läbi ja mõtle hoolikalt!

Minupoolest võivad nad mind kinnipidada kasvõi 10x, mida mul karta??? Vähe ajame juttu, räägime ilmast ja eluolust, soovime üksteisele head teed ja rahulikku õhtut...
Vasta
#31
kaspar Kirjutas:ASULA SISESEL TEEL EI LÕPETA KIIRUSE PIIRANGUT RISTMIK VAID SELLEKS ETTE NÄHTUD MÄRK???
bii öeldi sõbrale

Selline süsteem on Viljandi maanteel peale Luiget kuni Raplani . Ja neid keda seal nöögitakse on oi oi kui palju. Lolliks võid minna ... 70-90-70-90 peale ristmikut veered 200m siis tuleb piirangu lõpp saad hoo ülesse ja jälle 70 piirang.
Vasta
#32
Luigest Raplani on vaid üks asula: HagudiConfusedilly: Aga see kiirusepiirangute rütm on lahe, jah:lol:

Aga selle jutuga võivad kodanikud kordnikud pikalt sõita. Asulasisesel teel lõpevad KÕIK piirangud ristmikuga. Nende jätkamiseks korratakse märke.

Huvitav on see, et minul on olnud vaid konstruktiivseid arutelusid korravalvuritega. Ja trahvi olen saanud ikka asja pärast, niisama pole mind peeditud. Aga eks jõuan, tuginedes siinse rahva kogemustele, ka inspektor Kukekesega kohtuda.Confusedilly:

Mina kuulun nende hulka, kelle arvates peab politseil olema õigus autot peatada ka lihtsalt kontrolliks. Kuulge, neid joodikuid ja muidu lolle on liikluses ikka liiga palju. Pealegi, kui kõik korras, siis dokumentide kontroll ja puhumine võtavad maksimaalselt 5 minutit ja siis võib head päeva soovida.

Kui kõik korras pole, siis...

Aga praegu peab auto peatanud politseinik leidma põhjuse kinnipidamiseks. Ja see leitaksega, kasvõi haaknõelu või rehvinaaste lugedes. Tobe seadus...
Vasta
#33
v6sa Kirjutas:Aga selle jutuga võivad kodanikud kordnikud pikalt sõita. Asulasisesel teel lõpevad KÕIK piirangud ristmikuga. Nende jätkamiseks korratakse märke.
Ainult, et mõnesse kohta märke pole jätkunud või on nad nähtamatud...Confusedmash:
:)
Vasta
#34
kalacompany Kirjutas:
kaspar Kirjutas:ASULA SISESEL TEEL EI LÕPETA KIIRUSE PIIRANGUT RISTMIK VAID SELLEKS ETTE NÄHTUD MÄRK???
bii öeldi sõbrale

Selline süsteem on Viljandi maanteel peale Luiget kuni Raplani . Ja neid keda seal nöögitakse on oi oi kui palju. Lolliks võid minna ... 70-90-70-90 peale ristmikut veered 200m siis tuleb piirangu lõpp saad hoo ülesse ja jälle 70 piirang.

Üks 70-ne ala korjati maha mõni aeg tagasi, see on tlnna poolt tulles peale kohila tee otsa kus lõppes 70 ja algas 90 ning ca 80m algas uuesti 70 mis kehtis sama pikalt.
Vasta
#35
No täpselt nii ongi ,et saadad ta pikalt. asulasisesel teel lõpetab ristmika aga vaata asi selles et inimesed on hakkanud nii võr palju liiklus eeskirjadest kinni pidame et neil on raskusi oma norme täita ja siis otsitakse kerge usklikke kellele saaks väänata.

Soovitus uue auto omanikele juhtus töö autoga selline asi ,et kontrollimise käigus tuli välja et ülevaatus puudu (näitas milku arvuti) kuid passis oli olemas selgus et akk-is oli valesti sisestatud. et kui juhuslikult selline asi juhtub siis helistage arki laske ümber muuta ja kui muidu ei saa siis kohalik ülevaatus punkt peaks selles aitama.
Vasta
#36
No enda eest tasub ikka seista, ma usun. Isal juhtus kord selline asi, et üks helistas politseisse ja kaebas, et tema rikub liikluseeskirju (mingi möödasõidu värk oli) ja siis politsei tuli sappa ja pidas kinni. Vaidlesid tükk aega ja sõitsid koos sinna tagasi, kus see toimunud oli ja selguski, et isal oli õigus ja täiesti ilmaasjata too tüüp kaebas :S
Kvaliteetmööbel parima hinnaga: büroomööbel & kontorimööbel
Vasta
#37
Mina selliste pealekaebamiste peale oma aega küll raiskama ei hakka.Kui pole
politsei poolt fikseeritud fakti,või videosalvestust,saadan nad kõik kukele.
Võib-olla sellepärast,et ei ole tahtlik rikkuja.Samahästi võib mõni vihavaenlane ka kitse panna.Samas muidugi aktsepteerin seda vihjetelefoni kui asi puudutab n:ärandamisi ,purjus peaga sõitu,meeletut kihutamist teiste elu ohtu seades jne.Muide,kui helistate sellel numbril,fikseeritakse teie andmed üleriigilisse andmebaasi teilt luba küsimata.
Ehk hoiatuseks,kui juhtud vale inimese peale keelt kandma ja juhuslikult info lekib,mis on meil tavaline asi,siis .................
Vasta
#38
reporteri kodukal nägin ise sellist asja et politsei tuvastas visuaalsel vaatlusel selle, et auto esiuste klaasid on tumedamad kui eeskirjade järgi lubatud, aga ei tea kas tyyp sai kolli kätte seelle eest kaa või ei, sest mu tööarvutil ei ple kõlareid nimelt. igaljuhul milkude auto tagaistmele "kohvile" kutsuti küll....

ise oleks nad küll kus kurat saatnud, kui nad kratiga mõõta ei saa...
Vasta
#39
Nustu826 Kirjutas:reporteri kodukal nägin ise sellist asja et politsei tuvastas visuaalsel vaatlusel selle, et auto esiuste klaasid on tumedamad kui eeskirjade järgi lubatud, aga ei tea kas tyyp sai kolli kätte seelle eest kaa või ei, sest mu tööarvutil ei ple kõlareid nimelt. igaljuhul milkude auto tagaistmele "kohvile" kutsuti küll....

ise oleks nad küll kus kurat saatnud, kui nad kratiga mõõta ei saa...

Aga ta nõudiski, et politsei ära mõõdaks klaaside tumeduse. Politsei keeldus ja pani fakti ette, et kas saadavad korduvülevaatusele või autoomanik kisub seal samas kiled maha...Ohver valis viimase variandi.
Seda klippi nähes ma hakkasin ise ka mõtlema, et olgugi et silmaga on näha, et liiga tumedad kiled klaasil...aga kas siis ikkkagi tõestama ei pea seda spetsiaalsete vahenditega? Sama ju mis kiiruseületamine...kui politsei teeks trahvi selle eest, et ta silmaga hindas sõiduki kiiruseks üle 90km/h...
Vasta
#40
tuttav saatis pikalt, ütles, et võta ise maha kui tahad. saadeti kordusülevaatusele, enne ÜV minekut võttis ise maha, mõõdeti ja uuriti ja tühistatid mendi otsus. maksma läks aint uuesti kiletamine. Smile

aga kas asi on seda jebimist väärt? ilmselt mitte.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne