Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu järgmine liikur - seletus
#41
h2x0r Kirjutas:
jansa Kirjutas:mind võite tihti kohata rootsi bussides, vahel ka tšehhi trollides ja trammides.
samuti kasutan hiinas toodetud jalatseid.

Häbi ka on ?

Ja tead sa, palju taastumatut loodusvara on kulunud selleks, et su tosse Hiinast  siia Eestisse tuua? Trollidest ja trammidest ei räägigi. Sama küsimus - kas on natuke häbi?
perpetum mobile
Vasta
#42
Indrek Kirjutas:
Markko Kirjutas:Polegi oluline millega keegi sõidab foorumi kasutajatest, tegu siiski klubi asutajaga- presidendiga- juhatuseliikmega vms.

No andke andeks, et pole piisavalt jõukas uuema Mercedes-Benz soetamiseks, aga lihtsalt need vanad punnsilmad ei sümpatiseeri ja heas korras 140 ei jõua osta ning liisingusse teda ka ei saa võtta.

Sa pole lihtsalt sõita saanud elegance või avangrde varustusega. Classic näeb jah kuidagi inetu pardipojana välja.
Vasta
#43
Sulo Kirjutas:Sa pole lihtsalt sõita saanud elegance või avangrde varustusega. Classic näeb jah kuidagi inetu pardipojana välja.


Olen ikka küll ja päris mitmeid kordi ja kilomeetreid.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#44
võsakunn Kirjutas:
scrat Kirjutas:Sõidan praegu sõbralt laenatud fjordiga, põkale hea vaheldus, eriti dünaamika osas. Ja karumaski peas pole:lol:


assasaadanasUZI
oleks siis, et miski teine mark, kuid kohe fordiga...:tongue:
ei, tegelikult saame aru. aga jah, nii kui oma põka korda saad, on kohustuslik ikka õige automargi peale üle minna:tongue:
kas tegu mondeoga?

OT: Mondeo, mondeo-oled rahul nüüd:bash:
Vasta
#45
Indrek Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Sa pole lihtsalt sõita saanud elegance või avangrde varustusega. Classic näeb jah kuidagi inetu pardipojana välja.


Olen ikka küll ja päris mitmeid kordi ja kilomeetreid.


Siis ma ei mõista sind Smile)))))))
Aga loomulikult kulub vaheldus marjaks ära!
Vasta
#46
Mis siin ikka mõista, kõigile ei meeldi punnud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#47
...ei noh....tegelikult indrekule punnu meeldib küll. Käis seda E55AMG Full Optic masinat kaems ja sõitmas. Aga noh......kasko oli ikkka päris jabur. Kui ma ei eksi siis miski 35 000.- aasta! Smile
Vasta
#48
rauntz Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
jansa Kirjutas:mind võite tihti kohata rootsi bussides, vahel ka tšehhi trollides ja trammides.
samuti kasutan hiinas toodetud jalatseid.

Häbi ka on ?

Ja tead sa, palju taastumatut loodusvara on kulunud selleks, et su tosse Hiinast siia Eestisse tuua? Trollidest ja trammidest ei räägigi. Sama küsimus - kas on natuke häbi?
ai siuke loogika Big Grin
eks ma siis sõidan oma saksa autoga rohkem, kui niimoodi taastumatuid loodusvarasid saab säilitada Big Grin

ps- kust su tossud siis pärinevad?
Vasta
#49
Eeee... kui nüüd läks lahmimiseks juba, siis ma sõidaks ka vahelduseks meeleldi hoopis Honda Civic Type-R -ga Confusedilly:
Vasta
#50
Sulo Kirjutas:...ei noh....tegelikult indrekule punnu meeldib küll. Käis seda E55AMG Full Optic masinat kaems ja sõitmas. Aga noh......kasko oli ikkka päris jabur. Kui ma ei eksi siis miski 35 000.- aasta! Smile

Njaa, kaskoteema tuttav. Mul oli 4-st pakkumisest 3 üle 35k. Ja üks pakkus siis 19 500.-Confusedhocked:
35-se kasko juures oleks masin ostmata jäänud kusjuures.
perpetum mobile
Vasta
#51
Einoh E55 puhul oleks selle välimuse üle elanud ja see ikka kurjema näoga ka.

Aga nüüd sai Audil ka see rooli vibra eemaldatud - velg oli kõver ja rehvid kõikidel ratastel täiesti mahakandmisele, ehkki niisama tundusid üsna kobedad.

Nüüd siis panin 235/45 talvekad ja autol kohe teine olemus.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#52
http://www.audiclub.ee/  Aktiivne liige juba?

See teem aon juba varsti populaarsem kui Sulo auto teema...
Ilm on täna õige hoitamaks, et 4WD tahasb alguses harjumist, väga kerge kraavi keerata kui harjunud ei ole Smile

Aga kui ära harjud, siis pead W211 4-maticu osta....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#53
Mercedes-Benz mehena oleksin mina kaalunud pigem midagi sellist http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Kui vaadata S-line A6 99a. turuhindasid oleks ka leidnud korraliku 140 saksast isegi 126. Aga nuh kahjuks ei mäleta mida Clarkson ütles audi vs Mercedes-Benz kohta siis sealgi jäi mb peale.Confusedmash:
Vasta
#54
Audi ja MB klubilisel... siin on raudselt Mareku käsi mängus :demond:
setud sõitsid seciga
Vasta
#55
Karl Kirjutas:
väikemees Kirjutas:Meil kõigil mingi põhjus oma tegudeks. Kas sellepärast,et MB müüb oma logoga rahakotte on see meil nüüd kõigil kohe olemas? Vaevalt,ikka Gucci või midagi muud:lol:

Muidugi on Mercedes-Benz rahakott olemas, millest selline küsimus üldse? :-)

Seda just mõtlesingi,et on olemas. Olles suured MB austajad, ostame ikka tavalisi asju,teisete firma toodanguid. Teise firma rahakoti, kuigi võimalus on MB logoga osta.
Kuigi jah kui võrrelda nüüd rahkotti ja autot,siis asjad ikka keerlevad ümber auto ja paneb sellele klubile aluse.

Hiljutine kogemus olemas ka endal Audiga. Sõber ostis. No oled ise roolis, ja tee mis tahad, ikka kuidagi tahtmine kuhugi otsa sõita või sidur õhtale lasta :evil::evil::evil:
No ei saa,hea,mugav aga miski jääb puudu. Võibolla on see "peatee" märk,mis on Audi kapotil puudu:lol:

Mõte võib tunduda vähe segane. Kokkuvõtteks lihtsalt,et ei ole mõtet kedagi hukka mõista. Aeg paneb asjad paika ja laseb mõistusel selgineda!
Vasta
#56
rauntz Kirjutas:
väikemees Kirjutas:Meil kõigil mingi põhjus oma tegudeks. Kas sellepärast,et MB müüb oma logoga rahakotte on see meil nüüd kõigil kohe olemas? Vaevalt,ikka Gucci või midagi muud:lol:
Mul on Mercedes-Benz rahakott ja gaasikeevitus-tsäkss ka, jõulukingitused noh... Kuidagi imelik hakkab Shy

Krt,miks mul jõuluvana ei käinud:confusedangry:
Vasta
#57
Kus siin on alles läinud lammutamiseks:lol::lol::lol::lol:UZI
Vasta
#58
S-line A8 99a.4,2 220kw aastane kasutus kogemus tegi rahakotti 100000 augu ja tingitud just sellest S-line varustusest,lihtsalt teadmiseks.
Vasta
#59
Sai siis ka selle autoga sõidetud ning jah muljed on väga head, eriti nüüd kui Indrek uued kummid alla pani, vahe on ikka MEELETU, kuid mis siin muud öelda, kui et hakkasin ka ise mõtteid sellise audi ostu puhul kaaluma. Seega tundub, et peab MBW maha müüma. Eks põhiline asi ongi selles, et on mis on, aga tegu on ikkagi uue saksa autoga. Kuid nagu juba Indrekule korduvalt öeldud, siis palju õnne ja muretuid kilomeetreid UUE autoga.



NB: Sõidan ise ka MBW-ga, kuid ei saa öelda, et ma oleksin seepärast tunduvalt väiksem Mercedes-Benz austaja, kui muidu, sest minu jaoks jääb Mercedes-Benz ikkagi mugavuse etaloniks. Ning sarnaselt Indrekule puudub hetkel lihtsalt rahalisi ressursse Mercedes-Benz ostmiseks, kuna uuemaid ei taha ning vanemad erilised autod käivad lihtsalt üle jõu, kuna ressursid ei luba veel hobiautot muretseda.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#60
njahh ise põristan igapäevaselt 124 300dA-ga ringi. olen ka uurinud ja mõelnud, et mis järgmisena võtta. punnsilm langeb vist ära, sest igapäevaliikur peaks kestma ka kruusateed haugata ning soolale vastu pidama. töökindlus peaks kindlasti olema vähemalt samaväärne 124ga. samas ökonoomsus ka tähtis.
nii et mis siis saab, kas tutikas japs liisingusse ja asi korras?
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 22,013 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  Minu W210 läks põlema! Sulo 17 6,568 19-02-2008, 08:24 PM
Viimane postitus: Hydroid
  pole minu päev? Aleks 4 2,983 06-08-2006, 01:01 PM
Viimane postitus: Aleks
  otsinu minu autode omanikke pablo 4 3,239 06-01-2006, 09:38 PM
Viimane postitus: pablo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne