Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kus remontida R129-t?
#1
Tahan ,et mu R129 satuks kontrolli kõige paremasse remondikohta ja vajadusel remonti.Kuna siin foorumis on Tallinna Silberauto kohta suht negatiivne info (jälle jama silberautoga:Smile, kuna elan Pärnus ja siia esindusse ma küll selle autoga ei lähe (mersudega palju negatiivset kogemust:bashSmile, siis mida soovitate teie? Äkki on hoopis keegi erategija, kes tõesti on suuteline süvenema asjasse.Ma ei taha midagi odavamalt saada, tahan väga head teenust.
Vasta
#2
kas sa tahad remontida või lihtsalt mingit hooldust teha?
Vasta
#3
Mingi konkreetne viga?
Ja saage inimesed sellest Silberauto juhtumist üle - kõik on konkreetses töömehes kinni kes autosid remondib.

Näiteks silla/pukside jaoks on eriti "kõrvavärdjas" mees seal, tesed on nati viletsama kuulmisega. Diagnostikuid on 5 aga kaks meest on omaette klassist. Lihtsalt peab teadma kellele töö antakse.
Aga kui elektroonika/diagnostika kohta tõsisem huvi siis PM.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#4
Tsitaat:Näiteks silla/pukside jaoks on eriti "kõrvavärdjas" mees seal, tesed on nati viletsama kuulmisega. Diagnostikuid on 5 aga kaks meest on omaette klassist. Lihtsalt peab teadma kellele töö antakse.

See on tegelt väga kehva, et on 50/50 võimalus, kas satub hea tegija kätte või mitte. Selles see viga ongi, et nii palju vingumist tuleb.
Vinguvad need, kes on oma auto kehvemate meeste kätte andnud, sellest piisab, et tilk tõrva meepotis kõik suhted sealsetega kihva keeraks.
Vasta
#5
hents99 Kirjutas:
Tsitaat:Näiteks silla/pukside jaoks on eriti "kõrvavärdjas" mees seal, tesed on nati viletsama kuulmisega. Diagnostikuid on 5 aga kaks meest on omaette klassist. Lihtsalt peab teadma kellele töö antakse.

See on tegelt väga kehva, et on 50/50 võimalus, kas satub hea tegija kätte või mitte. Selles see viga ongi, et nii palju vingumist tuleb.
Vinguvad need, kes on oma auto kehvemate meeste kätte andnud, sellest piisab, et tilk tõrva meepotis kõik suhted sealsetega kihva keeraks.

Seda võib juhtuda igas remonditöökojas, võib-olla lihtsalt on vaja olla natuke vapraks ja iga probleemi pärast karjuda hakkama, siin foorumis on väga lihtne öelda, et seal on kehv kvaliteet ja minu arvates kui minu auto oli kehvasti remonditud ja ma andsin selle eest palju raha, see on ainlt minu probleem. :bash:

Minu viimane Silberi külastamine oli väga hea. Ma lihtsalt seisin kõrval ja vaatasin kuidas remonditakse, ta tegi kiiresti ja kvaliteetselt.
Vasta
#6
Ma tahtsingi rõhutada, et esinduses ei tohiks sellist asja esineda, seal peab olema 100% pädev meeskond.
Vasta
#7
merslane Kirjutas:Tahan ,et mu R129 satuks kontrolli kõige paremasse remondikohta ja vajadusel  remonti.Kuna siin foorumis on Tallinna Silberauto kohta suht negatiivne info (jälle jama silberautoga:Smile, kuna elan Pärnus ja siia esindusse ma küll selle autoga ei lähe (mersudega palju negatiivset kogemust:bashSmile, siis mida soovitate teie? Äkki on hoopis keegi erategija, kes tõesti on suuteline süvenema asjasse.Ma ei taha midagi odavamalt saada, tahan väga head teenust.

Siis pead kuhugi mujale minema. Saksamaale........siit ei ole võimalust saada VÄGA HEAD TEENUST. Ps. Silberautol pole häda kedagi....Karavan liigub ja koerad hauguvad. Neile tuleb lihtsalt öelda et soovid kontaktis olla enne kui midagi tegema hakatakse. Pealegi on sulle teostatud töödele/juppidele raudne garantii. Minu viimased kogemused räägivad ainult positiivses toonis!
Vasta
#8
pärnus on bussiparkis kõva tegija Andrus. soovitan sinna minna, aga ära gatwesi (honda esindus) mine, seal puha jobud. sõber läx sarniiri vahetama ja vahetati käärdtelg ära ja jätsid katkise sarniiriSmile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kelle SL R129 mädaneb tallinnas. OTSIN OMANIKKU k2rpman 0 3,683 24-03-2019, 05:39 PM
Viimane postitus: k2rpman
  Kus autot vahatada? Antipaatne 8 7,684 12-11-2017, 10:15 PM
Viimane postitus: nahk
  Webasto diagnostika ja remont. Kus?.. kpokyc 3 7,463 08-08-2015, 11:30 PM
Viimane postitus: RMB
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,632 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Õnnitlused juubeli puhul R129 Randar 39 22,754 27-05-2011, 04:07 PM
Viimane postitus: jansa48
  Kuidas ja kus pargite oma kallist autot? Mb140 7 7,415 30-04-2011, 02:02 AM
Viimane postitus: Karl
  Suured heasoovid Jürgenile (R129) indrek 29 14,348 27-05-2010, 10:32 PM
Viimane postitus: Priit
  Kus ja kellena töötate? taaviw126 62 40,753 02-04-2010, 12:19 AM
Viimane postitus: "kutsikas"
  Kus kohast leian kere värvikoodi? puki 5 4,856 27-02-2010, 09:22 PM
Viimane postitus: ville
  Palju Õnne R129 HotPapa 25 13,819 28-05-2009, 08:50 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne