Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
undamine
#1
ühel toredal hetkel hakkas midagi undama ja aina kõvemaks läheb ja vaiksemate kiiruste peal hakkab pihta.
teoreetiliselt kui mingi laager siis peaks ju kuumaks minema?
ja kas on normaalne et peale mõnekilomeetrist sõitu on differi alune soe?
või ongi viga differis?
Vasta
#2
Õli oled vaadanud diffris v?
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#3
teoreetiliselt on kõik kuiv...kuhu see õli kaduda saiSmile
aga kui ongi kuiv kas see enam päästab diffrit kui nüüd õli sisse panen?
Vasta
#4
Ega sul midagi kaotada pole, vala ikka õli sisse.
Vasta
#5
Kardaani vahepuki laager.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
valan õliWink
aga kas see laager kuumaks ei peaks minema?
Vasta
#7
Laager küll kuumaks ei lähe. vähemalt ise ei ole kogenud seda. siis peab juba ratta kinni pooma, muul juhul mitte. undavasse laagrisse tegelikult suure tõenäosusega ei teki isegi mitte väikest lõtku sisse. Pakuks ka difrit.
Vasta
#8
aga kui tõonäoline see on et kardaani vahepuki laager läbi on?
kas see on tihiti esinev nähtus?
Vasta
#9
mul oli 124-l sama lugu et läx kardaani vahe puka laager maxis teine mingi koidula vist aga mul lõi vibra (natuke) masinasse
Vasta
#10
Diffril viga selles et surevad ära simmerid ja sinna see õli kaobki.Proovi vala õli sisse kui jääb vagaseks siis soovitan simmerid ära vahetada.Confusedmash:
Vasta
#11
andoh Kirjutas:Diffril viga selles et surevad ära simmerid ja sinna see õli kaobki.Proovi vala õli sisse kui jääb vagaseks siis soovitan simmerid ära vahetada.Confusedmash:

mnjah,,,,,kui diffri laager saba andnud on siis see õli valamine ka ei aita......

kui differ undab siis ühtlase hoo pealt kaasi lisamisel peaks hääl muutuma.....kui ühtlase kiirusega sõites ja rooli keerates vasakule paremale andes nii lisa survet. näiteks: rattalaagrile peaks ka hääl muutuma ja julgen väita et undab rattalaager....
Vasta
#12
aga kuidas seletada seda et vahest kaob undamine üldse ära ja täiesti sirge maa peal ja tuleb sama müstiliselt tagasi???
Vasta
#13
kalle18 Kirjutas:aga kuidas seletada seda et vahest kaob undamine üldse ära ja täiesti sirge maa peal ja tuleb sama müstiliselt tagasi???

Tähelepanu hajumine? Äkki on see tingitud koormusega ja koormuseta sõidu erinevusest? Üldiselt vist kuluvad satelliidid?
Vasta
#14
kui ma kirjeldusest aru õieti sain siis on minu autol sama viga,kui hoida gaasi ühe koha peal tekib undamine ja kui vajutada põhja või üldse lahti lasta siis kaob ära,samas tühikäigul ei ole mingit undamist,kui auto lihtsalt veereb.autoks 124 200e 90a manuaalkastiga.ei oska ise midagi kahtlustada
Vasta
#15
kas mootori padjad ok??
võimalus et mootor tekitab vibratsiooni surnud padjale ning tundub undamisena!
tühikäigul (surnud) padjal pinget pole aga kui vedu tekib hakkab (surnud) mootori padjale peale suruma. loogiline olex ja tasux kontrollida!
Vasta
#16
täitsa võimalik aga kuidas ma seda kontrollida saaks?
Vasta
#17
kunagi lugesin vanast foorumist, et peab näpp mahtuma, silla ja mootori padja vahele kui ei mahu padi läbi, kui mahub korras!
ühesõnaga silla ja mootori padja ääre vahe peab olema 1,5-...cm(w124-l)
Vasta
#18
tasux vaadata, ka käimaka otsas olev kummi pux, mis on ühendatud kardaaniga (w124 vähemalt) kui see läbi on võib ka imelikke asju teha (undamine) või ka kardaani ristid!
Vasta
#19
Leevendusmuhvid teevad üldjuhul kolksu. Need on kulukaup suurema väändega autodel. Ka neid on kahte varianti. Ühed annavad rohkem mängida, teised on tihkemalt kummi sees, need vast kestavad kauem, mina kasutan neid viimaseid.
Vasta
#20
hents99 Kirjutas:
kalle18 Kirjutas:aga kuidas seletada seda et vahest kaob undamine üldse ära ja täiesti sirge maa peal ja tuleb sama müstiliselt tagasi???

Tähelepanu hajumine? Äkki on see tingitud koormusega ja koormuseta sõidu erinevusest? Üldiselt vist kuluvad satelliidid?

Sateliitide kohta ei oska miskit kosta, aga kindel võib olla, et koormuse tõttu ta just undabki. Nimelt on mul kogemus manuaal kastiga c240'ga- linnas sõites, viienda käiguga, vaikselt viiekümne ja kuuekümne vahel hakkab difris undamine pihta, ja samadel kiirustel lükata sisse neljas käik, on vait nagu hiir, kes kassi eest peidus.( pole jõudnud veel oma undamis probleemiga tegeleda)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  vito w638 undamine/ vibra allan23 1 2,743 29-03-2016, 08:45 PM
Viimane postitus: Kalev124
  Imelik undamine esirattal twistedone 6 5,105 09-06-2009, 11:12 AM
Viimane postitus: twistedone
  Undamine Diisel 4 3,305 14-03-2008, 09:28 PM
Viimane postitus: Diisel
  undamine kutsika tagasillas meqa 2 2,937 18-04-2006, 05:00 PM
Viimane postitus: meqa
  Kahtlane undamine Veiko156 3 3,816 06-03-2006, 01:50 PM
Viimane postitus: jan110



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne