Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu järgmine liikur - seletus
#81
Uku Kirjutas:S6 on üks tõeliselt hea auto - quattro annab juba meeletult sõidurõõmu juurde Smile
Selle universaaliga on hea 250 km/h külmkappi vedada :lol:

S6 on jah päris pull masin. A6 jääb ikka natuke alla, 4,2 A6 rattakoopad on lahedad. ainuke asi mis mind selle auto juures häirib on VÄIKE parempoolne peegel. tegelt häirib veel, et all on orig. valuvelg, toonklaasi pole ja jahutusvedelikku natuke vähe sees. Smile)
Vasta
#82
marek Kirjutas:
Uku Kirjutas:S6 on üks tõeliselt hea auto - quattro annab juba meeletult sõidurõõmu juurde Smile
Selle universaaliga on hea 250 km/h külmkappi vedada :lol:

S6 on jah päris pull masin. A6 jääb ikka natuke alla, 4,2 A6 rattakoopad on lahedad. ainuke asi mis mind selle auto juures häirib on VÄIKE parempoolne peegel. tegelt häirib veel, et all on orig. valuvelg, toonklaasi pole ja jahutusvedelikku natuke vähe sees. Smile)

Peeglist peab üle saama, küll veljega ka midagi välja mõtleme, toonimine 2200 eeki ja see jahutusvedeliku tase on veel vealeidmise kaugusel.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#83
Indrek Kirjutas:toonimine 2200 eeki

no ma pakun siis 2000kr terve ring. Smile
Vasta
#84
marek Kirjutas:
Indrek Kirjutas:toonimine 2200 eeki

no ma pakun siis 2000kr terve ring. Smile

Quantum ja suur ring ning lätlase kvaliteet?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#85
Indrek Kirjutas:Quantum ja suur ring ning lätlase kvaliteet?
mina ta tööga küll rahule ei jäänd, aga nüüd meibi harjutand rohkem. on sul tavaline klaas või pakett?
Vasta
#86
tavaline ja eelmise Mercedes-Benz toonimisega jäin küll väga rahule
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#87
marek Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Quantum ja suur ring ning lätlase kvaliteet?
mina ta tööga küll rahule ei jäänd, aga nüüd meibi harjutand rohkem. on sul tavaline klaas või pakett?

Lätlane on kes... ?Kas see mees,kes mulle "prügikottid"ette kleepis? :evil:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#88
Pets77 Kirjutas:Lätlane on kes... ?Kas see mees,kes mulle "prügikottid"ette kleepis? :evil:
ei ole, lätlane on windroxis.
Vasta
#89
marek Kirjutas:
Pets77 Kirjutas:Lätlane on kes... ?Kas see mees,kes mulle "prügikottid"ette kleepis? :evil:
ei ole, lätlane on windroxis.

seega,windroxi minna oleks........?
Mb W124 300CE 3.0 132kW
Kontakt:56694123
Vasta
#90
sonywaw Kirjutas:seega,windroxi minna oleks........?
?
Vasta
#91
kui sa selle autoga ajutiselt sõita kavatsed, siis mis tast tuunida. jäta nii nagu on, järgmisel omanikul vähem viriseda. Inimesi, kelle see tume klaas külmaks jätab, on tõenäoliselt rohkem, kui neid, kes pöördesse lähevad.
Vasta
#92
Audi Avant on hea liikur, ostsin isegi mingi aeg tagasi, käisin esinduses, lasin kogu tehnilise kontrolli ära teha, sõitsin mõtlematult terve aasta, käisin uuesti esinduses tehnilises kontrollis, kõik oli korras -nii nagu peab. Müüsin maha, uus omanik kiidab ostu siiani taevani. Igapäevaseks kulgemiseks ja igasuguste asjade vedamiseks oli minu arust Audi Avant hea valik, ja eriti kui tegemist on veel Quattroga isendiga siis selle nelivedu on hoopis parem elamus talvel, kui 4-matic alla 2003 aasta, mis kippus suht tihti kraavi minemaSmile, samas mudarallil vedas 4-matic ennast korralikult rattasügavusest mudas edasiSmile)

Audi sai proovitud, aga ikkagi on MB parim kulgemise vahend millega siiani sõidetud on!
MB C320CDI
Vasta
#93
Oliverk Kirjutas:Audi sai proovitud, aga ikkagi on MB parim kulgemise vahend millega siiani sõidetud on!


Nii ta ongi ja väidan siiani, et Mercedes-Benz on parem, aga lihtsalt sain selle audi hea sõbra käest hea pakkumise tulemusena. Niisama ma poleks kunagi seda ostma hakanud.

Aasta poolteist sõidan, peale seda ostan sama, millega Oliver praegu liigub. Praegu käib see minu jaoks lihtsalt üle jõu.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#94
marek Kirjutas:
Uku Kirjutas:S6 on üks tõeliselt hea auto - quattro annab juba meeletult sõidurõõmu juurde Smile
Selle universaaliga on hea 250 km/h külmkappi vedada :lol:

S6 on jah päris pull masin. A6 jääb ikka natuke alla, 4,2 A6 rattakoopad on lahedad. ainuke asi mis mind selle auto juures häirib on VÄIKE parempoolne peegel. tegelt häirib veel, et all on orig. valuvelg, toonklaasi pole ja jahutusvedelikku natuke vähe sees. Smile)

Sorri, rääkisin ikkagi sellest A6 4.2-st Confusedilly:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#95
Mul ka Audi garaazis seismas,S2 Avant nimelt :hump:
Päris hea asi on kuid ulme kallis ülevalpidada,seda siis kui seda autot ka sihtotstarbeliselt pruukida
Vasta
#96
et kui kellegil on veel iha mõne teravama liikuri järele, siis näiteks on üks kaaskodanik toonud riiki sellise, pühendumust nõudva stiili:

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=26140

k, :lol:

inc13 Kirjutas:Mul ka Audi garaazis seismas,S2 Avant nimelt :hump:
Päris hea asi on kuid ulme kallis ülevalpidada,seda siis kui seda autot ka sihtotstarbeliselt pruukida
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu eksirännakud ehk kuidas ma jõudsin Mercedeseni. puruvana 27 22,022 30-01-2011, 10:50 PM
Viimane postitus: cornah
  Minu W210 läks põlema! Sulo 17 6,598 19-02-2008, 08:24 PM
Viimane postitus: Hydroid
  pole minu päev? Aleks 4 2,983 06-08-2006, 01:01 PM
Viimane postitus: Aleks
  otsinu minu autode omanikke pablo 4 3,243 06-01-2006, 09:38 PM
Viimane postitus: pablo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne