Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
(06-03-2018, 08:44 PM)Panzer Kirjutas: Viljandimaal on kaks sadulseppa Priit Reimand Autosisud.com ja facebookist leiab Liisi Kuusk.

Thumbsup
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
Tervist,

Comand NTG 2.5 saab iPhone 6s kõnede ja telefoniraamatuga väga ilusti hakkama, kuid heli striimimine vist pole võimalik?

Autol on ka Media Interface pistik kindalaekas ning saan raadiolt valida erinevaid sisendeid. Saan aru, et selle ajastu Comandil peab media interface - iPod 30 pin kaabli kõigepealt ühendama ning seejärel alles 30 pin - lightning. Otse media interface - lightning vist 2009 aasta seadmel ei toimi?
Kas Aux käib ka ainult läbi media interface kaabli? Ei leidnud ühtegi 3,5 mm pistikut ei kindalaekast ega käetoe seest. Või on lihtsalt hästi peidus?
Vasta
Vaata hästi pardatsoki esimesse ülaserva. Ma sain ka alles autot müües teada, et seal auxi pesa on. Või viska kunde istmele taskulambiga külili ja peaksid üles leidma. Ma olen aru saanud, et kõigil muidugi ei ole.
Vasta
väga püherdama ei pea.
[Pilt: file.php?id=79858&t=1]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Aidake mind oskamatut, ei oska pilti postitusele lisada.
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=11658
Vasta
ThumbsupThumbsup
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
Keegi sellisest diagnostika seadmest rääkida oskab nagu ICarsoft CR Plus? Neid pakutakse margi põhised kui ka Multi marina ehk 40+ eri marki.
On hea/halb? Kuna Inglismaal jäi antud komblekt silma siis mõtlesin et võiks osta (tootel on müüa poolne 3a garantii kaasas, mis paneb ostu poole mõtlema)
Vasta
Mercedes on diagnostikaseadmetega suhtlemises üpriski pipar, pole veel näinud ühtegi seaded mis saaks hästi Mercedesega hakkama. Mõned küll jah suudavad veakoode isegi enam-vähem kuvada, aga ainult veakoodide lugemiseks pole mõtet seadet osta.
Kui on palju masinaid mida lugeda siis senimaani on hinna/kvaliteedi suhtelt kõige parema mulje jätnud Autocom CDP+ (euro nahk, hiina sisu ca 60-100€). Muidugi mingi osa VAG-st ei istu talle üldse, prantslaste ja muu veinise peaga tehtud tuvipasaga on senini hästi hakkama saanud.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Ega kellelgi ei ole kedagi, kes saaks aidata Saksamaal Bremerhaven'i linnas (Hamburgist lääne/loode poole) ühe paki postitamisel?
Tegu pidurisuportitega, 4 tk, aga müüjaks väga vanamoodne inimene, kellele postitus (ka Saksamaa siseselt) käib üle jõu.
Vajaksin kellegi teenust, kes need ära korjaks ja saadaks Eestisse või Berliini.
Kui kellelgi muid häid ideid on, siis oleksin samuti tänulik.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Kui abi ei tule, siis soovitan uurida "jälle" http://ee.sendparcel.com/.
Sõidavad koju pakile järgi ka kui vaja. Saatjale jääks tõenäoliselt ainult pakkimine ja võib-olla peab ka sildi peale panema.
Vasta
(17-03-2018, 09:16 PM)Eero_S Kirjutas: Vaata hästi pardatsoki esimesse ülaserva. Ma sain ka alles autot müües teada, et seal auxi pesa on. Või viska kunde istmele taskulambiga külili ja peaksid üles leidma. Ma olen aru saanud, et kõigil muidugi ei ole.

(17-03-2018, 11:10 PM)Laur Kirjutas: väga püherdama ei pea.
Pilt aux pesast

Tänud vastajatele,
Minu olukorra puhul paistab et Aux pistikut siiski eraldi ei ole kuna on Universal Communication Interface+ NTG 2.5. Tundub et aux ja ipodi juhe ja puha käibki sinna Media Kit pistikusse kindalaekas.
Uurin ja sirvin natuke EPC'd ja vaatan kas leian õige koodiga kaablid ka üles, paistab et need on kunagi jalutama läinud ja ebay on täis erinevaid variante.
Media Interface Plus koha pealt hoian ka silmad lahti, kuid on oluline et saaks ka laadida, seega kaablite ostmisest ikka ei pääse.

Vasta
(21-03-2018, 09:54 AM)onu_siim Kirjutas: Paljud lisa tilu-lilud pole EPC-s, vaid ODUSes.
Okei, no sinna mul pole lootust saada, aga kui ma tuginen mb lehel olevale infole, siis mulle sobiv kaabel peaks olema A0018278404
Samas kripeldab hirmsasti kaabel kus on Aux ja iPod korraga olemas ning 2009 mudeliaasta 211'l oli selline kaabel pakkuda- A0018278504

Arvan et katsetan ja võtan siiski A0018278504 kaabli. Kui erinevad siis 211 ja 219 sama mudeliaasta comandid+media interface olla saavad?
Päris uued kaablid lightning otsaga ei toimi nii või naa.
Vasta
Tere pühapäeva kõigile.
Küsimus targematele 2001 S210 320CDI kohta.
Kuidas sellel rooliga on,kas ongi kohapeal raskelt keeratav või on mul miski otsa saanud seal seltskonnas mis sellega seotud. Kohati nagu tundub, et kohe peale käivitamist on rool kerge, aga siis mingi hetk on kohapeal ikka suht raske keerata teist.
Sõites on ilusti kerge. Latil on miski pistik ka küljes, mis ülesanne sellel on seal?
Õli süsteemis on uus, kuna vahetatud on tagumised nivoopaunad,ja torud,siis sai uus õli sisse.

Teine küsimus targematele: kuidas teha kindlaks millest on tingitud parkimisabi mitte toimetamine. Pannes auto käima siis hakkab kohe kisama ja mõlemad pooled punased kohe,samas vahest vaikus ja alles mõni minut peale sõitma hakkamist hakkab kisama,siis peab nupust välja lülitama..
Haapsalus diagnostika kohapealt väga nõrk see teema ja võibolla on lihtsalt tehtavad asjad.

Priit aka Kutsikas
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Parkimisabi probleem on mõni anduritest. Mul 211 tegi samamoodi.
Vasta
Parkimisega on lihtsalt see,et mõned andurid on surnud, tuleb uued tellida.
Rooliga on nii, et vahepeal on kerge ja vahepeal on ikka vägagi raske. Ka vaikselt sõites on tunda seda.
Kas latiklapp on latis sees või kuskil süsteemi vahel?
Kui pump hõre, kas siis ei peaks ka tagaosa vedrustusega midagi veidrat toimuma, kuna see ju vist ka sama pumba pealt?
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Võib-olla ehk rumal küsimus, kuid küsimus järgmine. Kas ilma tulede pesurita w124 on võimalik paigaldada tulede pesurid? Kui jah siis kust neid muretseda saab?
Ehk on kellelgi müüa samuti tagatuledega ühtivat numbrilaua paneeli?
Vasta
Ega kellelgi pole laenata/müüa w123 rattalaagi vahetuseks vaja minevat MB spets padrunit (# 115 589 02 07 00)
Näeb välja selline: https://cdn4.pelicanparts.com/techarticl.../pic07.jpg
Vasta
(17-06-2018, 12:24 AM)Archetype Kirjutas: ...
Kas ilma tulede pesurita w124 on võimalik paigaldada tulede pesurid? Kui jah siis kust neid muretseda saab?
...

Jah. Kasutatud auto küljest või ebay oksjonilt.
Vasta
Tervist, huvipärast uuriks kas klubikaardiga Silberautost ka mingisugust alet varuosadele saab või mitte? Kus kohast võib saada MBle originaal varuosasid soodsama hinnaga kui esindusest?

Tänades,
Priit
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 373 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,384 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,333 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,765 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,557 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,395 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne