Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
#41
Rain01 Kirjutas:Kui keeruline on tänapäeval leida W123-le kärukonks, mida on võimalik osta?

Ei usu,et üle mõistuse keeruline. Küsi näiteks MG Autost, toovad Bosalit maale ja eks neid kohti on veel.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#42
Kas Marsil on elu?

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/ar...ge_id=1770
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#43
kas w124 88a. 200d sedaanil võivad olla tagumistel turvavöödel eelpingutid?
Vasta
#44
Võivad, keegi ei keela.
Arno_76 Kirjutas:kas w124 88a. 200d sedaanil võivad olla tagumistel turvavöödel eelpingutid?
Vasta
#45
aga kas on esinenud tehase poolt paigaldatuna nimetatud mudelil
marko600 Kirjutas:Võivad, keegi ei keela.
Arno_76 Kirjutas:kas w124 88a. 200d sedaanil võivad olla tagumistel turvavöödel eelpingutid?
Vasta
#46
Arno_76 Kirjutas:aga kas on esinenud tehase poolt paigaldatuna nimetatud mudelil
marko600 Kirjutas:Võivad, keegi ei keela.
Arno_76 Kirjutas:kas w124 88a. 200d sedaanil võivad olla tagumistel turvavöödel eelpingutid?

ei tahaks uskuda hästi
Vasta
#47
Miks inimesed endale audisid ostavad?
Vasta
#48
w-123 kärukonks olemas
ristiseto
Vasta
#49
Miks teised automargid võrreldes BMW´ga nii harva puu otsa või Scania ilvõrele täpiks sõidavad?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#50
Kalev Kirjutas:Miks inimesed endale audisid ostavad?

Kõigile ei meeldi tagaveolised autod??
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#51
ja levib miskipärast arvamus, et audi on ainuke auto.
Vasta
#52
Laur Kirjutas:
Kalev Kirjutas:Miks inimesed endale audisid ostavad?
Kõigile ei meeldi tagaveolised autod??
ää, olen mitut audit omanud, mulle meeldivad tagaveolised, aga talvel meeldivad 4veolised rohkem. Tongue
Vasta
#53
Mis krdi asi see on????

http://www.aitatallinn.com/
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#54
Karl Kirjutas:Mis krdi asi see on????

http://www.aitatallinn.com/

http://www.epl.ee/melu/415785
Vasta
#55
martiini Kirjutas:
Innu Kirjutas:Mida sümboliseerib Mercedese kolmeharuline märk-logo?
Maa, õhk, vesi.

see märk sümboliseerib mercedese omaniku, kes on maailma keskpunkt, ning maailmaservadesse on igalepoole temajuurest võrdne vahemaa.
Vasta
#56
h2x0r Kirjutas:see märk sümboliseerib mercedese omaniku, kes on maailma keskpunkt, ning maailmaservadesse on igalepoole temajuurest võrdne vahemaa.
ma seletan täpsemalt, et Mercedes-Benz omanik on alati tähelepanu keskpunktis ja siis nooled viitavad teistele inimestele kes ei saa pilku ära ja "hõbekett" niriseb huultelt... :lol:
Vasta
#57
Nõus, Marek Smile
perpetum mobile
Vasta
#58
Miks Mersul (vähemasti vanematel siis) pool seadmestikust vaakumiga töötab?
Vasta
#59
marek Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:see märk sümboliseerib mercedese omaniku, kes on maailma keskpunkt, ning maailmaservadesse on igalepoole temajuurest võrdne vahemaa.
ma seletan täpsemalt, et Mercedes-Benz omanik on alati tähelepanu keskpunktis ja siis nooled viitavad teistele inimestele kes ei saa pilku ära ja "hõbekett" niriseb huultelt... :lol:

noh jah midagi sellist. Oopeli märk jällegi tähendab seda, et kõik panevad sinust tuhatneilja mööda ja ei pane tähelegi et sa olemas oled.
Vasta
#60
audi audiks aga miks inimesed volvo ostavad???
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 373 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,384 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,332 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,765 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,557 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,395 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne