Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarku mõtteid ja ütlemisi
#21
Üks mõttetera kolleegilt-kes tasa sõuab,sellel pidavat aerud ära mädanema,mitte aga kaugele jõudma-
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#22
kui usud, et sa ei suuda seda teha või usud, et suudad, siis mõlemal juhul on sul õigus:cool_rsvd:
Vasta
#23
tank Kirjutas:Üks mõttetera kolleegilt-kes tasa sõuab,sellel pidavat aerud ära mädanema,mitte aga kaugele jõudma-
või: aeglaselt sõuad, kohale ei jõua. :lol:
Vasta
#24
Õnn ei ole see, kui sa saad, mida tahad. Õnn on see, kui sa tahad seda, mida sa saad.

Ja see muidugi kõige targem tera:eureka:: A girls gotta do what a girls gotta do but a boys gotta do what a girl wants him to do...
Vasta
#25
minu vanaisa ütlus kui sai teada et saab vanavanaisaks::argue:"Poiss kurat ma olen sulle eluaeg õpetanud, et see ei ole mänguasi,SEE ON TÖÖRIIST!" :biggergrin:
Vasta
#26
Minu arvates õnne kõige parem definitsioon: Õnn on see kui sa tahad hommikul tööle minna ja õhtul koju tulla.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#27
"Raha ei too küll õnne, kuid loob soodsamad võimalused selle otsimiseks"
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#28
See, kes ütles, et õnne ei saa rahaga osta, see ei osanud lihtsalt õigest kohast otsida :wink:

Õnn on ajahetk õnnetute perioodide vahel.
Vasta
#29
Oh teid :evil:

teadagi et Meeste Riistvara on suurem kui Naiste Tarkvara :eureka:
Vasta
#30
ja kui sa ikka tagantjärele tark pole siis oled ikka päris loll
Vasta
#31
........Me oleme kõik võhikud, ainult erinevates valdkondades.:wink:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#32
KVALITEEDIST: Enamasti ei uuri keegi "Kaua tehti" küll aga küsitakse "Kes tegi" on siis tegemist õnnestunud või ebaõnnestunud tööga - vahet pole.

Raha on nagu sex: suur hulk ise veel õnne ei garanteeri aga päris ilma ikka ka ei saa, ometi tahaks alati veidi enam :tongue:

"Õpi poiss!" ütleb vana torulukksepp, ise üleni s...ga koos, kanalisatsioonikaevust välja ronides, "muidu jääd eluks vaid võtmeid kätte andma!"
Vasta
#33
Puuraidurite vanasõna: Käsi ei kuku kännust kaugele.

Autoremontijate vanasõna: Jagajasse jäävad näpud.
Vasta
#34
Mis ei tapa,see teeb vigaseks!
Vasta
#35
"Tahtsime, et tuleks parim, aga välja tuli nagu alati"

"Tagantjärele tarkus on täppisteadus"
W124 E500 Limited
Vasta
#36
"Si*ta kah ütles sibi ja viskas veel ühe kopatäie"
"Lootus on kõigi per**ekeeramiste ema"
"Poh**ui on siis kui pool on sees"

Vähe ropumat kõnekäändu lõunast:demond:
Vasta
#37
aega läks mis läks, aga aega läks. Smile
Vasta
#38
Mu leivaisa lemmikütlus kui keegi logelemisega vahele jääb: Kui sul pole midagi teha, siis ära tee seda siin!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#39
ega õnn pole mu.. mingi pihus hoida!
Mb W124 300CE 3.0 132kW
Kontakt:56694123
Vasta
#40
"Elul pole viga midagi, lihtsalt saatus nöögib"
"pangalaen on nagu püksi kusemine: alguses on hea soe tunne aga mida aeg edasi, seda kehvem olukord tundub"
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mõtteid kütusest täna ja tulevikus Kuldar 136 72,266 22-07-2009, 08:38 PM
Viimane postitus: puruvana



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne