Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Head nõuaannet vaja...
#1
Tere!

Olen juba pikemat aega Mercedese-ostu teemal mõtteid mõlgutanud. Põhimõtteliselt on auto välja valitud:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Teab äkki keegi selle kohta midagi täpsemalt rääkida? Kui palju sellisel kütusekulu võiks olla ja kas hooldused on väga kallid?

Tuleviku peale mõeldes tekkis veel paar kümsimust - kas sellele konkreetsele autole on võimalik mõnelt diisel-mersult mootor ümber tõsta koos manuaalkastiga, et väheke kütust kokku hoida? Kütuse hinnad on nii nagu nad on....
Vasta
#2
Oot misasja?!?!  Ole nüüd normaalne, miks ost kupeed selleks, et põkaks teha??? Osta siis kohe diisel mingi, SEC ei ole mingi ökoauto ja mida "tjuunida". Kui kütusehinnad ei sobi, siis ära üldse vaata selle keremudeli poole, ole nüüd normaalne.

Oi sa hakkad veel siit tõsiusklikelt mersumeestelt saama, ma veel isegi rahulikult sõnastasin :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Osta auto ära, tule minu juurde, ma panen sulle progetava aju peale. Saad oma mõned liitrid sajale km`ile kütusekulu vähemaks. Saab ka nii, et keskmine kulu on 7-sajale, autol pole lihtsalt jõudu liikuda.
Diisliks teha sellist autot pole mõtet. Üks punane diisel-SEC oli vahepeal müügis. Uuri, ehk on veel pakkuda mõnel.

Edit: Eile just mõtisklesime isaga, et hea valik oli Chevy Van 5.7 bensukas valitud, mitte kaua otsitud 6.5TD.
Benamootorile(chevy 5.7 180kW) paned gaasiseadme peale (20k maksab parim süsteem) ja sõidad odavamalt kui nt BMW E46 3.0TD`ga.
Võrdlus oli just seepärast, et diisel on nö eelistatavam ja see(BMW) on meil peres ainuke disla masin , diisel on niipalju kallim, et võrreldes bensukaga polegi enam suurt vahet.
Vasta
#4
Ega jah, ei tasu hakkata sellist kupeed pedeerima ja üldse mitte ühetegi kupeed, see ju ikkagi sportautoks mõeldud...kui tahad diislit siis otsi carratingus on üks punane sec, diisel vahele tõmmatud, oli vist müügis ka...saaksid kindlasti hea hinnagaWink
Vasta
#5
Kui sa just selle kerega autot tahad, siis sul läheb raskeks. Toodetud pole ja õnneks neid põkaks "tjuunituid" väga vähe, eelpool mainitut punast ja ühte hõbedast tean.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Hents mõtleb just samat autot mis minagi , nagunii auto veel alles, selliseid eriti keegi ei osta
Vasta
#7
Punane musta katusega ja Saaremaalt mandrile ostetud mingi aeg tagasi.
Olen kõrvuti foori taha juhtunud, lõgises kõrval krt teab kui vana ja mis korras mootoriga.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
HotPapa Kirjutas:Ega jah, ei tasu hakkata sellist kupeed pedeerima ja üldse mitte ühetegi kupeed, see ju ikkagi sportautoks mõeldud...kui tahad diislit siis otsi carratingus on üks punane sec, diisel vahele tõmmatud, oli vist müügis ka...saaksid kindlasti hea hinnagaWink

Ja hõbedase leiad ehk numbri järgi, 666 SEC peaks olema.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
Karl Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Ega jah, ei tasu hakkata sellist kupeed pedeerima ja üldse mitte ühetegi kupeed, see ju ikkagi sportautoks mõeldud...kui tahad diislit siis otsi carratingus on üks punane sec, diisel vahele tõmmatud, oli vist müügis ka...saaksid kindlasti hea hinnagaWink

Ja hõbedase leiad ehk numbri järgi, 666 SEC peaks olema.

Hea nõuanne on see, et kui sa arvutad kokku kogu mootori , ostu vahetuse ja muud kulud mis sellega kaasnevad ühekordse väljaminkuna. a 20.000 eeku. Siis on odavam juristad bensukaga edasi.

Aga sec on sex pill Tongue
Vasta
#10
-axel- Kirjutas:kas sellele konkreetsele autole on võimalik mõnelt diisel-mersult mootor ümber tõsta koos manuaalkastiga, et väheke kütust kokku hoida?
sellise SEC'i peal võiks mõnda uuemat sorti lõhkeainet testida...:eureka:
Vasta
#11
Selle auto puhul ostad teise auto veel lisaks, millega säästutad ja sõidad talvel.
Vasta
#12
-axel- Kirjutas:Tuleviku peale mõeldes tekkis veel paar kümsimust - kas sellele konkreetsele autole on võimalik mõnelt diisel-mersult mootor ümber tõsta koos manuaalkastiga, et väheke kütust kokku hoida? Kütuse hinnad on nii nagu nad on....

Sellise jutu peale pole midagi mõistlikku öeldagi.Lühidalt-nii lolli juttu pole ammu,ammu kuulnud.SEC manu kastiga diisliks.Tra ma ei või.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#13
einoh, diisel oleks igati õigustatud, kui selleks oleks 4-liitrine cdi, sama mis GL 420-l peal on näiteks. suht öko oma võimsuse juures Tongue
Noh, hinnast me ju ei rääkinud?
perpetum mobile
Vasta
#14
Pole sõnu...milleks selliseid lollusi vaja on...ja kellele...
Kas on mõtet osta superbike ja sellel vändad külge keerata?
Kui diisel siis jah kas 400 CDI (4,0 V8) või 420 CDI (4,2 V8)...võimsuse koha pealt saab 5,6 võrrelda vabalt...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#15
Rolz Kirjutas:Kas on mõtet osta superbike ja sellel vändad külge keerata?

M.O.T.T.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Karl Kirjutas:M.O.T.T.
lammas hundi nahas noh... Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,333 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  Head Naistepäeva! Kuldar 0 1,725 08-03-2017, 03:06 PM
Viimane postitus: Kuldar
  vaja uut ukse avamise pultI võtit kust saada c180 96a. c 180 7 5,471 08-03-2017, 11:33 AM
Viimane postitus: v6sa
  Autoseiklus 19.01 - Tule sõitma, head auhinnad! Minister 2 2,667 16-01-2017, 03:51 PM
Viimane postitus: Minister
  On vaga vaja Teie arvamus... VitalityEE 0 1,902 14-03-2016, 05:11 PM
Viimane postitus: VitalityEE
  probleem,oleks vaja sprinteri elektri sheemi. SeMpRoM 7 5,072 29-12-2013, 07:46 PM
Viimane postitus: Laur
  Soovitage Tallinnas head klaaside toonijat S124-le. nostromo 33 29,728 21-07-2013, 12:02 AM
Viimane postitus: kaspar
  Filmivõtted ja vaja autot Qlala 0 2,208 09-03-2013, 10:28 PM
Viimane postitus: Qlala
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,517 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  m103 mootoriga auto vin'i vaja. sm. pelle 9 7,582 13-12-2012, 07:16 PM
Viimane postitus: sm. pelle



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne