Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
python Kirjutas:
Karl Kirjutas:Kui mul bensiin otsa saab ja ma edasi sõidan, kas see lõhub väga mootorit?!Confusedilly:

Ainult öösel, päeval mitte.

Oskad täpsemaid kellaaegasi nimetada? :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Karl Kirjutas:Kui mul bensiin otsa saab ja ma edasi sõidan, kas see lõhub väga mootorit?!Confusedilly:

Mitmes õlu?Confusedmash:
:)
Vasta
Karl Kirjutas:Kui mul bensiin otsa saab ja ma edasi sõidan, kas see lõhub väga mootorit?!Confusedilly:

Aga kui sul õlu otsa saab ja edasi jood, kas see lõhub väga mõistust?Confusedilly:
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Kindel see, eriti kui viina peale üle minna.:burn:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Kust ma saan vaadata MB SLK320 (Chrysler Crossfire) automaatkasti õlitaset?
Auto on 40k km sõitnud ja ööga on vääga kahtlaselt suur käigukastiõliloik alla tekkinud. Ei tea, kas julgebki üldse Silberisse sõita?
Vasta
Naisterahvale kõige mõistlikum mobiiltelefon?

Tingimused:Nokia ja müüma peaks Elisa, hinnaga kuni 4 kilo. Arvamused, ettepanekud?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Mul naisel see -> http://www.elisa.ee/client?id=1206&s=one...7&pid=1703
Ta on rahul igatahes. Aku kestab normaalse kasutamise puhul kusagil 4 päeva. 3g-d küll pole kuid eks see siuke mõttetu lisa on veel hetkel...
perpetum mobile
Vasta
Karl Kirjutas:Naisterahvale kõige mõistlikum mobiiltelefon?

Tingimused:Nokia ja müüma peaks Elisa, hinnaga kuni 4 kilo. Arvamused, ettepanekud?
kas see naisterafas rohkemat ple väärt? mina julgeks soovitada E51 või E65. odavamad junnid ei kannata kriitikat. kui ta just päris maalt ja hobusega, sel juhul vast nokia 1200 Smile

edukamad ja advaantsimad naised kasutavad nt. N76, E65, 7900, 8600. Tongue
Vasta
[quote=Karl]
Naisterahvale kõige mõistlikum mobiiltelefon?

http://halbot.haluze.sk/?id=3639 :eureka:
terv.aare
Vasta
rauntz Kirjutas:Mul naisel see -> http://www.elisa.ee/client?id=1206&s=one...7&pid=1703
Ta on rahul igatahes. Aku kestab normaalse kasutamise puhul kusagil 4 päeva. 3g-d küll pole kuid eks see siuke mõttetu lisa on veel hetkel...

See ka ainuke mis mulle endale silma jäi, ülejäänud meestekad rohkem.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Täna nägin mingis mobiili poes kivikestega nokia telefone, siuksed sädelevad vidinad. Hind sulle vist ei meeldiks.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Ma mingi aeg tagasi otsisin endale telefoni, ei suutnud midagi välja valida turul olevatest. Kõik mingid bling-bling ja megafonide, kaamerate jne vidinatega. Kuna ma vaid helistamiseks ja sõnumite saatmiseks telefoni kasutan, otsustasin vana hea Ericsson T39m kasuks. ühevärviline, lihtne, odav (tutikas ebay`st 500.- koos transa ja kahe akuga), praktiline, mugav ja minu arust näeb hea välja. Klapp ja õhuke korpus.

Nüüd vaatavad inimesed, et ma olen mingi Väga maakas(tegelt elangi linnast väljas) nii vana telefoniga, samas sinihammas on sisseehitatud.
Vasta
hents99 Kirjutas:Nüüd vaatavad inimesed, et ma olen mingi Väga maakas(tegelt elangi linnast väljas) nii vana telefoniga, samas sinihammas on sisseehitatud.

jah väga. :lol: ei olegi N95 vää? aga oled sa mõnel telefonil näind millel väline BT? :eureka:
Vasta
heh, väike väljenduse möödapanek, aga nii vanal telefonil ikkagi BT olmas. A mis see N95 on?
Vasta
hents99 Kirjutas:A mis see N95 on?
pling pling nokkija. popp ja noortepärane.
http://www.gsmarena.com/nokia_n95_8gb-2088.php
Vasta
Kumb rohkem meeldib kas MB ML u. 2003.a või BMW X5 u. 2003.a???? ausalt...mulle meeldib X5 rohkem.
Vasta
Mulle istub ML rohkem, ausalt. Ega X5 on ka päris tegus masin, ära ei ütleks just aga ML on soliidsem pisut.
perpetum mobile
Vasta
marko600 Kirjutas:Kumb rohkem meeldib kas MB ML u. 2003.a või BMW X5 u. 2003.a???? ausalt...mulle meeldib X5 rohkem.

X5 on nagu täispuhutud viienda seeria Touring mudel, üldse ei meeldi.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
Karl Kirjutas:
marko600 Kirjutas:Kumb rohkem meeldib kas MB ML u. 2003.a või BMW X5 u. 2003.a???? ausalt...mulle meeldib X5 rohkem.

X5 on nagu täispuhutud viienda seeria Touring mudel, üldse ei meeldi.
Sellepärast meeldibki ml rohkem, et ta ei meenuta ühtki teist seeria mersut, tal on oma nägu.
perpetum mobile
Vasta
Kas teisipäeva õhtul on normaalne 6-pakk ära lahendada? No nii filmi kõrvale...
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 373 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,385 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,333 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,765 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,559 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,395 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne