Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w210 kellal poolikud numbrid
#1
Küsiks et millest se tuleb et vahepeal muutuvad armatuurlaual oleval kellal numbrid poolikuks. Kas siin tegu niiskusega. e270cdi 2001a
Vasta
#2
display näitab väsimuse märki, mis muud.
mul yks tervete numbritega kombi olemas, sealt saaksid omale korras displeid.
Vasta
#3
Sass vana-kuulis remondib ka neid.
Vasta
#4
sain Imre käest ka numbri kuhu helistada. Vast saab sealt abi, kui vaja mingit juppi võtan ühendust. Tänud
Vasta
#5
mul on sama viga. kas te oleks nii lahke ja saadaks mulleka mõne remondimehe numbri
Vasta
#6
Sass 5135128
Vasta
#7
Üle pika-pika aja taas külastan foorumit ja kohe teen reklaami.

Eel mainitud probleemi puhul saan ka üldjuhul aidata.

W210 - saan vahetada vasaku ja parema display koos kaabliga, keskmisel saab vahetada kaabli.

W203 (enne facelifti - lcd spido keskel) saab vahetada display koos kaabliga

A-klass - display kaabli vahetus

Vito ja V-klass - display kaabli vahetus

W220 - vilkuv või kadunud armatuuri valgus

W211 - kulunud või katkise spido seieri vahetus.

Mingi surumise, vahtkummi, liimimise jne. jamaga ei tegele. Ikka uued jupid. Asukoht - Jüri, Harjumaa. Tel: 59042552

Üldjuhul saab abi ka: BMW, Audi, VW, Saab, Opel, Peogeot ja Lexus erinevate LCD probleemidega.
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#8
marek Kirjutas:Sass vana-kuulis remondib ka neid.

w203 displeid ta ka remondib ? nimelt selline pull, et päikese käes kuuma ilmaga muutub üritus "bugiseks" .. vireleb kergelt ja tekst on ebaühtlane ja kohati nähtamatu.
Vasta
#9
virgo Kirjutas:Üle pika-pika aja taas külastan foorumit ja kohe teen reklaami.

Eel mainitud probleemi puhul saan ka üldjuhul aidata.

W210 - saan vahetada vasaku ja parema display koos kaabliga, keskmisel saab vahetada kaabli.

Tere,

Palju vasaku ja parema displei remont maksab ja kaua u. aega võtab ?
Vasta
#10
Blaze Kirjutas:
virgo Kirjutas:Üle pika-pika aja taas külastan foorumit ja kohe teen reklaami.

Eel mainitud probleemi puhul saan ka üldjuhul aidata.

W210 - saan vahetada vasaku ja parema display koos kaabliga, keskmisel saab vahetada kaabli.

Tere,

Palju vasaku ja parema displei remont maksab ja kaua u. aega võtab ?

1500eek, max tund aega, ja pool aastat garantii
Vasta
#11
[/quote]

Tere,

Palju vasaku ja parema displei remont maksab ja kaua u. aega võtab ?
[/quote]

Vasaku ja parema Display VAHETUS maksab 1600.- Kui kohe vahetada ka keskmise display kaabel, siis läheb veel otsa ca 500.-.

Garantii on aasta nii tööle kui uutele seadmetele. NB! Ma ei remondi vana kaablit. Paljudel juhtudel vahetan terve display, Igal juhul aga kaabli. Üldjuhul saab abi ka siis kui eelnevalt on meistrid kasutanud erinevaid (ja mittesobivaid) liime, sulatanud vale temperatuuri või seadmega või vahtkummi vahele toppimine enam ei aita.
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#12
Huvitav, et nt Saksamaal pakutakse pikslite parandusteenust odavamalt kui Eestis:
http://www.ebay.de/itm/REPARATUR-PIXELFE...2a21360cad
Siin muidugi konks kah, sest kui just Berliinis ei ela, siis kaasnevad sellega postikulud ja võimalik, et ka seisev auto.

Kuna üldiselt selle lihtsa vea puhul on hinnad Eestis suht Eusa_wall ja kaabli vahetus tegelikult mitte just keeruline protseduur, siis sain ise DIY juhiste ja ca 5 eurose kaablikomplektiga probleemi lahendatud. Kaablikomplekti eest ilmselt maksin veel üle, sest väikesed kollased käekesed olid pakile märkinud väärtuseks 0,5 USD (pealegi, tellisin igaks juhuks kaks, aga pakis oli kolm komplekti), aga kuna ei viitsinud väga ebay-d passida, siis ära sai see võetud.
Vasta
#13
Aga nii on kõikide asjadega.
Audi volkari keskmine display maksab ka 20-30 € aga vahetus Eestis 120-140 €

Ehk siis teadmised ja oskused maksavad.


M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#14
Annan omalt poolt ka mõne selgituse ja põhjenduse.

Antud E-bay teenuse puhul on juttu vaid remondist, mitte kaabli või display vahetusest. Samuti pole ma kindel, et seda remonti teostatakse õige temperatuuri, surve ja pressimisajaga, et tagada kvaliteet.

Sama remonditeenust pakun mina hinnaga 65.- (vasak ja parem display) MB klubi liikmetele -10%. Selle töö jaoks on mul pneumopress mis tagab õige surve, temperatuuri ja pressimisaja.

Kui kaablid on liiga vanad, või eelnevalt juba "remonditud", siis paigaldan uued displayd koos kaabliga. See töö maksab 100.-, MB klubi liikmetele 90.- Ainult kaablit ei vaheta, kuna sealt saadav hinnavõit oleks ilmselt 10-20 euri, samas kvaliteedis ja vastupidavuses erinevus kordades.

Erkilo, hiina kollased käed kirjutavad igale poole minihindasi, see on eesmärgiga vähendada tolliväärtust, säästa raha käibe- ja tollimaksu pealt. Kvaliteetse kaabli (mis ette nähtud kuumpressimiseks) hind on ca 5-10€/tk. Üldiselt toodetud Jaapanis ja rajad prinditud hõbedaga.

Laur, Audi ja Volkari viletsa kvaliteediga display maksab ca 25-35€. OEM kvaliteediga display maksab vähemalt 50€. Täna on aga seis selline, et parema kvaliteediga display kilekaablil olev driver on maailmast otsas. Tootmine on minimaalne ja hind kerkib veelgi. Nendele hindadele tuleb muidugi juurde liita panga ülekandetasu, tollimaksud, transport, KM.

Erkilo, need kaablid, mis ostsid ja vahetasid on küll lahendus, aga raske öelda kui pikaks ajaks. Ka originaalis on need kaablid kuumpressitud ja ikka aeg teeb oma töö. Kui näpud on osavad, siis nii saab säästa ja võid kasvõi kolm korda neid vahetada. Kui minu seisukohalt pole selline teenus võimalik. Ma ei saa teha tööd teenusena, anda garantiid ja panna oma allkirja, kui kvaliteedis kindel pole. Seega ärge pange pahaks, kuid pakun siiski vaid originaalis ette nähtud lahendusi. Ka on olnud juhuseid, kui klient on ostnud selle kaabli BMW-le, ise armatuuri lahti kiskunud ja ära lõhkunud. Kokkuvõtteks maksis klient kaabli eest, lõhutud osade eest ja minu töö eest. Kui oleks tulnud kohe minu juurde, oleks saanud sajaga hakkama, nüüd maksis kokku 200.-

Kokkuvõte on see, et hinda ja hinda ei saa võrrelda. Kvaliteet ka maksab midagi. Mina olen neid töid teinud üle nelja aasta ja siiani on kliendid rahul.

LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 283 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 679 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 460 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 841 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 642 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 13,972 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 885 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs
  w210 2001 aasta kõlarid Alan87 1 1,851 03-11-2021, 08:23 PM
Viimane postitus: MAV
  w210 cd mängija veixmbs 0 553 03-11-2021, 03:57 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 Kesklukk, süüde ei tööta. Peter 10 1,247 20-10-2021, 11:55 AM
Viimane postitus: vreps



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne