Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu järgmine liikur - seletus
#61
Joonas Kirjutas:Kuid nagu juba Indrekule korduvalt öeldud, siis palju õnne ja muretuid kilomeetreid UUE autoga.

Nüüd sa panid küll võssa oma jutuga..... teeme ühe asja endale selgeks: Mercedes on auto, ülejäänud masinad. :evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#62
võsakunn Kirjutas:nii et mis siis saab, kas tutikas japs liisingusse ja asi korras?
jahh, jaapani Mercedes-Benz...toboota. Smile
Vasta
#63
võsakunn Kirjutas:njahh ise põristan igapäevaselt 124 300dA-ga ringi. olen ka uurinud ja mõelnud, et mis järgmisena võtta. punnsilm langeb vist ära, sest igapäevaliikur peaks kestma ka kruusateed haugata ning soolale vastu pidama. töökindlus peaks kindlasti olema vähemalt samaväärne 124ga. samas ökonoomsus ka tähtis.
nii et mis siis saab, kas tutikas japs liisingusse ja asi korras?

Järjekordne reetur... hakka jah siin veel riisijahvatajaid promoma, varsti meil klubi tühi, on siis hea olla või??? :help: Confusedmile::bigsmile::lol:

Ei, tegelt igaüks ostku, mis tahab, peabki teisi marke ka ära proovima, lihtsalt kui võimalik võiks üks hobiauto MB näol ka ikka olemas olla.
Mina noor mersupede sõidan küll juba viimased 6 aastat E-P 24/7 Mb-ga, olgu siis kutsikas või küürakas aga teiste markide vastu on lausa allergia :flaming:
setud sõitsid seciga
Vasta
#64
kuld Kirjutas:Mercedes-Benz mehena oleksin mina kaalunud pigem midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Kui vaadata S-line A6 99a. turuhindasid oleks ka leidnud korraliku 140 saksast isegi 126. Aga nuh kahjuks ei mäleta mida Clarkson ütles audi vs Mercedes-Benz kohta siis sealgi jäi mb peale.Confusedmash:

Sa ju ise käisid saksamaal W126 te otsimas - ja tulid tühjade kätega tagasi. Mul on 126 olemas ja mitte just kõige kehvemas seisus. Ja juba alguses kirjutasin, et 140 ja 126 ei saa liisida, audi ostsin liisinguga 5 aasta peale.

Ps. see 124 brabus on minu mäletamist mööda yhe mu tuttava vana auto ja mootor peetis - vajaks õlirõngaste ja plokikaane tihendit vahetust - kokku 30 k.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#65
Joonas Kirjutas:Sai siis ka selle autoga sõidetud ning jah muljed on väga head, eriti nüüd kui Indrek uued kummid alla pani, vahe on ikka MEELETU, kuid mis siin muud öelda, kui et hakkasin ka ise mõtteid sellise audi ostu puhul kaaluma. Seega tundub, et peab MBW maha müüma. Eks põhiline asi ongi selles, et on mis on, aga tegu on ikkagi uue saksa autoga. Kuid nagu juba Indrekule korduvalt öeldud, siis palju õnne ja muretuid kilomeetreid UUE autoga.



NB: Sõidan ise ka MBW-ga, kuid ei saa öelda, et ma oleksin seepärast tunduvalt väiksem Mercedes-Benz austaja, kui muidu, sest minu jaoks jääb Mercedes-Benz ikkagi mugavuse etaloniks. Ning sarnaselt Indrekule puudub hetkel lihtsalt rahalisi ressursse Mercedes-Benz ostmiseks, kuna uuemaid ei taha ning vanemad erilised autod käivad lihtsalt üle jõu, kuna ressursid ei luba veel hobiautot muretseda.

Mis loom see MBW on - mingie isetehtud aretis MB-st ja BMW-st?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#66
Rolz Kirjutas:
Joonas Kirjutas:Sai siis ka selle autoga sõidetud ning jah muljed on väga head, eriti nüüd kui Indrek uued kummid alla pani, vahe on ikka MEELETU, kuid mis siin muud öelda, kui et hakkasin ka ise mõtteid sellise audi ostu puhul kaaluma. Seega tundub, et peab MBW maha müüma. Eks põhiline asi ongi selles, et on mis on, aga tegu on ikkagi uue saksa autoga. Kuid nagu juba Indrekule korduvalt öeldud, siis palju õnne ja muretuid kilomeetreid UUE autoga.



NB: Sõidan ise ka MBW-ga, kuid ei saa öelda, et ma oleksin seepärast tunduvalt väiksem Mercedes-Benz austaja, kui muidu, sest minu jaoks jääb Mercedes-Benz ikkagi mugavuse etaloniks. Ning sarnaselt Indrekule puudub hetkel lihtsalt rahalisi ressursse Mercedes-Benz ostmiseks, kuna uuemaid ei taha ning vanemad erilised autod käivad lihtsalt üle jõu, kuna ressursid ei luba veel hobiautot muretseda.

Mis loom see MBW on - mingie isetehtud aretis MB-st ja BMW-st?

Need on need masinad millel tagarattad juba peaaegu horisontaalselt all on ja luugil, bmw märgi kõrval on AMG märk, ees on M-märk ja külgedel S-line roolis rullisnokaga vend kellel väike koll ninast paistab ning foori alt peavad esimesena startima kuigi ise on viimased:lol:
Vasta
#67
Indrek Kirjutas:
kuld Kirjutas:Mercedes-Benz mehena oleksin mina kaalunud pigem midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Kui vaadata S-line A6 99a. turuhindasid oleks ka leidnud korraliku 140 saksast isegi 126. Aga nuh kahjuks ei mäleta mida Clarkson ütles audi vs Mercedes-Benz kohta siis sealgi jäi mb peale.Confusedmash:

Sa ju ise käisid saksamaal W126 te otsimas - ja tulid tühjade kätega tagasi. Mul on 126 olemas ja mitte just kõige kehvemas seisus. Ja juba alguses kirjutasin, et 140 ja 126 ei saa liisida, audi ostsin liisinguga 5 aasta peale.

Ps. see 124 brabus on minu mäletamist mööda yhe mu tuttava vana auto ja mootor peetis - vajaks õlirõngaste ja  plokikaane tihendit vahetust - kokku 30 k.

Njah ega see seis kuigi hea ple. Sellise raha eest peaks saama tglt juba sellise küüraka, mida saaks liisida kuid jah paraku on nende liisingu periood lühike ja % tunduvalt kallim. Liisida pleks siis ju mõtet enam, mõnesmõttes on hea  siis ei saa neid igaüks kätte.
Ise katsun järg. aastaks 200 kilo kokku ajada ja uuele saksa tripile minna (126-le järgi siis:bigsmileSmile See eeldab muidugi, et keegi ka SL-i ära ostaks.:bigsmile:
Vasta
#68
ralak Kirjutas:[quote=võsakunn]
njahh ise põristan igapäevaselt 124 300dA-ga ringi. olen ka uurinud ja mõelnud, et mis järgmisena võtta. punnsilm langeb vist ära, sest igapäevaliikur peaks kestma ka kruusateed haugata ning soolale vastu pidama. töökindlus peaks kindlasti olema vähemalt samaväärne 124ga. samas ökonoomsus ka tähtis.
nii et mis siis saab, kas tutikas japs liisingusse ja asi korras?

Järjekordne reetur... hakka jah siin veel riisijahvatajaid promoma, varsti meil klubi tühi, on siis hea olla või??? :help: Confusedmile::bigsmile::lol:


einujahh, tänks ä lot sõber :biggergrin::tongue:
vaene maainimene nagu ma olen, ei hakka ju ostma 200 tuhhi eest mersut igapäevaseks asjatamiseks, millel hoolduskulud liiga kallid.
läheks praegune ootus/lootus läbi, et saaks tööauto miskise ja siis võiks rebida SECi või SELi vms hobikaks. aga nuh eks näis...
niikaua pläristan oma 124dega edasi.
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#69
võsakunn Kirjutas:njahh ise põristan igapäevaselt 124 300dA-ga ringi. olen ka uurinud ja mõelnud, et mis järgmisena võtta. punnsilm langeb vist ära, sest igapäevaliikur peaks kestma ka kruusateed haugata ning soolale vastu pidama. töökindlus peaks kindlasti olema vähemalt samaväärne 124ga. samas ökonoomsus ka tähtis.
nii et mis siis saab, kas tutikas japs liisingusse ja asi korras?

Ära sa kurat japsi küll võta... Proovisin nädalavahetusel tutikad corillat ja masendav oli - kits mis kits ja ei mingit mugavust.

Paraku ise otsustasin ka punni vastu ja võtsin sama hinnaklaasi rootslase - 200hp ning mersulähedane mugavus. Puudub küll stiil ning peale vaadates ei pane südant kiiremini põksuma, aga jooksvad kulud üsna madalad ja vähe muret.
Vasta
#70
soo Kirjutas:
võsakunn Kirjutas:njahh ise põristan igapäevaselt 124 300dA-ga ringi. olen ka uurinud ja mõelnud, et mis järgmisena võtta. punnsilm langeb vist ära, sest igapäevaliikur peaks kestma ka kruusateed haugata ning soolale vastu pidama. töökindlus peaks kindlasti olema vähemalt samaväärne 124ga. samas ökonoomsus ka tähtis.
nii et mis siis saab, kas tutikas japs liisingusse ja asi korras?

Ära sa kurat japsi küll võta... Proovisin nädalavahetusel tutikad corillat ja masendav oli - kits mis kits ja ei mingit mugavust.

Paraku ise otsustasin ka punni vastu ja võtsin sama hinnaklaasi rootslase - 200hp ning mersulähedane mugavus. Puudub küll stiil ning peale vaadates ei pane südant kiiremini põksuma, aga jooksvad kulud üsna madalad ja vähe muret.

tegelt plaanid liikusid sinnapoole, et tutikas öko japs(mitte corilla) poest, millega igapäevaselt ise ja ka naine saaks ringi uhada ning eks tulevik näitab, mis edasi :biggrin:
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#71
võsakunn Kirjutas:tegelt plaanid liikusid sinnapoole, et tutikas öko japs(mitte corilla) poest, millega igapäevaselt ise ja ka naine saaks ringi uhada ning eks tulevik näitab, mis edasi :biggrin:
No ei saa aru. Üritad W124 väga heas korras "traktorit" päris odavalt maha müüa, et võtta asemele poest ökojaps??? Oled Sa mingit kuluarvestust ka teinud (kaskod, liisingud, esinduse hooldused jne.)? Pakun välja, et W124 tuleb ka päris pikas perspektiivis palju soodsam, mugavusest ei räägigi. On olnud võrdlusmoment W124 bensukas vs Avensis bensukas aastast 2003 (kuni 2003 kerega). Ei vahetaks 10 aastat vanemat Mersut Avensise vastu mingil juhul. :eureka: Naisele ei meeldi MB? Confusedmash:
Vasta
#72
Priit Kirjutas:
võsakunn Kirjutas:tegelt plaanid liikusid sinnapoole, et tutikas öko japs(mitte corilla) poest, millega igapäevaselt ise ja ka naine saaks ringi uhada ning eks tulevik näitab, mis edasi :biggrin:
No ei saa aru. Üritad W124 väga heas korras "traktorit" päris odavalt maha müüa, et võtta asemele poest ökojaps??? Oled Sa mingit kuluarvestust ka teinud (kaskod, liisingud, esinduse hooldused jne.)? Pakun välja, et W124 tuleb ka päris pikas perspektiivis palju soodsam, mugavusest ei räägigi. On olnud võrdlusmoment W124 bensukas vs Avensis  bensukas aastast 2003 (kuni 2003 kerega). Ei vahetaks 10 aastat vanemat Mersut Avensise vastu mingil juhul. :eureka: Naisele ei meeldi MB? Confusedmash:

just täpselt :demond:
arvan, et ma pole ainus siin, kel sama mure :lol:

kui tekkis võimalus üks korralik 124 300dA juurde rebida sügisel, siis seda ka tegin, lootuses, et üks naisele, teine endale ringi pläristada.
samas ise kahega ei sõida korraga ja kahega üldse suht kallis liigelda. praegu asi muutunud selliseks, et saab ühe autoga hakkama. siis suht mõtetu hoida garaazis teist samasugust, nagu igapäevane pill(oleks veel ce või sec vms). ja ütlen ausalt, et tutikal japsil(hondaga tegu siis) ka midagi viga ei olnud.
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#73
äkki on viga naises mitte autos? :lol: sõbral oli 2003+ avensis, sellega kannatas täitsa sõita, aga....

krt see teema on vist ühelpool juba....
Vasta
#74
marek Kirjutas:äkki on viga naises mitte autos? :lol: sõbral oli 2003+ avensis, sellega kannatas täitsa sõita, aga....

krt see teema on vist ühelpool juba....

vaevalt:tongue:
2003 ja edasi tulevadki normaalsed japsid(avensis, accord, mazda6). mure muidugi müraisolatsiooniga, mis 2008a mudelitel enamvähem lahendatud.

aga jah, teemaga võiks ühel pool olla küll :biggrin:
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#75
võsakunn Kirjutas:2003 ja edasi tulevadki normaalsed japsid(avensis, accord, mazda6). mure muidugi müraisolatsiooniga, mis 2008a mudelitel enamvähem lahendatud.
seal ei ole mingit muret isolatsiooniga, seda lihtsalt EI OLE! Smile kusjuures tutvusin uue masda kuuega, sama lugu mis eelkäijaga, aga seest tunduvalt koledam.
Vasta
#76
marek Kirjutas:kusjuures tutvusin uue masda kuuega, sama lugu mis eelkäijaga, aga seest tunduvalt koledam.


on jah
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#77
marek Kirjutas:
võsakunn Kirjutas:2003 ja edasi tulevadki normaalsed japsid(avensis, accord, mazda6). mure muidugi müraisolatsiooniga, mis 2008a mudelitel enamvähem lahendatud.
seal ei ole mingit muret isolatsiooniga, seda lihtsalt EI OLE! Smile kusjuures tutvusin uue masda kuuega, sama lugu mis eelkäijaga, aga seest tunduvalt koledam.

uut masuurikat pole näppinud, kuid 2007a mudelis olen küll sees istunud - väga külmaks jättis(ei miskit, mis tõmbaks)
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#78
Paar pilti ka siis, mis leidsin:

   

   

   
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#79
Täitsa kobe avant mumeelest. Maski ei pea kandmagi, välimuselt nii klassikaline audi, et keegi nii ehk naa tähele ei pane Smile)
perpetum mobile
Vasta
#80
S6 on üks tõeliselt hea auto - quattro annab juba meeletult sõidurõõmu juurde Smile
Selle universaaliga on hea 250 km/h külmkappi vedada :lol:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 22,023 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  Minu W210 läks põlema! Sulo 17 6,600 19-02-2008, 08:24 PM
Viimane postitus: Hydroid
  pole minu päev? Aleks 4 2,983 06-08-2006, 01:01 PM
Viimane postitus: Aleks
  otsinu minu autode omanikke pablo 4 3,243 06-01-2006, 09:38 PM
Viimane postitus: pablo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne