Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi Motomehed?
#21
Bombardier Outlander XT 800 rohkem mudasõitudeks :bigsmile:
Vasta
#22
Vanake Yamu Fzr600 aastast 92 Smile
Aga sõidab üpris kenasti... Kui vahetan, siis mõne suurema enduuro vastu, aprilia etv1000 nt, pikemateks matkadeks...
perpetum mobile
Vasta
#23
hents99 Kirjutas:Maantee jaoks on bike.

Kui pika otsa sa bikega maanteel sõitnud oled? Mul oli igatahes peale 300 km läbimist 2 päeva selg kange Smile
Ma jätaks bike pigem linna- ning lühemate otste läbimiseks ja maanteed mõõdaks enduurokaga...
perpetum mobile
Vasta
#24
Eriti lustlik on jõust pakatava bikega lasta mööda ohtraid 70-ne alasid meie maanteedel, asend ülisportlik, kuid hoog... Tongue

Ma tõsiselt fännasin CBR 600 sissepritsega R4 mootorit, mis vedas ühtlaselt ka juba madalatel pööretel ja andis võimaluse ka pöörded 14 000 peale ajada kui tuju oli.
Aga sõiduasendasend on meie kiiruste tarvis tõeliselt tõbine.

IMHO on eestisisesteks sõitudeks parim valik ühepotine endurokas, mis võimaldab linnas vilkalt liikuda ning asfaltteedelt ka kruusale keerata ja kenasid kohti külastada.
Pikemateks otsteks valiks reisi iseloomust lähtuvalt suurema matkaenduro või siis tõsisema matkaratta.
Samas on need raiped jälle linnas veidi tülikad sõita.
Seega tsiklitega on üks igavene jama Smile ideaalset on krdi keeruline leida.
Seetõttu sai minust ka 560 SEC omanik, kuna ühtegi erinevatele tujudele ja soovidele vastavat universaalratast leida ei suutnud.
amatöörautojuht
Vasta
#25
Õnneks või kahjuks pole mul pikki otsi bikega olnud tõesti, aga seda ma tean, et sõiduasend on liiast minu jaoks. Seepärast ma eelistan ka endurot/supermotot bikele.
Linnas aga bikega suht jama, no Tartus või väiksemates linnades vähemalt. Pöörderaadius väike jne. Saab sõita ja poosetada küll, aga supermotoga on seda kordades mugavam teha.
Eks need biked ikka rinkapeale mõeldud on, kus pole rõhutud mugavusele, vaid heale ringiajale. Enamus poosetab niisama linnavahel nendega, lühiksed riided seljas, hea kui kiiver peas on.
Ja kui kiirust sõita, siis autole pole vastast.
Mul oli kunagi lihtsalt sportlik huvi teha tonnide sissepritsega tsikkel turbokaks. Ja see on kahtlemata tonnine gixxxer.

Eelmine nädal tahtsin juba tsikliga sõita, aga ilm kiskus lumiseks. Loodame, et järgmine nädal kannatab juba kaherattalisega normaalselt kulgeda.

Kuna mul hetkel endal oma tsiklit pole, siis ilmselt liigun sõbra 9-se ringraja ninjaga. Suvepoole tahaks enduro (KTM) ligi võtta. Mulle meeldib jubedalt kruusal sõita, nii auto, kui ka tsikliga.
Vasta
#26
Sõiduasend muutub normaalseks alates 130 km/h alla selle on täiesti väsitav sõitta. Siis tuul nagu hoiab, ja pole enam väga igav kaConfusedmile:
See kogemus siis 2001a. ZX-9R
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#27
Just, üle 200km/h hakkab juba bikega huvitav ja on tunne nagu sõidaks kiiresti. Alla 200 aga ei ole mingit tunnet, vaid väike risk politseile vahele jääda.
Kuna aga reaalselt väga palju kiirust ületada ei taha, siis pole ka bike minu jaoks eriti vajalik, sest sõidumõnu väikste kiiruste tõttu jääb olemata.
Ma ei julge üldse kusagil avalikel teedel enam väga kiirust ületada.
Oma maja ees olen sõitnud sinna veidi 300km/h alla.
Vasta
#28
Viimati omasin ratast 7a tagasi, kuid senini pole ühtki suve ilma 2-rattalise kaasabita (kasvõi 2 päeva rattal ja suve loeme juba kordaläinuks) möödunud.
Eelmine nädal sain uue kiivri kätte.
Kevad on olnud ikka kõige nukram aastaaeg: motohing jääb haigeks iga kord kui esimesed kevadekuulutajad tänavale ilmuvad...
Seega sündis otsus, et aitab: kasvõi Suzu LS650 kui muud ei leia, aga suveks toon ratta õuele.
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#29
Ahjaa, mis te kiivrite kohta kosta oskate?
Peaks uue kiivri ostma, mingi korraliku. Kuid millist valida, ise olen vaatand airoh tooteid, meeldivad disaini poolest.
Kuigi siin autospordis läheb kah kiivrit vaja, mõttes mõlgub selline firma nagu Peltor, need peaksid väga kvaliteetsed kiivrid olema. Mul sõber sõidab sellisega, ülikerge ja mugav.
Aga autospordikiiver vs mootorrattakiiver ?
Vasta
#30
hents99 Kirjutas:Ahjaa, mis te kiivrite kohta kosta oskate?

Suhteliselt universaalne. Soovitan soojalt :

http://www.araihelmet-europe.com/php/pag...ourxOR_des
Vasta
#31
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Naised talveks tuppa Big Grin
Vasta
#32
hents99 Kirjutas:Aga autospordikiiver vs mootorrattakiiver ?

Autokiivrist peaks loogikat appi võttes mõni kraad lõua poole madalam väljavaade olema...

Endale hankisin Schuberth Concept kiivri.
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#33
Ma kasutan ise Nitro kiivrit, päris okei on. Tume visiir ka lisavarustusena olemas, päiksepaistelisel päeval asendamatu. Igatahes soovitaks tsikliga sõita ikka tsikli kiivriga ja auto jaoks eraldi kiiver muretseda...
perpetum mobile
Vasta
#34
rauntz Kirjutas:Ma kasutan ise Nitro kiivrit, päris okei on. Tume visiir ka lisavarustusena olemas, päiksepaistelisel päeval asendamatu. Igatahes soovitaks tsikliga sõita ikka tsikli kiivriga ja auto jaoks eraldi kiiver muretseda...

Mis kiivrist jahud, pole midagi vaja :bigsmile:

http://fishki.net/comment.php?id=33002
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#35
Karl Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Ma kasutan ise Nitro kiivrit, päris okei on. Tume visiir ka lisavarustusena olemas, päiksepaistelisel päeval asendamatu. Igatahes soovitaks tsikliga sõita ikka tsikli kiivriga ja auto jaoks eraldi kiiver muretseda...

Mis kiivrist jahud, pole midagi vaja :bigsmile:

http://fishki.net/comment.php?id=33002

Mul pisut suurem ratas Smile)
perpetum mobile
Vasta
#36
Kas keegi laupäeval sõitma ka läheb ?

edit: pidasin seda üritust silmas http://pokerrun.piratica.ee/
Vasta
#37
tre.
mul sai varsti kaks aastat tagasi GSR600 uuena ligi võetud, sest kuna võistu ei sõida, siis ei näinud põhjust ka gondlis või suurema mootoriga pilli soetada (sõiduasend, funktsionaalsus). ratas ise on suht krapsakas nii kuivikut sõites kui tahhoka punasele lastes. äkilisema pilli järgi ei ole siiani puudust tundnud, sest minu vajadustele piisab olemasolevast 72kW-st küll ja veel. ühele ema ja teisele tütar...

Ilusat suve,
Vasta
#38
Ma just paar päeva tagasi loobusin oma kawasaki zx9r`st.
Enduurot/supermotot tahaks siiski.
Vasta
#39
No varsti jälle kevad käes .Eile sai sikkel käima aetud ja selle hooaja esimene arglik kilomeeter proovi tehtud. Müügi plaan polegi enam nii mõnus mõte.
Vasta
#40
puruvana Kirjutas:No varsti jälle kevad käes .Eile sai sikkel käima aetud ja selle hooaja esimene arglik kilomeeter proovi tehtud. Müügi plaan polegi enam nii mõnus mõte.

ma siin käisin garaazis ja proovisin muuhulgas rattale hääled sisse lasta aga aku, va sunnik, oli ära koolnud... Eusa_doh
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Avalduste ja ettepanekute raamat modedele ja adminnidele foorumi suhtes. Karl 50 73,847 02-01-2019, 09:21 AM
Viimane postitus: OberHenn
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,119 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,528 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Foorumi alkomeeter! kalacompany 143 91,541 03-04-2010, 01:52 PM
Viimane postitus: Karl
  Foorumi lehe EVO II hind .. kalacompany 6 4,757 12-09-2008, 12:15 AM
Viimane postitus: kalacompany
  Foorumi statistika... h2x0r 7 5,275 02-08-2007, 12:02 AM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne