Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
Ma ise mõtlesin alati, et äkki vesilihv on mugavam ja parem ja ka mõneti harastasin seda. Aga mis puutub tõhususse, siis jah, vesilihviga kulub paberit vähem, samas hilisem ajakulu on suurem.

Viimasena tegin venna w124 ja ja kasutasin Paintlines i kruntvärvi, mida oli ülimalt mõnus ka kuivalt lihvida, ühe paberiga lasin muuseas terve ukse ära - ainult tolmas ja kinni ei mätsinud. Igal juhul eelistan head kruntvärvi ja kuivlihvi vesilihvile.

Enne värvimist lasin veel vibro ja punase karukeelega pinnad üle ja jäi ideaalne ning piisab vaid suruõhust, et allolev pind tolmust vabaks saada, enne värvi vaid silikonieemaldajaga üle ja kõik super.

vesilihviga jääb seda peentolmu igalepoole metsikutes kogustes ja värvimise ajal tekib oht et õhuga hakkab lendama.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Vesi kuivab ka ju lõpuks ära ning tolm jääb ikkagi autole külge.

Mina oleks nagu tähele pannud, et ässad lasevad viimase täitekrundi kihi enne värvi mingi umbes 500se paberiga masinaga heaks (servad muidugi käsitsi) ja ei võta see üldsegi rohkem aega kui veega, pigem vastupidi.
Loomulikult, pahtlit lihvivad samuti kuivalt.
Vesi on raua puhul tõepoolest saatanast...

P.S. Mõnikord, kui haljast metalli on vaja olnud vesiliivakaga lihvida, olen kasutanud selleks atsetooni - käitub vedelalt nagu vesigi, aga roostetama ei pane ja aurab siva ära. Kulu, muidugi, on suur...
Vasta
Volkaril paaril viimasel päeval tekkinud imelik heli mootorisse.Mootori käivitades nagu selline k6min,v6iks arvata et väljalaske kollektor laseb läbi.See k6min tundub tulema 6hupuhastajasse!?Vahest käivitades k6ik normis.Föön töötab.Mootor 2.5tdi.Kas v6ib olla seotud kuidagi wastgate vaakumiga?
Vasta
Palju sellise jupi eest hinda võiks küsida ?
[Pilt: 24025.jpg]
Kood 168 820 27 10
Vasta
Kas W124 kesklukkul on olemas eri võimalused lülitamiseks (n et paneb sõidu ajal uksed lukku või mitte jms). Enda autol tekkis mingi anomaalia, et töötava mootoriga tagumist pagasnikut avades-sulgedes paneb kõik uksed lukku. Või siis sõites põrutuse korral (n auk teel) paneb ise uksed lukku. Mis seda põhjustada võib?
Vasta
(12-08-2012, 10:44 PM)Priit Kirjutas: Kas W124 kesklukkul on olemas eri võimalused lülitamiseks (n et paneb sõidu ajal uksed lukku või mitte jms). Enda autol tekkis mingi anomaalia, et töötava mootoriga tagumist pagasnikut avades-sulgedes paneb kõik uksed lukku. Või siis sõites põrutuse korral (n auk teel) paneb ise uksed lukku. Mis seda põhjustada võib?

Juhtme või lüliti probleem pakiruumi luugi luku ahelas. Pakiruumi lukk juhib ju ka kesklukku, nagu esiuste omadki. Vaata meite säästukateema lõpuosa, ma jõudsin selle teemaga natuke tegelda.
Vasta
Mind näiteks häirib, et mul pole usteavamis nuppu W124 salongis. Uksed lähevad sõitu alustades lukku küll, aga avamiseks peab ikkagi keskluku nii öelda avama, et keegi sisse saaks.
Olen näinud piltidel, et mõnel vingemal versioonil on selline nupp olemas, mul küll pole, kurb lugu...
Eusa_clap Retard
Vasta
(19-08-2012, 09:55 AM)BlackLady Kirjutas: Mind näiteks häirib, et mul pole usteavamis nuppu W124 salongis. Uksed lähevad sõitu alustades lukku küll, aga avamiseks peab ikkagi keskluku nii öelda avama, et keegi sisse saaks.
...

Oled kindel, et seda nalja ei tee hiljem paigaldet signa? W124 ei osanud ju lõpuni uksi ise lukustada... Keskluku nupp oli ilmselt lisavarustuse nimekirja kallimas otsas.
Vasta
(19-08-2012, 09:55 AM)BlackLady Kirjutas: , mul küll pole, kurb lugu...
Eusa_clap Retard

Kurb jah...Eusa_drool
Aga sa saad selle funktsiooni (uste lukustus 5km/h juures) maha programmeerida...
Sa küsid nüüd kuidas...
Ma küsin, mis marki signa sul on...siis toksiks signa margi googlesse ja manualist vaataks...
Sa vastad, et kust ma tean, ostsin ja oli peal.
Ma vastan, et vaata karbi pealt.
Sa küsid, mis karbi...


jne...Eusa_dance

Vasta
Palju mu 3,0D W124 automaat käigukast võimsuslisa ära kannataks? 80kW -> 120? 150?Eusa_drool
Vasta
(23-08-2012, 01:58 PM)2015c Kirjutas: Palju mu 3,0D W124 käigukast võimsuslisa ära kannataks? 80kW -> 120? 150?Eusa_drool

Aga ütle, mis seisus Su kast on? Tugevdamata kastid ei taha üle 150 kW kesta, lähevad laiali. Seda siis eeldusel, et all on ikka 722.3xx kast.

Aga loe Superturbode kohta. Otsing siin foorumiski peaks üksjagu andma, aga suurem andmine käib ikak piiri taga, kus raha ja rauda rohkem.

Üldiselt on nad kõik pidanud kasti remontima (või sidurit vahetama).
Vasta
Ütleks kui teaksRolleyes. Toimetab suht hästi. Metsikut looma ei tahagi, aga paremat minekut küll. Kui ma 3,0TD 108kW vaatasin, siis juba sel u 100Nm rohkem väänet. Seega 110-120-130kW oleks magus.

Edit: http://www.auto-parts.spb.ru näitab - transmission 722415 02 786760
Vasta
Kui siin juba kastide kohta küsimused on, siis kui palju 722.503 jõudu kannatab?
Kasti olukorra üle pole mõtet pikemalt peatuda(laiali läheb mingihetk nii kui nii), võtame seisundiks heas töökorras, ei pauguta, ega libista või tee muid lollusi.
Vasta
Tere kõik see foorumi rahvas.
Kas keegi oskaks mulle öelda kus oleks võimak saada neid:
[Pilt: 49397-27082012274.jpg]
kronsasid mis hoiavad stange nurka ja tiiva äärt kinni,autoks siis mb w201 86 aasta.

Edud!
Sten
The best or nothing

Ebaühtlane tühikäik ei ole probleem vaid eesmärk.
Vasta
Kas on müügil värvitut jahutusvedelikku? Võib see olla etüleenglükoolil põhinev vedelik?

Ehk teema järgmine:
Ühel GM autol et mitte öelda Opelil Icon_razz on 2007.a on vahetatud jahutusvedelik. Sellest ajast on auto sõitnud ainult ca 15000 km. Paagile on markeriga vahetusaeg märgitud, aga pole kirjas, mis vedelik see on. Täiesti läbipaistev, kergelt viskoosne, haiseb nagu ikka jahutusvedelik, magus, sügavkülmas igatahes ei külmunud. Esindus pakkus, et tegemist on originaaliga e roosaga (dex-cool), mis on vanadusest värvi kaotanud. Kuna auto on aga nii vähe sõitnud, siis ma ei usu seda versiooni, pealegi 5 a või 150000km on dex-cooli vahetusvälp ja internetiavarustes on pigem pilte, kus vana dex-cool muutub saastaks, mitte läbipaistmatuks.
Vasta
(05-09-2012, 01:00 PM)Priit Kirjutas: Kas on müügil värvitut jahutusvedelikku? Võib see olla etüleenglükoolil põhinev vedelik?

Ehk teema järgmine:
Ühel GM autol et mitte öelda Opelil Icon_razz on 2007.a on vahetatud jahutusvedelik. Sellest ajast on auto sõitnud ainult ca 15000 km. Paagile on markeriga vahetusaeg märgitud, aga pole kirjas, mis vedelik see on. Täiesti läbipaistev, kergelt viskoosne, haiseb nagu ikka jahutusvedelik, magus, sügavkülmas igatahes ei külmunud. Esindus pakkus, et tegemist on originaaliga e roosaga (dex-cool), mis on vanadusest värvi kaotanud. Kuna auto on aga nii vähe sõitnud, siis ma ei usu seda versiooni, pealegi 5 a või 150000km on dex-cooli vahetusvälp ja internetiavarustes on pigem pilte, kus vana dex-cool muutub saastaks, mitte läbipaistmatuks.

Tegemist ikka roosa Dex-cooliga. See muudabki võrdlemisi lühikese ajajooksul värvi.
Näinud sellist vaatepilti küllalt tihti.

Sama juhtub ka Pesukottide jah.vedelikuga. Peale esimest 15-kkm on vedelik muutunud värvituks, kuigi peaks olema roheline.

Vasta
Tahtsin küsida,et kas 3.0 12 klapilise k.kast istub 3.0 24 klapilisele alla(nii automaat kui manuaal?)
Vasta
Kas keegi on näinud enne 124. recaro istet(elektriline,mäluga)
[Pilt: 55254-2012-09-13-055.jpg]
Vasta
(13-09-2012, 09:26 PM)berg Kirjutas: Kas keegi on näinud enne 124. recaro istet(elektriline,mäluga)
http://pildipark.clubmb.ee/pilt/55254-20...13-055.jpg

Tunduvad kellegi omalooming olema.

EDIT, alumine osa võiks selline välja näha
[Pilt: KijtV.jpg]
Vasta
Siin ka paar pilte Recaro CSE (W124, E60 AMG)Unibrow
http://img211.imageshack.us/img211/9623/img8095.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/2991/img8096k.jpg
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 386 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,575 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,351 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,816 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,728 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,446 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne