Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu järgmine liikur - seletus
#21
Näed siis, järjest rohkem koorub "reetureid" välja UZI:bigsmile:

Mul tööpäevadel Sprinter, vabal ajal SEL.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#22
Karl Kirjutas:Näed siis, järjest rohkem koorub "reetureid" välja UZI:bigsmile:

Mul tööpäevadel Sprinter, vabal ajal SEL.
Jah aga võttes arvesse seda, et näiteks Volvol on 2 aasta jooksul igasugu kriimude, kraapsude, mõlkide tagajärjel vaid värvimata jäänud põhimõtteliselt katus. Ja arvestada meie teid siis peaks üldse jeepiga sõitma:thumbdown:
Vasta
#23
Mul töösõitudeks amg ja vabaajasõiduks ka amg. maal käin ka amg-ga Smile
perpetum mobile
Vasta
#24
Markko Kirjutas:Klubi asutaja ja President peaks olema paadunud mersuhingeline ja eeskuju näitama teistele, ju see Mercedes-Benz ikka nii oluline pole siis. Undecided

Samad sõnad!
Aga kui see su Klubi asjaajamisi ja organiseerimisi ei mõjuta siis pole ju hullu.Aga natuke võiks ikka sulle:bash:küll.:evil:
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#25
Lõoke Kirjutas:
Markko Kirjutas:Klubi asutaja ja President peaks olema paadunud mersuhingeline ja eeskuju näitama teistele, ju see Mercedes-Benz ikka nii oluline pole siis. Undecided

Samad sõnad!
Aga kui see su Klubi asjaajamisi ja organiseerimisi ei mõjuta siis pole ju hullu.Aga natuke võiks ikka sulle:bash:küll.:evil:

Tribunal? UZI:biggergrin:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
aga kui ma mersuklubi numbrialused külge kruvin?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#27
Indrek Kirjutas:aga kui ma mersuklubi numbrialused külge kruvin?

Mul maja ees seisab punane Toyota Carina millel on porsche numbrimärgid, niiet anna aga tuldUZIUZIUZI
Vasta
#28
Indrek Kirjutas:aga kui ma mersuklubi numbrialused külge kruvin?

Ei see päästa, auto ikkagi 0000 :evil:

Üks variant on tegelikult, kruvi kapotile mersumärk, toon isiklikult tasuta. :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#29
krt minu mõte, Karl! Audimärgid maha ja mersumärgid peale, peaks kärama küll Smile)
perpetum mobile
Vasta
#30
Big Grin 
tervitus,
ma asjaosalisi, kes siin usinalt üksteist tögavad kahjuks täpsemalt ei tunne, a viitan äsjast uudist kubatuurist heldijatele juurde:

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=2...refer=home

nii et väike vaga sõnum oleks siis, et majanduslangus on nõrkadele  :-)

koterman


rauntz Kirjutas:krt minu mõte, Karl! Audimärgid maha ja mersumärgid peale, peaks kärama küll Smile)
Vasta
#31
Njahhhh ex siis poetame ka sõna sekka... Argipäevad mööduvad koju-tööle-koju suuremas osas ikka W126-ga. Diisel teine ja sel juhul nagu kulud ka väiksemad kui bensukaga raalida. töö möödub kaubikute roolis kus üllatuseks itaalia päritolu masin suudab väägagi palju ja olla veel vastupidav kuigi jah vahel tundub et FIAT (itaalia) Ducato(krt nagu jaapani acionfilmina kõlab) on nagu on. MB Sprinter see nagu ei sure ei lagune ja rohkem kommentaare ka talle pole :cool_rsvd: (igiliikur)
Kuigi ja mis parata, vahel tuleb ka mõned päevad aastas hakkama saada 73a 2101-ga (ytleks et lausa prillikivi) Nuh aga mida teha... elab ja edukalt.
Vasta
#32
Kui juba tunnistamiseks läks siis viimasel ajal olen ka paar päeva igapäevasteks sõitudeks CL600 asemel mõnuga RAFi rooli keeranud. Naeratuse võtab kohe näole
Vasta
#33
Polegi oluline millega keegi sõidab foorumi kasutajatest, tegu siiski klubi asutajaga- presidendiga- juhatuseliikmega vms.
Vasta
#34
Markko Kirjutas:Polegi oluline millega keegi sõidab foorumi kasutajatest, tegu siiski klubi asutajaga- presidendiga- juhatuseliikmega vms.

No andke andeks, et pole piisavalt jõukas uuema Mercedes-Benz soetamiseks, aga lihtsalt need vanad punnsilmad ei sümpatiseeri ja heas korras 140 ei jõua osta ning liisingusse teda ka ei saa võtta.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#35
Kuigi see tegu nüüd jah... Positiivne,et tegemist saksa autoga.
Vähemalt margi eelistus on paigas ja vist üks MB veel hoovis ka?!


Meil kõigil mingi põhjus oma tegudeks. Kas sellepärast,et MB müüb oma logoga rahakotte on see meil nüüd kõigil kohe olemas? Vaevalt,ikka Gucci või midagi muud:lol:

Teiseks: mersumeestega ei ole mõtet vaielda:lol::lol::lol:


Bill Gates oli ka see mees, kes kasutas konkurentide toodangut!
Vasta
#36
scrat Kirjutas:Sõidan praegu sõbralt laenatud fjordiga, põkale hea vaheldus, eriti dünaamika osas. Ja karumaski peas pole:lol:


assasaadanasUZI
oleks siis, et miski teine mark, kuid kohe fordiga...:tongue:
ei, tegelikult saame aru. aga jah, nii kui oma põka korda saad, on kohustuslik ikka õige automargi peale üle minna:tongue:
kas tegu mondeoga?
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#37
väikemees Kirjutas:Meil kõigil mingi põhjus oma tegudeks. Kas sellepärast,et MB müüb oma logoga rahakotte on see meil nüüd kõigil kohe olemas? Vaevalt,ikka Gucci või midagi muud:lol:

Muidugi on Mercedes-Benz rahakott olemas, millest selline küsimus üldse? :-)
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#38
mind võite tihti kohata rootsi bussides, vahel ka tšehhi trollides ja trammides.
samuti kasutan hiinas toodetud jalatseid.
Vasta
#39
jansa Kirjutas:mind võite tihti kohata rootsi bussides, vahel ka tšehhi trollides ja trammides.
samuti kasutan hiinas toodetud jalatseid.

Häbi ka on ?
Vasta
#40
väikemees Kirjutas:Meil kõigil mingi põhjus oma tegudeks. Kas sellepärast,et MB müüb oma logoga rahakotte on see meil nüüd kõigil kohe olemas? Vaevalt,ikka Gucci või midagi muud:lol:
Mul on Mercedes-Benz rahakott ja gaasikeevitus-tsäkss ka, jõulukingitused noh... Kuidagi imelik hakkab Shy
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 22,014 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  Minu W210 läks põlema! Sulo 17 6,572 19-02-2008, 08:24 PM
Viimane postitus: Hydroid
  pole minu päev? Aleks 4 2,983 06-08-2006, 01:01 PM
Viimane postitus: Aleks
  otsinu minu autode omanikke pablo 4 3,241 06-01-2006, 09:38 PM
Viimane postitus: pablo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne