Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E500 W124 bi-turbo Eestis
#41
hents99 Kirjutas:Kui tahad, siis võin sulle pakkuda E60 w124. Täna jäi üks silma. Kuradi kena. Aga mul sellise mootoriga üks teine auto plaanis ära turbotada, kui ta kunagi varsti ära jõuan osta. :evil:


Ära siis mind ka unusta Tongue Muidu olen hetero aga turbo peab olema BI Tongue
Vasta
#42
hea rebend(loe: kild):lol:
Vasta
#43
Pets77 Kirjutas:
R129 Kirjutas:NICE
Kuidas süütesüsteem lahendatud on? Kas tal on originaalis jagaja plokikaante otstes?
Tahaks altpoolt kunagi seda massinat vaadelda - kollektorid ja väljalase!

EDIT: ja kus on MOMENDIGRAAFIK Rolleyes

Hull professoor 2 :lol: ja ega hull.pr.1 ennem rahule ei jää,kui enda "kõveriku"(m.graafiku) kätte saab!:bigsmile:

Ja ega enne jonni ei jäta tõesti Smile
Karta on, et see saab ikka üks tore pilt olema.
Aga kasti kohta saan niipalju öelda - soomes on 700 hj 124 ja selle kast on siiani vastu pidanud - nii et kui soov võin kontaktid anda ja 2500-3000 € eest saad ORIGINAAL 722.... Mercedese kasti mis peab seda jõudu ilusti vastu. Ainult tagasildasid pead vahetama hakkama. Kuigi selle vastu on ka vist rohi olemas - 600 differ ja poolassid ning KORRALIK jahutus õlile.

OF: Kuigi mul pole asi veel valmis on mõtted trentrifugaalkompressori poole - kurat kõrgetel nagu võrr muidu Rolleyes
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#44
Mul peaks üks 600sec-i differ olemaRolleyes!!!
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#45
Njaa...pole midagi öelda, päris tasemel Smile)
Kui keegi ütleks või viitaks, kust ma omale korraliku m119 5.0-i leian (aint mootori) siis omal sama asi plaanis. Isegi enamus jupid varutud...ja ka kere(w202) on olemas ja ümberehitusteks valmis...

Ise sooviks ka antud auto dünograafikut näha...Smile

Vasta
#46
Nonii ja mida ei ole, on see kõige olulisem pilt mis te dünopingist saite Sad
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#47
sry dyno pildid tulevad, millal ee tea aga tulevad! Nii siis k2sin just vaatama kuidas see loom liigub, minu meelest kxik bemmid nissanid ja muud ökopilid uldse ei liigu! Rehivd hakkavad pxlema peaegu kohe, mingi jama ASR süsteemiga, omavalmistatud prograam ei taha korralikult oma tööd teha! Tegin paar pilte aga tulevad hommiku poole! :evil::evil:UZI
Vasta
#48
Hommik käes. :cool2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#49
UZIUZIUZI


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#50
Kui keegi selle auto ära peseks ja korralikud päevasel ajal ilusad pildid teeks......
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#51
l2heb ulev2vimisele ja siis kindlasti teen ilusad pidid! Kui omanik lubab!
Vasta
#52
olin juba selle teema siin ära unustanud.

Äkki zeka räägib kuidas käigukast sellel pillil vastu peab. Ning kuidas käigukasti reguleerimine käib - ma mõtlen kas kasutatakse vaakumvoolikuid või mitte?
Vasta
#53
Ma hakkasin ka korra selle peale mõtlema, kui SEL`ile kompressori paigaldust plaanisin. Rootsis aga mõnel mehel juba tehtud ja sõidavad ringi, küsin ka nende käest nõu ja jagan siiagi.

Probleemi pole, enne kompressorit on ju vaakum, loll mina. Drosselklapp on ka enne kompressorit, mitte pärast, nagu turbomootoritel.

Mis manuaalkasti muidu E500 bi-turbol kasutama hakatakse? Viperi/Supra/M5 6-käigulist getrag`i ? Corvette kasti? või vana M5 5-käigulist? Või miskit racing kasti?
Vasta
#54
kast töötab ilusti aga mitte kauaks Icon_twisted, kui l2heb laiali siis peale tuleb arvatavasti USA muscle kast! Vaakumi kohta sain teada nii palju et "Merul on v2ga lihte systeem ja midagi keerulist siin ei ole, paar magamata ööd ja kxik on korras!" Nod
Vasta
#55
zeka Kirjutas:kast töötab ilusti aga mitte kauaks Icon_twisted, kui l2heb laiali siis peale tuleb arvatavasti USA muscle kast! Vaakumi kohta sain teada nii palju et "Merul on v2ga lihte systeem ja midagi keerulist siin ei ole, paar magamata ööd ja kxik on korras!" Nod

Krt sellega valasid nüüd küll õli tulle Icon_smile Tahaks ju infi Icon_rolleyes, aga eks peab ise ilmselt seda masinat võimalusel lähemalt kaema.

Aga nagu öeldud - soomes sõidab 700hj 300E millel on originaal automaatkast ja peab vastu. Tagasildasid pidi nagu saia minema. Kasti tugevdus maksab 2000+€.
Vasta
#56
Kuidas sellistel mootoritel piduri võimendi töötab? Muidu ju vaakumi pealt.
Või on suurematel mootoritel sama lahendus nagi BMW kasutab, kuidagi roolivõimendiga ühe pumba pealt?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#57
See on nagu ka kõikidel teistel turbotatud autodel: Drosselklapp kinni = vaakum.

Gaasi andes reeglina ei pidurdata(va ringrajal, aga seal pole pidurivõimendit), kuigi paar pidurdust kannatab teha.
Vasta
#58
Kast peab vastu küll kui kiirendad käik sees. Kui aga kast soovib käiku vahetada ,siis kuidas kasti kaitsete selle eest, et ta vaeseke ei pea näiteks 500 Nm juures siduri pakki kokku libistama ,et teostada 3-4 käiguvahetust? Kasti vahetuskarakteristika on tehtud ikkagi vabalthingava mootori järgi mitte ülelaadimist arvestades. Praktiliselt võimatu on saada 4 käigulist kasti kenasti vahetama igas olukorras.
Vasta
#59
Kas äkki mõningaid pilte oleks võimalik näidata? Vanad pole enam üleval.
Vasta
#60
Kas selle auto omanik viitsiks üleüldse midagi kirjutada siia juba. Üks pidev müsteerium käib ainultBig Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 värvimine maxatsea 0 695 30-04-2022, 11:13 AM
Viimane postitus: maxatsea
  W124 Automaatkasti käigukang. Vigrii 1 381 02-04-2022, 09:34 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  W201 ja W124 esimesed poriplekid TAD17I 3 476 26-02-2022, 02:15 PM
Viimane postitus: v6sa
  Parempoolsest roolist vasakpoolseks ümberehitatud 2003a CLK eestis arvele võtmine kristo779 1 563 26-03-2021, 09:30 PM
Viimane postitus: v6sa
  Filmivõteteks vaja W140, C140, W220, C215 või W124 mersusid Joel. 4 3,369 25-05-2019, 01:06 PM
Viimane postitus: väikemees
  W124 2.5D Nukkvõll puru HDriider 5 3,728 25-11-2018, 12:33 PM
Viimane postitus: stihl
  W124/S124/C124 grupp Facebookis Gerthsemm 3 3,339 27-03-2018, 06:38 PM
Viimane postitus: Gerthsemm
  25 aastat vana 1992 W124 200D 75hj jõudis miljoni kilomeetrini-keskmine kulu 6L/100km nostromo 8 6,201 27-01-2017, 02:07 PM
Viimane postitus: Priit
  Milline turbo dexter 3 2,828 08-09-2016, 11:11 PM
Viimane postitus: dexter
  Mitu "kurja kutsikat" on Eestis??? weix 20 17,138 23-08-2015, 07:39 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne