Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 230CE 89 - siim
#21
Mul on tegelt W124 ASD paak+ õlitorud jms olemas, pmst peaks olema kogu süsteem väljaarvatud ASD differ ise. Lolli peaga jätsin selle autoalla kui lammutatud sai, sest ei pidanud väärtuslikuks Sad

#22
92S500 Kirjutas:Mul on tegelt W124 ASD paak+ õlitorud jms olemas, pmst peaks olema kogu süsteem väljaarvatud ASD differ ise. Lolli peaga jätsin selle autoalla kui lammutatud sai, sest ei pidanud väärtuslikuks Sad

Saatsin PT.
#23
Selle diffri otsimisega soovin õnne [Pilt: beer.gif]
Endale sain selle Leedust.
Turbo
#24
Vat kus tont Siim, soovin edu sulle selle remontimisel, ehk teed siin laial uulitsal sõitu ka Smile
UK Garaaž
#25
Kuulsin kuskilt sellist juttu:
ASD tagareduktor on tavalisest teise kujuga ja see tõttu tuleb vahetada poolassid ja kardaan- Kas vastab tõele?


Aga muidu sai veermiku korda ja see tühikäigu probleen on selline:
102 mootoril on õhufiltri korpuse ja sisselaske kollektori vahel üks väga imelik kummivoolik, kui see lahti siis käivitub raskelt ja tühikäik lonkab.
#26
ASD reduktor on suurem kui mitte-ASD. Ja suurem nii laiuselt, kui ka pikkuselt. Poolteljed ja kardaan peavad lühemad olema. Kas sul siis praegune differ on vabadiffer või ASD on omadega läbi? Kui sul kolks sees aga siiski ASD, siis on sul vaja lihtsalt vahetada reduktor.
Ja kui seda ülekannet tõesti nii raske on saada, siis uuri välja, mis sul loksu teeb, mille vahel on lõtk. Sisu saab ju vahetada, jätte ülekande samaks, kui ülekande vahel lõtk puudub (tigu ja taldrik).
#27
hents99 Kirjutas:ASD reduktor on suurem kui mitte-ASD. Ja suurem nii laiuselt, kui ka pikkuselt. Poolteljed ja kardaan peavad lühemad olema. Kas sul siis praegune differ on vabadiffer või ASD on omadega läbi? Kui sul kolks sees aga siiski ASD, siis on sul vaja lihtsalt vahetada reduktor.
Ja kui seda ülekannet tõesti nii raske on saada, siis uuri välja, mis sul loksu teeb, mille vahel on lõtk. Sisu saab ju vahetada, jätte ülekande samaks, kui ülekande vahel lõtk puudub (tigu ja taldrik).


Targad Silberauto mehed ütlesid, et satikate loks(silma ja kõrva järgi). Probleem selles, et mul on vaja autot igapäevaselt kasutada ja garaasi ka pole kus saaks tegutseda.

Aga kui kuskil on pädev remondimees, siis saaks järgmine nädal auto tema kätte organiseerida.
#28
Reduktori leidsin, mis olukorras on seda ma ei tea ja hind on 3.5k- Kas palju või vähe?(Asub romulas ja pole jõudnud vaatama minna)
Ülekanne on 3,67- Kuidas see mõjutab minu auto käitumist?
-Minek parem, lõppkiirus aeglasem
-Minek halvem, lõppkiirus suurem
Ei tea sellest ülekande muutmisest midad, niiet ärge näkku lõõgeRolleyes
#29
Mida kiirem on ülekanne, seda suurem on lõppkiirus ja kehvem on kohaltvõtt.
Ühesõnaga see uus differ on aeglasema ülekandega ja pöörded jäävad sul kõrgemale kui varem, kütusekulu suureneb, lõppkiirus väheneb ja kiirendus paraneb.

Aga sisu saad ümber vahetada, vana ülekandega korpusesse saad kõik jupid ringi tõsta, kui ainult sateliidid läbi olid.
#30
Asi selles, et reduktorit lahtivõtmata ei saa õelda mis läbi on:hump:
Aga kas selle teise hind on normaale, kui ta korras on?
#31
Nii, teen väikese apdeidi.
Tagareduktoris on kulunud ASD kettad, kui joppab siis saan ühe tuttava käes korralikud kettad ja auto korras.
ASD süsteem on komplektne, puudu ei ole midagi, kuid minu auto õlipaak on mootoripadja kõrval(väidetavalt tehasest juba), sellepärast ei leidnudki:lol:
Ja järeldus on selline, et hetkel pole autol diffrilukku vaid aegajalt 5% LSD:evil:
#32
Nii!
ASD uued kettad on olemas, aga tagasild ikka veel remontimata :demond: ja süüdlast miks tegemata on pole ka leidnud:biggrin::biggrin:
Kuskilt teemas oli kirjas sellest "kütusekvaliteedi andurist", panin siis selle enda autol ka N-i peale ja nüüd on väljasuremis ja raskesti käivitumise probleemid kadunud. Siiani ei suuda uskuda, et nn viga oli nii väikese asja põhjustatud.Confusedmash:
Sai muretsetud ka uus termostaat ja jahutusventikasidur, loodan need kiirema aja jooksul külge installida ja proovin ASD kettad ka samal ajal ära vahetada.
#33
Väike remondi apdeit!
Tagasild ikka tegemataConfusedmash:
Kuna leidsin kapoti alt igasuguseid mõttetuid juhtmeid, võtsin vastu otsuse, et salong on vaja lahtivõtta. Tehtud mõeldud.
Ja kus siis sai alles nalja, eelmine omanik on mingi eriti madalalaubaline vant olnud:pissed2:
Panen paar punkti mis oli väga valesti:
- Miks ma leidsin tagumiste istmete seljatoe seest bloki punast marpsi läti maksumärkidega?Cool
- Et mingitki heli saada ei tohiks kõlari jutmeteks kasutata sada korda paigatud kõrvaklappide juhet:bash:
- Kui paigaldada tagumisele tuhatoosi valgustus siis kõige lihtsam on seda teha nii::evil: puuriga põhjast auk läbi ja tule valgustuse jutmed bensupumba otstele peale:bash:
- Põrandamatid on autos selle jaoks, et kruus välja ei paistaks:biggergrin:

Ise panin uued juhtmed kõlaritele ja paremad toitejuhtmed makile. Kuna sai ikka peotäie vanukaableid väljakistud, hakkas armatuuris uued märgutuled põlema(katki pole midagi, lihtsalt see kolmnurk ei töödanud varem).
Keegi oli proovinud toonklaase panna ja tulemuseks olid väga liimised küljeklaasid, ei tahtnud nad alla minna ja siis ülestulla. Mina õnnelik sain 1,5h atsetooniga klaase pesta(lõpuks hakkas tuju juba väga heaks minemaConfusedillySmile

Panen Karlile ka paar pilti postkasti, siis on Teil ka midad vaadata.


PS!
Eile oli isal juubel, kirjavead võivad sees olla.
Kus näed viga laita, ole hea tule ja aita.:biggrin::tongue:
#34
Leitud suitsud too mulle piltide eest :lol:

[Pilt: 8f21291f948f.jpg]

[Pilt: 86608c6c59f0.jpg]

[Pilt: 4f5dab9b20c5.jpg]

[Pilt: a828362ad479.jpg]

[Pilt: 844acaf767f2.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#35
To Karl:
Üks pakk veel alles. Panen siis sulle lukku:biggrin:
Anna siis teada kus ja millal üleandmine toimub:lol:
#36
Mõned mälestused mul veel sellest autost säilinud.
See esitiib on kindlasti b-kati oma.
Rool on suht omapärane, kas pole?
Sellega oli selline lugu, et sai kuskilt poolmuidu noditatud terve airbagiga E klassi rool. Kuna tegelikult airbagi süsteemi sellel autol tehasest peal ei ole, sai terve airbag maha müüdud ja ostjalt katkine bag vastu küsitud. Siis viisime selle Pärnus tuntud sadulsepa juurde ja nagu näed, asi sai väga korralik ja originaalne.
Siis veel selline lugu, et sõber, kellele auto kuulus, kurtis, et paaki ei mahu rohkem bensiini kui 15 liitrit. Sai siis paak maha võetud ja oh imet, asi oli nii kortsus kui kortsus. Paagi tuulutus oli imelt umbe läinud. Minuteada sai sinna korralik paak peale.
Aga omanikke on vist Eestis sellel autol kuhjaga olnud peale seda.
#37
Praegu see rool küll eriti hea oli ole, ülevalt otsast annab nahk juba järgi. Kas Te sinaali ka tööle panite?
#38
Ma arva, et ca. viis aastat ja lugematu hulk kilomeetreid on ka möödunud.
Signaali asja küll enam ei mäletaConfusedad:
#39
nii
Sai hakatud keretöid tegema ja selgus selline asi.
Vasakul pool koopas on mingid paagid ja voolikud. Pildi pealt on näha, et üks toru jookseb üle logari ja nüüd oleks vaja teada kuhu kohta ta mootori küljes käima peab. Pildi leiate siit:
http://fotoalbum.ee/photos/siim006/23167743
Ei hakka Karli tülitama, kes teab mis ta nüüd piltide lisamise eest saada tahab.:lol:


PS!:eureka:
Kui Te ei taha, et Teie 124-jal tiib samamoodi ära ei mädaneks nagu minul, siis kontrollige, et logari äärel olev tihend oleks korralikult kinni(pildi peal ripub abitult):hump:
#40
Kas tõesti on küsimus nii raske. Hetkel pole tiiba veel küljas ja ma saaks asja ruttu korda teha, aga kui tiib küljes siis jääb asi katki.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 230CE 1990a Ramiak8 37 2,950 13-11-2023, 07:09 PM
Viimane postitus: Ramiak8
  Mercedes-benz 230CE 1990 - ktmduke ktmduke 25 6,258 15-09-2021, 08:25 AM
Viimane postitus: Mike22
  MB 230CE C124 ervin ervinpunk 14 10,095 15-05-2018, 05:27 PM
Viimane postitus: ervinpunk
  W124, 230CE, 1988a. - misv2rkon misv2rkon 20 19,706 30-03-2018, 11:42 AM
Viimane postitus: misv2rkon
  MB 230CE 93a - Ktmduke ktmduke 16 12,236 16-11-2014, 01:51 PM
Viimane postitus: ktmduke
  MB, 230CE, 1989, 124 - inzzz inzzz 6 6,288 09-03-2014, 08:21 PM
Viimane postitus: nostromo
  MB 230CE 1989 - ktmduke ktmduke 87 72,148 12-02-2014, 05:26 PM
Viimane postitus: ertzzz
  MB 230CE 1992 - Mike22 Mike22 29 23,729 18-01-2013, 06:12 PM
Viimane postitus: Mike22
  MB 230CE 1983 C123 - markom markom 14 13,950 10-01-2013, 02:46 PM
Viimane postitus: evilman
  MB 230CE, 1983, W123 - Raimo166 Raimo166 13 9,939 24-10-2012, 09:28 PM
Viimane postitus: itbilen



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne