Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tite turvahäll ja 124 turvavööd
#1
Question 
õhtust.
sattusin ootamatult probleemi otsa- paraja punnitusega saan rihma kinni, siis on ka iste prakt. taha lükatud, nii et tahaistmele keegi enam istuma ei mahu. Või no mõni päkapikk mahub.
On kellelgi sarnaseid üleelamisi ette tulnud? Ongi see asi sedasi või on mu künal turvavööde pealt kokku hoitud?
Või ei osanud insinöörid tollal ette näha selliseid asju (noil kaugetel 80ndatel vist aelesid lapsed niisama istmetel)?
Häll on selline selg-sõidusuunas-tüüpi. Ei tundu nagu eriliselt suuremat mõõtu ka olevat.
Vasta
#2
ega tuleb puudu küll...seega see vist kõikidel niiConfusedad:
Vasta
#3
Kuuega oli sama häda.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Üx võimalus olex mingit pikendust kasutada. Näitex mõnda sellist:

http://www.extend-its.com/

http://wescoperformance.stores.yahoo.net...ender.html
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#5
124 tagaistmel ka nibin-nabin kinni.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
fätid jänkid on jah omale abimehe leiutanud.
leiaks kodukamaralt ka midagi sellist. Esialgsed otsingud ei kandnud vilja. Saatsin mõned kirjad laiali, kui tulemusi tekib, annan teada.
Muidu lähim koht tundub olema UK ebay. aint ma pole kunagi niimoodi asju ostnud ja veits hirm on.
Vasta
#7
Laur Kirjutas:124 tagaistmel ka nibin-nabin kinni.
tagaistmele ei mahutud mul üldse.
või noh, kui mõtlema hakata, siis selle keskmise rihmaköndi otsa vast isegi venitaks?
Homme vaatan, kuidapidi seda keskmist rihma pikemaks teha andis.
Vasta
#8
meite 124 kubel ka sama viga:turvavööd liiga lühikesed!
hälli saab kinnitada ainult 2-st külgmisest aasast,seljatoe aasast läbi ei ulata.:thumbdown:
aga noh kuidagi peab asja ära ajama,mis muud ikka üle jääb.
Vasta
#9
Kuuel oli vist nii, kui õieti mäletan: sedaani tagaistmel ei ulatunud, kubel ulatus.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Mu liftil ulatub vabalt, taga, mõlemal pool... ette pole proovinud, kuna ei või, sest bagi välja lülitada ei saa. Aga võimalik küll, et '8? aasta autol lühemad vööd, kui '95 aasta omal...

Võibolla oleks kiireim ja odavaim lahendus uue tüübi auto vöö(d) sebida kuskilt. Neid peaks siin kodumaal ju ka leiduma küll.
Vasta
#11
mul on 89 aasta kupee ja ulatub rihm peale lapseturva hällile nii ees kui ka taga. ainuke raskusi tekitav asi on 2 ust.
Vasta
#12
Mul oli ka suht raske kundekohale panna kuid tagumisele istmele pole probleemi.Ja kui ikka hälli ostma hakkad tuleks enne proovida...Sest neil hällidel ikka need kinnitus võimalused erinevad. Autoks sedaan 124UZI
Vasta
#13
ei tulnud ausaltöeldes selle peale, et rihm ümber ei ulata Smile

praeguse seisuga tundub, et mõistlikuim on ise teha lasta see vahetükk, Eesti suuremates auto- ja titetarvikupoodides pole kuuldudki sellisest abivahendist. Kuskilt inglismaa karuper**est tellida ka ei tahaks.
Algmaterjalina plaanin kaustada (kasvõi enda auto) tagaistme keskmisi vöid.
Annan tulemustest teada ka.
Vasta
#14
Tean inimesi kes lihtsalt lasknud vööle tüki vahele õmmelda. Pikalt üle ja elueest õmblusi peale tehtud. Üks inimene isegi avarii üle elanud kuid ei andnud sealt ühenduse kohast järgi turvavöö.

Kui keegi nii tahab teha peaks veel vanast ajast turvavöö jääke vedelema.
Vasta
#15
1993 aasta universaal ei hiilga ka turvavööde pikkuse koha pealt. Ise saan tagumisel istmel kasutada kolme neljast turvahälli kinnitusest.
Vasta
#16
Norma ju tegeleb endiselt turvavöödega. Kuna nad kohaliku turule asju ei tee siis äkki neil välisturule on sellised vahetükid juba tootmises, tasub helistada või Laki tn. ära käia
Vasta
#17
Mul ei taha 124 esimesed turvavööd sisse tagasi hästi joosta - peab käega kaasa aitama. Kas selles suhtes saab midagi ette võtta?

90 a universaal ja pikkust jagub nii hälli kui turvatooli jaoks.
teen igasugu videoga seonduvaid töid.
Vasta
#18
jansa Kirjutas:praeguse seisuga tundub, et mõistlikuim on ise teha lasta see vahetükk, Eesti suuremates auto- ja titetarvikupoodides pole kuuldudki sellisest abivahendist. Kuskilt inglismaa karuper**est tellida ka ei tahaks.
Algmaterjalina plaanin kaustada (kasvõi enda auto) tagaistme keskmisi vöid.
Annan tulemustest teada ka.
nii, tulemus olemas:

   

Vist sai nati pikk, maksimum on üle 90cm Smile , aga noh, las ta olla.
Rahaliselt kulus 15.- krooni- kohalikule kingsepale, kes õmbluse peale lasi. Alul mõtlesin koduse õmblusmasinaga proovida, ostsin mingi spessaltugeva niidi ka (24.-), aga rihm osutus siiski natuke liiga paksuks.

Lisaks 5 minti aega romu küljest rihmade eemaldamiseks.
Tänud Impsile, kes nende eest raha ei tahtnud.
Vasta
#19
vägagi andekas tegu:hump:
Vasta
#20
Andekaks teeb selle reguleerimisvõimaluse allesjätmine.:eureka:

Kui keegi nüüd kahtleb sellise ratsi ohutuses, siis parem see, kui kinnitamata laps autos. Pealegi, vaevalt see värske õmblus nüüd halvem on, kui ~20 aastat vanad rihmad ise:lol:

Hea rats. Kas hakkad ise neid vidinaid tegema või müüd patendi kellelegi?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w 124 2.0d 55kw 92a. plokikaanes auk ? Merzz 3 3,332 22-12-2018, 08:32 PM
Viimane postitus: Laur
  c 124 E220 110kw -93, süüde sees ei ole süüdet. 966mkr 8 5,901 09-07-2018, 10:07 PM
Viimane postitus: 966mkr
  124 mootori temp. kõrge --Arx-- 8 7,063 28-02-2018, 03:14 PM
Viimane postitus: stihl
  124 TD tagasillaga probleem. ramli 6 4,809 18-09-2017, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  Küsimus MB 124 peaülekanne Elton 2 2,654 29-08-2017, 08:30 AM
Viimane postitus: nils_
  puldiga keskluku paigaldus mb 124 ramli 5 4,599 06-07-2017, 05:51 AM
Viimane postitus: .Alar.
  W 124 250 D Afgaan124 11 7,471 14-01-2017, 01:00 PM
Viimane postitus: Afgaan124
  W 124 ,320 bens jäi seisma SENATOR 16 9,822 26-12-2016, 10:47 AM
Viimane postitus: .Alar.
  124 kardaani mure Egoolen 0 2,186 24-07-2016, 11:45 AM
Viimane postitus: Egoolen
  mb 124 salongiradiaatori vahetus ramli 3 3,434 11-07-2016, 09:40 PM
Viimane postitus: V126



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne