Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes tuleb Lätti?
#21
v6sa Kirjutas:Iseenesest võivad nad ka Kernusse lennataWink Saavad S-d niikaua kõrvuti muljetada...
:lol:

Ei ole probleemi.Kusjuures mõtlesin juba ise ka sellele variandile.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#22
terv tulen ka bussis üks koht vaba.Kui võimalik sisenen Varbolas
Vasta
#23
Täna mul ka makstud 2-e eest. Ja plaanis ööbima jääda, ööbimise eest saab kohapeal maksta nagu ma mõistsin.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#24
janek126 Kirjutas:Täna mul ka makstud 2-e eest. Ja plaanis ööbima jääda, ööbimise eest saab kohapeal maksta nagu ma mõistsin.

Jah
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#25
Nii, kokku siis 16 sõitjat ja vastavalt foorumi teemale rohkem juurde keegi tulla ei saa. Reede oli see kuupäev, mis ajaks tuli oma kindlast tulekust teada anda ja ka osavõtutasu maksta.

Osavõtjad siis:

Karl
Kuldar
Zeka
Indrek
Rauntz
Kalev
Võsa
Ester
Lõoke
Ulmi
Siim
Martiini
Janek 126 + 1
Raiks8
Imret
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#26
Indrek Kirjutas:Nii, kokku siis 16 sõitjat ja vastavalt foorumi teemale rohkem juurde keegi tulla ei saa. Reede oli see kuupäev, mis ajaks tuli oma kindlast tulekust teada anda ja ka osavõtutasu maksta.

Osavõtjad siis:

Karl
Zeka
Indrek
Rauntz
Kalev
Võsa
Ester
Lõoke
Ulmi
Siim
Martiini
Janek 126 + 1
Raiks8
Imret
... kahjuks siiski ma ei saa tulla,kuigi algul oli mul kenasti planeeritud Lättisõidu kasuks ,väga vabandan , kiireloomulised tööülesanded seoses www.diesel-vodka.com viina esmaesitlusega Hispaanias röövivad mu lihtsalt ära . Olen otseselt selle vodkaga seotud ,teeme seda Soomes, pärast toon mõne pudeli testimiseks :wink:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#27
Kuna Kuldar ei saa tulla, siis põhimõtteliselt mu SEL-is 2 vaba kohta tagaistmel, äkki keegi tahab autot ja bensiiniarvet jagada. Cool
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#28
Bensiiniarve jagamine on kahtlane aga äkki sokutan mõne enda järeltulija sulle autosse,kui bussis kitsaks läheb.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#29
Mul selline probleem, et kui kaua koos vahepeatustega teil Pärnusse (Iklasse)
jõudmisega aega läheb?
Ma nimelt vist reede õhtul Türil, ei suuda hommikul nii vara ärgata.
Ja veel, kas selle ööbimise eest peab siis kindlasti EURides maksma, või sobivad ka latid?
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#30
janek126 Kirjutas:Mul selline probleem, et kui kaua koos vahepeatustega teil Pärnusse (Iklasse)
jõudmisega aega läheb?
Ma nimelt vist reede õhtul Türil, ei suuda hommikul nii vara ärgata.
Ja veel, kas selle ööbimise eest peab siis kindlasti EURides maksma, või sobivad ka latid?


kindlasti ka kohalik raha sobib. Usun, et Tallinnast üle poleteise tunni pärnusse ei sõida ja ega erilisi vahepeatusi peale rahva kokkukorjamise ei plaani ka
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#31
janek126 Kirjutas:Mul selline probleem, et kui kaua koos vahepeatustega teil Pärnusse (Iklasse)
jõudmisega aega läheb?
A vot see aeg on pöördvõrdeline tarbitud õlle kogusega. Rolleyes
Talvepäevad oli ilmekas näide....
W124 E500 Limited
Vasta
#32
Kus kohas ma võiks pundiga ühineda? tõenäoliselt kusagil suts enne riiat, tulen teistkaudu ju pisut...
perpetum mobile
Vasta
#33
rauntz Kirjutas:Kus kohas ma võiks pundiga ühineda? tõenäoliselt kusagil suts enne riiat, tulen teistkaudu ju pisut...
Eks kõige parem koht on Riia ääres see ristmik kus Tallinna ja Pihkva mnt(Või mis iganes selle mnt nimi on) kokku saavad.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#34
Lõoke Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Kus kohas ma võiks pundiga ühineda? tõenäoliselt kusagil suts enne riiat, tulen teistkaudu ju pisut...
Eks kõige parem koht on Riia ääres see ristmik kus Tallinna ja Pihkva mnt(Või mis iganes selle mnt nimi on) kokku saavad.

Seal on suht-koht kiirtee, aga kohe peale ristmikku on paremal pool Statoil ja hotell. Seal Statoili parklas võiksime üksteist ära oodata, kumb iganes siis enne jõuab.
Vasta
#35
Lõoke Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Kus kohas ma võiks pundiga ühineda? tõenäoliselt kusagil suts enne riiat, tulen teistkaudu ju pisut...
Eks kõige parem koht on Riia ääres see ristmik kus Tallinna ja Pihkva mnt(Või mis iganes selle mnt nimi on) kokku saavad.

Ok, siis trehvab sealkandis.. Mis kell see võiks juhtuda umbes, teaksin kah arvestada. On seal ka kuskil mingit kohta (bensukat vms..) kus peatuda? Ma korra-paar sealt kaudu autoga sõitnud aga meeles pole midagi :lol:

Edit: Teebki siis seal statoilis, aga umbes mis kell see võiks olla?
perpetum mobile
Vasta
#36
ärge unustage isikut tõendavat dokumenti kaasa võtta
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes soovib liikmekaarti postiga koju indrek 41 25,150 03-07-2009, 09:49 PM
Viimane postitus: jansa48
  Kupeedega Lätti 16.09 indrek 21 10,045 21-09-2007, 12:25 AM
Viimane postitus: Toomaz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne