Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
http://www.mnt.ee/index.php?id=10665
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
-muudatuste vormistamine (muudatused sõiduki omaniku või sõiduki andmetes, kasutaja lisamine või ärajätmine, registreerimismärgi vahetus)** 19,17eur
Vasta
Maakond võetakse ju rahvastiku registrist. Ise enam valida ei saa. Varem olid paljud nt Põlvas...
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Tervist, kas keegi teab ehk öelda, kas Mb E200 w210, 2.0 100 kw, 1997 aasta autol on starteril kaitse ?

Ja samas tahaks teada, et kas kapoti all oleva plus klemmil on kaitse ?
Vasta
tere, ehk keegi oskab öelda mis asi võib w201-el teha taga juhipoolse ratta juures klõginat, sõites justkui käib mingi asi kuhugi vastu. Rattapoldid said üle vaadatud, ei ole kuskile vastu käinud, siis sai ketas maha võetud ja käsipiduri süsteem üle vaadatud(see tundus korras olevat). Keegi ehk on sama asja kunagi kogenud ja oskab mõnd näpunäidet anda kuidas antud klõginast vabaneda.
Vasta
Rattalaager?
Vasta
(11-02-2013, 12:06 AM)nostromo Kirjutas: Ega ARK-is auto ümberregistreerimise eest teise maakonda tasu ei vöeta?

Minule väideti ark-st, et kui on ainult aadressi muudatus siis see on tasuta. (vähemalt firmal meil oli seoses jur.aadressi muutumisega).
Vasta
rattalaagrit ma väga ei tahaks uskuda. lõtke pole, varem polnud klõginat. vahetasin nädalavahetusel vedrusid ja peale seda hakkas mingine asi klõgisema.
Vasta
tervist..
Selline võib-olla natuke loll küsimus.
Aga kas on võimalik, et kui panna autol sumps lund täis kas siis läheb autol geneka rihm, veepump ja blokikaane tihend?
Vasta
Ei! Icon_razz
Vasta
(13-02-2013, 05:58 PM)Kaspar17 Kirjutas: tervist..
Selline võib-olla natuke loll küsimus.
Aga kas on võimalik, et kui panna autol sumps lund täis kas siis läheb autol geneka rihm, veepump ja blokikaane tihend?

Mootor jookseb ka kokku ja läheb põlema Icon_razz

The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
Oleks väike mure, nimelt sai veljed soetatud kuid nüüd omadega klots koos.
Sooviks kaasklubiliste ettepanekuid kuulda Smile
Et mis värvi veljed värvida.. kas värvin pärla mustaks üle + lakk..
Või vaataks siiski hõbedase värvi poole ?

Kuna ise töötan ka pulbervärvis.. Siis saan pea igasuguse värvi ise kokku miksida Smile

Velg on 18" kuid see mustana tundub kuidagi väiksem, heledana tunduks vast visuaalselt vähe suurem..

[Pilt: 531508_4227006763259_2135420350_n.jpg]
Vasta
uhh, kui kole on must värv veljel. eriti nii must.
a see ainult minu isiklik arvamus.
Vasta
Must velg kaob sinna alla ära jh.. kuigi 18"
Ise kaldun ka siiski hõbedase poole. Ehk natuke tumedam hall kui tava velje hall.
Vasta
Valge oleks ka päris hea! Smile
Vasta
Nii musta veljega keegi ei märkagi, et 18'' all Icon_smileIcon_twisted

+1 hõbedane/alu
Vasta
Ma jätaks mustaks või teeks midagi autovärvile lähedast!
Vasta
Talveveljed tegin autovärvi pmst Smile Segasin ise pulbrist kokku ja jäi täitsa hea Smile
Kuid ei tea, kas see oleks just jälle kõige sobilikum... Et äkki natuke heledam, kuid siiski natuke tumedam kui orig velje hall.
Ise ma neid tööl värvin, seega värviosas saan ise nokitseda sobiva Smile
Kuid just küsimus, milline nüüd see õige oleks...
Päris konkreektset valget ma ei taha, ei sobi just sellele autole vast.
Samas on selline tava velje hallist heledam hall olemas, ja päikese käes sinaka läikega (meenutab elevandiluud)
Näide
[Pilt: 1]

Talveveljed siis .. autovärvi hall pmst
http://nagi.ee/photos/grimes/21972767/
[Pilt: 1]
Vasta
Mina lähtun sellest viimasest autopildist! Kui auto on sellise värviga kui pildilt paistab, siis sobiks just tume, ehk võiks veljevärv matt olla! Mõnusalt sünge jääks! Ei ole vaja velje suurust esile tuua, vaid kõik ühtlasena esiletuua!
Vasta
Grimes palju läheks 4 velje liivaprits plus pulbervärv?Veljed 18" ja värviks tuleks valge.Vana värv on korralikult lahti juba, isegi tasakaalustuse liimiga tuleb värvi maha.Icon_razz
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 392 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,594 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,357 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,824 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,736 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,449 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 20 külali(st)ne