Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
s320 CDI, W220. 2002 aasta ei lähe enam käima
#21
djoll Kirjutas:
marek Kirjutas:selle sajandi autodel peaks ikka plastikust paagid olema, et kondentsi ei tekiks.


paak on metallist just õhtul käisime ühes töökojas seda lahti lammutamas. tra SILBERAUTO on täiega pask koht ,kellelgi ei soovita sinna minna,seal täis amatöörid.nad e ivaadanudki paaki,vaid niiöelda võtsid õhust selle arvamuse ja paak oli täitsa tipptopp. ja ka kütusevõtukoht on korrras ja sellise töö eest mis nad eile tegid 1,5h tahtsid nad 1400 eeku, pluss veel ei pannud nad mootorikatet tagasi. täistropid.:pissed2::pissed2::pissed2::pissed2::pissed2:

Silberis sõltub väga palju kelle kätte su auto satub. Nii, et mina soovitaksin sul minna Silberisse ja küsida kes konkreetselt selle vea diagnosis jne. Mina nõua oma õigust.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#22
R129 Kirjutas:
djoll Kirjutas:
marek Kirjutas:selle sajandi autodel peaks ikka plastikust paagid olema, et kondentsi ei tekiks.


paak on metallist just õhtul käisime ühes töökojas seda lahti lammutamas. tra SILBERAUTO on täiega pask koht ,kellelgi ei soovita sinna minna,seal täis amatöörid.nad e ivaadanudki paaki,vaid niiöelda võtsid õhust selle arvamuse ja paak oli täitsa tipptopp. ja ka kütusevõtukoht on korrras ja sellise töö eest mis nad eile tegid 1,5h tahtsid nad 1400 eeku, pluss veel ei pannud nad mootorikatet tagasi. täistropid.:pissed2::pissed2::pissed2::pissed2::pissed2:

Silberis sõltub väga palju kelle kätte su auto satub. Nii, et mina soovitaksin sul minna Silberisse ja küsida kes konkreetselt selle vea diagnosis jne. Mina nõua oma õigust.

seda ma lähengi tegema, viin täna auto kadaka teele mb remmi,seal pidid asjalikud vennad olema,aga eks näeb. varsti tundub,et kõigeparem ikka ise asja kallale asuda. silber ikka kuidagi ei taha oma mainet tõsta. seal pidevalt mingid jamad. vist pooled oskavad ainult õli vahetada.
Vasta
#23
djoll Kirjutas:...
viin täna auto kadaka teele mb remmi,seal pidid asjalikud vennad olema,
...

Kui pead silmas Imre punti, siis helista neile üle - nad tahtsid kangesti Suur-Sõjamäele kolida...

Silberiga suheldes oleks muidugi kasulik need tra ja ptsi väljendid leksikonist välja jätta. Kuid oma õigust ikkagi taga nõuda.

Milline on surve siinis, kui masin ei soostu käivituma?
Millised on veateated?
Vasta
#24
Niipalju kui mina tean siis sinu autoga olevat olnud järgmine case: paagi korki avades kostis tohutu õhuimemine - järelikult paak ol ivaakumis. See kui paak on väljast OK, ei tähenda et ta ka seest korras on. Seal on sellised vahesinad mis väljast ei paista. Ja kui need on kõveraks tõmmanud siis on ka etteande mehhanism viltu sees ja paagist ei saa siis enam kütet kätte - ja see vist oligi diagnoos, et paagist ei saa kütet kätte. Võta mingi pisike kaamera vms asi ja kiika sinna paagi sisse. Või oled sa seda juba teinud.
Teine asi - paak võis olla niiöelda veel vähe vaakumis ja elastse deformatsiooni tõttu viskas mindagi viltu sees ära. Võibolla kui nüüd õhk sisse lasti läks asi selles suhtes korda, et esialgne paagi kuju taastus (loe ei olnud veel ületanud seda ohtlikku piiri vaakumiga) ja miskit lahti ei olegi. Kuid põhjus miks asi ikkagi sellisesse seisu läks???? on veel olemas.
Edu sulle.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#25
R129 Kirjutas:Niipalju kui mina tean siis sinu autoga olevat olnud järgmine case: paagi korki avades kostis tohutu õhuimemine - järelikult paak ol ivaakumis. See kui paak on väljast OK, ei tähenda et ta ka seest korras on. Seal on sellised vahesinad mis väljast ei paista. Ja kui need on kõveraks tõmmanud siis on ka etteande mehhanism viltu sees ja paagist ei saa siis enam kütet kätte - ja see vist oligi diagnoos, et paagist ei saa kütet kätte. Võta mingi pisike kaamera vms asi ja kiika sinna paagi sisse. Või oled sa seda juba teinud.
Teine asi - paak võis olla niiöelda veel vähe vaakumis ja elastse deformatsiooni tõttu viskas mindagi viltu sees ära. Võibolla kui nüüd õhk sisse lasti läks asi selles suhtes korda, et esialgne paagi kuju taastus (loe ei olnud veel ületanud seda ohtlikku piiri vaakumiga) ja miskit lahti ei olegi. Kuid põhjus miks asi ikkagi sellisesse seisu läks???? on veel olemas.
Edu sulle.
novot. asi polnud üldse paagis. asi oli hoopis selles,et tehes siin linnavahel lühikesi otsi oli lihtsalt aku tühjaks kerinud,tegelt pole nagu see õigesti veel laetudki, ja siis kirjutas aju ise endale veakoodi sisse. et jah,mb esindus peaks oma asjade suhtes midagi väga tõsist ette võtma.
Vasta
#26
Kas auto siis nüüdseks korras (st et oligi aku viga ainult)?
Vasta
#27
Moss Kirjutas:Kas auto siis nüüdseks korras (st et oligi aku viga ainult)?

akul pole häda midagi,vaja ainult laadida korralikult,suht uus aku on ja vaja korralikult laadimine teha,et aku saaks oma parameetrid kätte. jah kõvad mehed sseea lkadaka teel mersus. võtsid raha ka poolevähem kui silberis vigase veateate eest.
Vasta
#28
No aga kas paagis on kõik 100% korras. Sest olevat paras vaakum ikka sees olnud. Lihtsalt igaks juhuks küsin
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#29
R129 Kirjutas:No aga kas paagis on kõik 100% korras. Sest olevat paras vaakum ikka sees olnud. Lihtsalt igaks juhuks küsin

Sul mõni sõber/tuttav tegeles selle autoga? Avalda siis parem, mis oli mehhaanikuni jõudnud töökäsul võimaliku veana kirjas. Kui mehhaanikuni jõuab "ei sõida" või "ei käivitu" ja voolukaotusest tekitud fantoom-vead sees, siis on loogish et 1400 krooni eest viga välja ei peilita.
Vasta
#30
Kes ei mõista seda paagi kortsu imemise teemat, siis CDI puhul on üks märksõna -
1350 bar :Smile)
Ja selle akuga on ka see teema, et käivitamisel vajaminev rõhu saamine sõlub väga suurelt saadavast voolust....Sageli see teema, et auto ennast enda aku pealt käima ei suuda panna (ei saa rõhku ülesse) siis kui tugev lisavool on järgi siis suudab surve ülesse saada....
Et see ei pruugi sageli ainuke põhjus ollagi, et aku on vana või laadimata....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#31
Karta on, et töömeheni jõuab sellistel puhkudel info - suri välja, ei käivitu. Rohkem ei ole ma uurinud. Lihtsalt räägiti, et paagis oli vaakum ja seda ma usun, seetõttu soovitangi asja kontrollida.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#32
R129 Kirjutas:Karta on, et töömeheni jõuab sellistel puhkudel info - suri välja, ei käivitu. Rohkem ei ole ma uurinud. Lihtsalt räägiti, et paagis oli vaakum ja seda ma usun, seetõttu soovitangi asja kontrollida.
ma ei tea mis töömehed seal on, aga igatahes paak on tipptopp korras, ja nad väitsid,et kütus ei jõua kütusevõtu kohani,:argue: kuigi ma proovisin filtri kütuse voolikusse, mis tuleb paagist puhkuda, siis kuuldus küll paagist mulinat. ehk paagil ei olnud viga midagi ja ma arvan,et see oligi ainuke asi mis nad tegid, keerasid korgi pealt maha ja vaatasid surve sees, see peab paagi viga olema. ja kui ma olekski kergemeelselt uskunud neid silberi tegelasi,siis oleks lihtsalt 23 000 EEK :bash:maksnud mittemillegi eest ja viga oleks siiani alles. selleasemel, et mulle tehti see kogu asi ära 745 EEK eest.:bigsmile::bigsmile:
Vasta
#33
OK võibolla on sul õigus, seda parem sest uut paaki pole vaja. Kuid vaakumiga võib ta paagi seest pumba koos vaheseineta viltu tõmmata - tavaliselt juhtubki nii ja sel juhul paistab et kõik on korras kuid mehhanism on viltu ja ei saa kütet kätte.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#34
R129 Kirjutas:OK võibolla on sul õigus, seda parem sest uut paaki pole vaja. Kuid vaakumiga võib ta paagi seest pumba koos vaheseineta viltu tõmmata - tavaliselt juhtubki nii ja sel juhul paistab et kõik on korras kuid mehhanism on viltu ja ei saa kütet kätte.

paagis polegi pumpa. pärast filtrit mootori juures esimene pump.
Vasta
#35
Õige jah CDI mootor ju. Krt kuid sportlikust huvist tahaks ikkagi sinu auto kütusepaaki näha Smile No loodame et kõik on siiski OK.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#36
R129 Kirjutas:Õige jah CDI mootor ju. Krt kuid sportlikust huvist tahaks ikkagi sinu auto kütusepaaki näha Smile No loodame et kõik on siiski OK.

täna lähen silberisse näitama, mul veel tagant katted maas,siis saavad seal luurata kui nad tahavad. ja kui sul soov, siis helista 58037282.
Vasta
#37
enne ytlen kohe ära et ma ei tööta silberis ega saa sealt ka mingit kasu kui ma nende heaks kostan. Lihtsalt panen faktid kirja mida konkreetne diagnostik mulle rääkis.

Auto tuli sisse ja ei läinud käima. Täkku andes ja eetriga korraks käivitus kuid suri siis jälle välja. Kütterõhk puudus absoluutselt. Kogu süsteem oli täiesti vaakumis. Küttefiltri juurest oli raskusi isegi kummivoolikute eemaldamisega. Paagi korki avades oli kuulda kuidas paak enda "kuju" taastab ja täiega õhku sisse imes. Põhjus - paaki õhutus oli umbes ja ühesuunaklapp ka. Paak oli juba nii kõver et tuulutus (ühesuuna klapi) oli koos paagiga juba sellises asendis, et sealt oli kummivoolik maha tulnud. Voolik ise oli umbes (asub logari all), kuid samuti oli klapp ka umbes. Kütterõhk nagu öeldud puudus, sest paak oli vaakumis ja võttur viltu. Kui nüüd paak jälle norm rõhu all, siis võib tõesti olla, et võttur väändus teatud maa omale kohale tagasi, samas on ka veel võimalus et võttur on ikka õhus ja alla veerand paagi ei lähe auto ikka käima.
FAKTID:
süsteem oli vaakumis
Paak oli kortsus ja seetõttu suure tõenöosusega ka kasjustatud
Tuulutus oli umbes
Ühesuunaklapp oli umbes

Silber on teenindus mitte remonditöökoda kes ehku peale teevad. Saad aru et nad ei saa ju garantiid töödele anda kui kodu süsteem pole korda tehutd ja asi on korras siis kui on uus mitte ehku peale vana "töökorras paak"

See et aku tühi või et juhtplokk oli veakoode täis ei mängi mingit rolli. Praegu võib see pill sul töötada aga võibolla on võttur õhus ja kui teatud väikene kogus paagis siis ökki pill enam ei tööta. Kusjuures küttekoguse andur võib ka viltu sees olla nii et armatuuri ära 100% usalda. Samut iei puhastanud Silberis sul tuulutust ära vaid öeldi mis vaja teha ning sina olid väitnud et ei taha midagi teha.

Ma üldse ei vaidle vastu, et ise saab odavamalt ja et võibolla on paak veel kasutuskõlbulik. Siis joppas sul ikka täiega kui nii hästi pääsesid ja ei pea uut paaki ostma. Aga kui sul tuulutust ei ole korda tehutud on loetud aja küsimus millal see süsteem sul uuesti kokku kukub.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#38
R129 Kirjutas:enne ytlen kohe ära et ma ei tööta silberis ega saa sealt ka mingit kasu kui ma nende heaks kostan. Lihtsalt panen faktid kirja mida konkreetne diagnostik mulle rääkis.

Auto tuli sisse ja ei läinud käima. Täkku andes ja eetriga korraks käivitus kuid suri siis jälle välja. Kütterõhk puudus absoluutselt. Kogu süsteem oli täiesti vaakumis. Küttefiltri juurest oli raskusi isegi kummivoolikute eemaldamisega. Paagi korki avades oli kuulda kuidas paak enda "kuju" taastab ja täiega õhku sisse imes. Põhjus - paaki õhutus oli umbes ja ühesuunaklapp ka. Paak oli juba nii kõver et tuulutus (ühesuuna klapi) oli koos paagiga juba sellises asendis, et sealt oli kummivoolik maha tulnud. Voolik ise oli umbes (asub logari all), kuid samuti oli klapp ka umbes. Kütterõhk nagu öeldud puudus, sest paak oli vaakumis ja võttur viltu. Kui nüüd paak jälle norm rõhu all, siis võib tõesti olla, et võttur väändus teatud maa omale kohale tagasi, samas on ka veel võimalus et võttur on ikka õhus ja alla veerand paagi ei lähe auto ikka käima.
FAKTID:
süsteem oli vaakumis
Paak oli kortsus ja seetõttu suure tõenöosusega ka kasjustatud
Tuulutus oli umbes
Ühesuunaklapp oli umbes

Silber on teenindus mitte remonditöökoda kes ehku peale teevad. Saad aru et nad ei saa ju garantiid töödele anda kui kodu süsteem pole korda tehutd ja asi on korras siis kui on uus mitte ehku peale vana "töökorras paak"

See et aku tühi või et juhtplokk oli veakoode täis ei mängi mingit rolli. Praegu võib see pill sul töötada aga võibolla on võttur õhus ja kui teatud väikene kogus paagis siis ökki pill enam ei tööta. Kusjuures küttekoguse andur võib ka viltu sees olla nii et armatuuri ära 100% usalda. Samut iei puhastanud Silberis sul tuulutust ära vaid öeldi mis vaja teha ning sina olid väitnud et ei taha midagi teha.

Ma üldse ei vaidle vastu, et ise saab odavamalt ja et võibolla on paak veel kasutuskõlbulik. Siis joppas sul ikka täiega kui nii hästi pääsesid ja ei pea uut paaki ostma. Aga kui sul tuulutust ei ole korda tehutud on loetud aja küsimus millal see süsteem sul uuesti kokku kukub.

imelikud vennad seal, mina sain küll kütusefiltri juurest vooliku lahti. ja kütusenäidik täitsa õiges kohas ja ok. tuulutus, ma pole veel siiani aru saanud kust tuulutus asub,sest paaki jälgides ei saanud ma küll sellest aru.
Vasta
#39
No nüüs sa said jah selle vooliku lahti, sest hõrendus puudus, enne seda aga surus mitme kilomeetrine õhusammas voolikut oma pesasse tagasi Smile Ja kui voolik kruvikeerajaga kangutades maha saadi, siis oli üks suur kahin ja imemine seal otsas. Tagasi läks voolik muidugi imehästi - pannes imeva toru lähedale tõmbas lumpsti ennast kinni.

Tuulutus peaks paagi all asuma. Seal on metalltoru (4-5 cm) ja ühesuuna klapp selle otsas (see olevat sul ka mitte töökorras olnud) - äkki oli jääs või muda täis pigem viimane sest kummmitoru oli otsast ära tulnud paagi "viltuse" asendi tõttu. Igatahes sinna külge käib kummivoolik mille teine ots asub logari all - ka see oli sodi täis olnud.

Igatahes ma üten uuesti, et kui sul paak jäi selles suhtes korda, et saad seda edasi kasutada siis täna jumalat. Kas võis olla, et sul oli suht vähe kütet sees kui see jama pihta hakkas?

EDIT: tuulutus tuleb paagi alt - noh sõltub ju kumba pidi vaadata Smile Ja läheb juhipoolse logari alla.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#40
Ühe Belgiast toodud autoga (bensukas) oli kunagi sama teema: suri välja lambist, kütusekork maha korra ja sõitis jälle. Lõpuks sai omanikul siiber ja hakkas uurima, et milles point. Kogu point oli selles, et oli tagatiiba kunagi paugu saanud ja õhutustoru lihtsalt lömmis.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W220 2001 abs tuli V2inoV2nge 1 59 Eile, 08:09 AM
Viimane postitus: v6sa
  2001 W220 s600 vasaku süüteploki viga V2inoV2nge 3 154 16-04-2024, 11:26 PM
Viimane postitus: HotPapa
  W220 süütelukk ja ebaühtlane käimine Carmet 1 168 30-01-2024, 05:19 PM
Viimane postitus: ktmduke
  W220 vajub alla MAV 1 195 11-12-2023, 12:07 PM
Viimane postitus: siimruz
  w220 2005 õhukompressori relee einar220 0 184 14-11-2023, 12:44 PM
Viimane postitus: einar220
  W220 õhkvedrustus jamab. 2nni 1 358 11-07-2023, 12:14 PM
Viimane postitus: Marksus
  W220 S500 99a kellaploki ekraan ei toimi 2nni 2 607 23-12-2022, 06:14 PM
Viimane postitus: TõnisL
  W220 Keyless go kaardi vahetus icecube 2 386 28-10-2022, 07:02 PM
Viimane postitus: Rolz
  W220 tagatuled MAV 0 424 07-09-2022, 06:26 PM
Viimane postitus: MAV
Photo S 126 3,0 1987 aasta probleem RS süsteemig traavers1 3 774 28-06-2022, 07:29 AM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne