Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
Tere. Probleem minu 86.a 190 2.0 53kw liikuriga
Nii probleem selline et kui mootor töötab ja salongi ventilaator on välja lylitatud siis temperatuur tõuseb 80 kraadini, aga kui lylitada järgi salongi ventilaator siis hakkab kohe temperatuur langema ja kukub sinna kuskil 40-50 kraadi peale(enamvähem soojas garaasis ja kohapeal)
nende kylmadega tekkis see probleem et ei läinud enam soojaks mootor ja panin papi jupi ette radikale siis sai maantee peal nii umbes 70 kaadi kätte ja kui seisma jäid jahtus jälle maha.
Proovisin siis ennist nimetatud garaasis järgi et mis pull on et nii teeb ja avastasin et radikas läheb ainult ylevalt kuumaks ja see alumine voolim mis radikasse jookseb see jääb pm kylmaks ja viimaste kylmadega mul vennad tõmbasid seda isikut käima ja oli löönud auru pahvaka kapoti alt välja vahetult enne vist kui käima läks. Janyyd avastasin ka et tosool on suhteliselt selline must kuigi nädal tagasi oli täitsa selline rohekas-sinine.
Milles võib viga olla?? Veepump? Ja miks võib olla ma arvan et see mis tosoolile teise tooni andis et siis õli tosooli sees kuid õli iseenesest on puhas!
Oskab keegi nõu anda?!
Vasta
karta on et plokiaanetihend on järgi andnud . survet ei ole jahutussüsteemis ? Algul arvasin et õhk süsteemis aga lõpuni lugedes jääb vägisi mulje plokikaane tihendist.
edu !
Vasta
Mul on probleeme ASR-iga panen auto tööle tuli ei sütti,vajutan gaasi põhja lõõb kuskil 2500-3000 rpm-i peal tule põlema,sõidan rahulikult kuni 40km/h lööb tule põlema.Kust võiks viga otsida ABS ei põle.Autoks 124 kupee 92a
Vasta
(22-01-2013, 11:14 PM)Erkkin Kirjutas: Tere. Probleem minu 86.a 190 2.0 53kw liikuriga
....

Veepump ei tööta - kuumeneb
Jahutusvedelik kaob - kuumeneb
Plokikaane tihend kakti - kuumeneb, surve särgis. või siis vastu pidi on mootori õli ja jahutus vedelik segamini, kontrollida saad õlivarda järgi, jas on kreemikas karamell või ühtlane must või uueõli värvi.

Mina julgeks hetkel väita hoopis termostaadis, mis ei optimeeri hetkel üldse mootori soojenemist.

UK Garaaž
Vasta
Mis põhimõttel töötavad parkimisandurid? Tongue
Vasta
Järgnevad lingid eeldavad inglise keelest aru saamist.
http://www.ehow.com/how-does_4564441_par...-work.html
http://wiki.answers.com/Q/How_do_parking_sensors_work
Vasta
Tänud!
Vasta
Küsimus. Kas keegi on paigaldanud w203 sedaanile suusaboksi peale? Boks on olemas ja samuti olemas Thule katuseraamid, mis on olnud 2009. aasta corollal. Thule raamid peaksid olema üsna universaalsed autodele, aga enne proovimist küsiks igaks juhuks üle. Reguleeritavad on laius ja kinnituskohad. Kuidas on mõju uksetihenditele? Kas on oht, et tuul hakkab salongis vilistama?
Vasta
Mul on probleeme ASR-iga panen auto tööle tuli ei sütti,vajutan gaasi põhja lõõb kuskil 2500-3000 rpm-i peal tule põlema,sõidan rahulikult kuni 40km/h lööb tule põlema.Kust võiks viga otsida ABS ei põle.Autoks 124 kupee 92a.Foorumit olen kolanud aga midagi sarnast pole märganud kellegil teisel.
Vasta
Kas kõik M104 mootoriga isendid jorisevad külmast peast nagu ZIL'id või on minu isendil mingisugune puue küljes?
Vasta
(31-01-2013, 10:37 PM)berg Kirjutas: Mul on probleeme ASR-iga panen auto tööle tuli ei sütti,vajutan gaasi põhja lõõb kuskil 2500-3000 rpm-i peal tule põlema,sõidan rahulikult kuni 40km/h lööb tule põlema.Kust võiks viga otsida ABS ei põle.Autoks 124 kupee 92a.Foorumit olen kolanud aga midagi sarnast pole märganud kellegil teisel.

ABS toimib korralikult? Ei lase blokeeruda enne, kui alles kiirusel <20 km/h.

Rehvid ees ja taga sama läbimõõduga?
Vasta
Rehvid on sama mõõduga, algul oli erinevad.Peale seda hakkaski hullu panema,ABS töötab ilusti.
Vasta
Teab keegi kus kohast ma leiaks becker1350 raadio jaoks juhtme skeemi, et mis värvi juhe mis värvi juhtmega kokku läheb?
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
W140 soft close esimesed uksed ei ime ennast kinni, süsteem ideepoolest nagu toimib., Imeb uksed sisse, aga siis lükkab tagasi esimesse astmesse. Kui kellegil on kogemusi sellise olukorraga, siis PS! Smile

UK Garaaž
Vasta
(10-02-2013, 01:35 AM)sten130 Kirjutas: Teab keegi kus kohast ma leiaks becker1350 raadio jaoks juhtme skeemi, et mis värvi juhe mis värvi juhtmega kokku läheb?

Midagi siit:
http://www.benzworld.org/forums/audio-te...692-a.html

http://www.tehnomagazin.com/Auto-radio-c...nector.htm
Vasta
Tänud, eks proovin midagi pusida.
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
Ega ARK-is auto ümberregistreerimise eest teise maakonda tasu ei vöeta?
Vasta
Ikka võetakse, sama hind mis näiteks värvivahetusel.
Vasta
Ei pääse sa riigilõivust kuhugi! Unibrow
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Ja palju see vöiks olla?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 387 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,581 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,357 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,818 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,733 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,448 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 26 külali(st)ne