Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubikaardid saabusid Saksamaalt!
#1
Minu käes järgmiste isikute kaardid, ülejäänud Indreku käes:



Martini
Oliverk


5035130 Karl
Väga soliidsed kaardid muide.

P.S. Indrek on pühapäeval Tartus kui keegi sealkandis tahab kaarti kätte saada.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Ootan oma kaartiRolleyes
Vasta
#3
Et siis äkki Indrek paneb siia "ülejäänud" kirja.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#4
Kas kaardi võivad tellida ainult klubi liikmed või kuidas?
W123!
Vasta
#5
Ei tea kelle käes see merslase kaart ka on?
Vasta
#6
merslane Kirjutas:Ei tea kelle käes see merslase kaart ka on?

Kui sa olid õigeks ajaks ära maksnud ja kaart tellitud, siis eriti rohkem variante pole kui Indreku käes.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
Hydroid Kirjutas:Kas kaardi võivad tellida ainult klubi liikmed või kuidas?

Klubi liikmed.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
Kas Indrek pesitseb järgmisel nädalal Tallinnas? Kui jah, siis kuhu ma peax oma kaardile järgi tulema.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#9
Kokku tuli 105 kaarti, seega kõik klubilised selle ka saavad. Uuest nädalast olen jälle tallinnas, ehk mingi õhtu teeb kuskil väikse kokkusaamise ja saab need üle anda.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
Võin võtta kõik vene foorumi omad
Vasta
#11
Indrek Kirjutas:Kokku tuli 105 kaarti, seega   kõik klubilised selle ka saavad. Uuest nädalast olen jälle tallinnas, ehk mingi õhtu teeb kuskil väikse kokkusaamise ja saab need üle anda.

Indrek präegult Audiclub meestega Otepääl(lumel) quattrot testimas,ehk uuel nädalal uue hooga :evil:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#12
eDiCk Kirjutas:Võin võtta kõik vene foorumi omad

Tee omale nimekiri ja ehk esmaspäev-teisipäev kohtume ja annan üle
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
Indrek Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:Võin võtta kõik vene foorumi omad

Tee omale nimekiri ja ehk esmaspäev-teisipäev kohtume ja annan üle

ok
Vasta
#14
Minu kuldne kaart on siis Indreku käes:bigsmile: Mis vanaga saab, läheb jää kraabitsaks või korjab juhatus need kokku?
Vasta
#15
kuld Kirjutas:Minu kuldne kaart on siis Indreku käes:bigsmile: Mis vanaga saab, läheb jää kraabitsaks või korjab juhatus need kokku?

Unista edasi, hõbedane on kaart. Vana kaardi võid oma tulevasele lapsele mängimiseks anda :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#16
Klubilised saavad kaarti - vahva. Pakun, et teistele võiks siia pildi üles panna - no nagu ahvatlevaks stiimuliks klubisse astumiseks või nii.
Vasta
#17
Kas foorumi kasutajad võivad ka kaarti tellida?
W123!
Vasta
#18
Ainult klubi liikmed saavad kaardi.
Vasta
#19
Seebika pildid:

[Pilt: 7664656a0c37.jpg]

[Pilt: 21088cd3d63c.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#20
millal ja kus kokku saab siis?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Klubikaardid 2014 indrek 4 7,916 25-01-2015, 10:11 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne