Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
Mitte töötavaga ei või üldse liigutada siis?
Vasta
http://www.diagnostic-world.com/pages/me...212493.cfm

W211 ja lehekülg 381.
Vasta
Kas siis see on kindel, et w211 270 2003 võib vedada 50km/h ja 50km?
Vasta
(16-02-2019, 07:42 PM)python Kirjutas: Kas siis see on kindel, et w211 270 2003 võib vedada 50km/h ja 50km?

Kindel on see, et nõuetekohaselt hooldatud käigukast elab sellise vägivalla enamasti üle oluliste kahjustusteta.

Kui käigukasti eluvõimet maksimeerida, siis tuleb kas:
A: pukseerida töötava mootoriga;
B: pukseerida ülestõstetud veoratastega ehk platel (soovitav kõigil, vajalik nelikveol) või pukseeirmishaagisel tagurpidi (võimalik vaid tagavedusel) või
C: võtta lahti kardaan tagasillast.

Samas üks normaalselt tarvitatud Mercedes-Benz võiks ülalviidatud viisil (<50 km kuni 50 km/h) kahjustusteta üle elada küll.Eusa_angel
Vasta
Vanade 4-käiguliste puhul kehtis 50kmh ja 100km või 100kmh ja 50km...
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
(16-02-2019, 07:42 PM)python Kirjutas: Kas siis see on kindel, et w211 270 2003 võib vedada 50km/h ja 50km?

Need numbrid on tuletatud ülekuumenemise kaitseks.
Vasta
Tere targematele.
Nimelt sai siis vahetatud oma hõbetäht W211 veidi suurema hõbetäht w220 vastu.
Sellel võtit pole, on ainult kaart/pult/keyless go. Või noh, vähemalt võtit mulle kaasa ei andnud keegi.
Siit ka küsimus, et kui nüüd akut vaja vahetada näiteks, siis kas peab kõrvalistuja jalge ees klemmidel voolu peal hoidma vahetuse ajal või ei?
Küsimus selles, et kas auto ei unusta seda nn kaarti ära ja kui unustab, siis mismoodi seda tutvustatakse autole uuesti? Või mismoodi asjad on?
Aku kestab jne aga oma südamerahuks tahaks ikkagi uue aku peale panna. Sest diisel ja veidi veebruari ja terve märts on veel ees, seega kes kuram seda va ilmataati teab, viskab mõni öö -20 või rohkem ja ongi võimalik, et hommikul on hambad ja aku ei kõhh ega mõhh...

Ja teinegi küsimus on:
Kaitsmekarbid asuvad tal kapoti all mõlemal pool mootorit, tagaistuja jalavalguse lambi taga, peaks kõikide Google tulemuste järgi ka kõrvalistuja pool armatuuri küljel olema, ent seal pole midagi peale soojaava, ega ka juhi pool armatuuris, seega pole kõikidel W220 -netel armatuuris kaitsmeplokki?

Sellised mõtted siis ei lase uinuda ja loodan, et siin targemad oskavad täpsustada.

Priit aka "kutsikas"
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Tere,

Isegi enne akutemaatika kallale asumist soovitan siiski toimiva võtme hankida või tekitada (keylessi kaart on neid täiendav, mitte asendav lisa). Kui Su autol vool kaob, ei saa ju mehaanilise võtmega uste-luukide avamiseta kapoti alla ega pagasnikus asuvale akule ligi ja see on W220 puhul isegi tuliuue ja korraliku aku puhul liiga riskantne väljavaade, sest võimalusi, mille puhul hommikuks elekter otsa saada võib, on omaniku südamerahuks liialt palju.

Muidu aga ma pole märganud, et ka niisama akuklemmi maha võttes selle kerega autod kaardi unustaks vms väga hullu teeks. Akende jms ünkroniseerimine on muidugi vajalik, aga elutähtsad funktsioonid peaksid säilima.

Parimate soovidega,
Tauno
Vasta
Tere

Mina seda küll nii pöhjalikult ei tea, kuid möistlik oleks ikka see et autol on ka vöti olemas. Kui eelmine omanik seda ei andnud, ju siis on need peetis olnud ja pole tihanud uusi tellida. Sellise auto puhul oleks möistlik ikka see esindusest uus tellida. See maksab 300.- euro ringis, kui koos metallvötmega, siis oli mönikümend eurot rohkem. Aga siis saad vast rahulikumalt magada. Selle plastik kaardiga saa kaua teel ei püsi arvan ma. Sest kui sul akud tühjaks lähevad, siis pead sa ju kuidagi ka masinasse sisse pääsema. Võtme küljes on metallvöti millega saab näiteks pagassi sisse. Vähemalt on meil W 203 puhul seda erinevates olukordades vaja läinud. Korra ei saanud proua keskluku vea töttu autosse, siis tegi metallvõtmega ukse lahti. Muidu oleks vist jäänuki nutma sinna körvale.

Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
Ei,aku peab normaalselt, lihtsalt tekkis selline küsimus,sest siiani olen kõigil oma autodel akud välja vahetanud, et oleks kindel ja süda rahul.
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
(24-02-2019, 05:56 AM)"kutsikas Kirjutas: ...
Nimelt sai siis vahetatud oma hõbetäht W211 veidi suurema hõbetäht w220 vastu.
Sellel võtit pole, on ainult kaart/pult/keyless go. Või noh, vähemalt võtit mulle kaasa ei andnud keegi.
...

Ah nüüd müüakse siis autosid juba ilma võtmeteta, seni ikka üks anti kaasa...Crybaby

Esindusest veidi (nii puksiiriarve võrra) odavamalt teeb Auto Key Service Madara tänaval Nende eeliseks on see, et nad suudavad ka per$ekeeratud turvaga autole uue võtme teha. Silberist soetatud "õige" võti ei pruugi "poola plokiga" käigushoitavale autole aga üldse arusaadav olla.

Mina ei julgeks ilma vähemalt ühe toimiva võtmeta küll aerutada väljapoole ühistranspordi marsruuti ja sõiduplaani.
Vasta
(25-02-2019, 12:52 PM)v6sa Kirjutas:
(24-02-2019, 05:56 AM)"kutsikas Kirjutas: ...
Nimelt sai siis vahetatud oma hõbetäht W211 veidi suurema hõbetäht w220 vastu.
Sellel võtit pole, on ainult kaart/pult/keyless go. Või noh, vähemalt võtit mulle kaasa ei andnud keegi.
...

Ah nüüd müüakse siis autosid juba ilma võtmeteta, seni ikka üks anti kaasa...Crybaby

Esindusest veidi (nii puksiiriarve võrra) odavamalt teeb Auto Key Service Madara tänaval Nende eeliseks on see, et nad suudavad ka per$ekeeratud turvaga autole uue võtme teha. Silberist soetatud "õige" võti ei pruugi "poola plokiga" käigushoitavale autole aga üldse arusaadav olla.

Mina ei julgeks ilma vähemalt ühe toimiva võtmeta küll aerutada väljapoole ühistranspordi marsruuti ja sõiduplaani.

Huvitav kas tulevikus hakkavad isesõitvad autod keskööl peale müügitehingut ise koju sõitma.
Vasta
(25-02-2019, 04:37 PM)mbw204 Kirjutas: Huvitav kas tulevikus hakkavad isesõitvad autod keskööl peale müügitehingut ise koju sõitma.

Sellel ideel oleks täitsa jumet. Mõelda mis kokkuhoid tööjõult ja transpordilt Big Grin
Liisingumaksed maksmata, sõidab auto liisinguandja hoovile Big Grin

Postimees täna kirjutas, et plaanitakse teha kohustuslikuks "must kast" autos ja värisev gaasipedaal, kui ületad kiirust.

https://majandus24.postimees.ee/6531648/...asipedaali
Vasta
(25-02-2019, 12:52 PM)v6sa Kirjutas:
(24-02-2019, 05:56 AM)"kutsikas Kirjutas: ...
Nimelt sai siis vahetatud oma hõbetäht W211 veidi suurema hõbetäht w220 vastu.
Sellel võtit pole, on ainult kaart/pult/keyless go. Või noh, vähemalt võtit mulle kaasa ei andnud keegi.
...

Ah nüüd müüakse siis autosid juba ilma võtmeteta, seni ikka üks anti kaasa...Crybaby

Esindusest veidi (nii puksiiriarve võrra) odavamalt teeb Auto Key Service Madara tänaval Nende eeliseks on see, et nad suudavad ka per$ekeeratud turvaga autole uue võtme teha. Silberist soetatud "õige" võti ei pruugi "poola plokiga" käigushoitavale autole aga üldse arusaadav olla.

Mina ei julgeks ilma vähemalt ühe toimiva võtmeta küll aerutada väljapoole ühistranspordi marsruuti ja sõiduplaani.

Ei ole tegemist "Poola plokiga", Mercedes-Benz enda keyless go, aga jah,võtit pole ja mine tea millal auto ära tahab sõita öösel Smile
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
(26-02-2019, 03:57 PM)"kutsikas Kirjutas: ...
Ei ole tegemist "Poola plokiga",
...

Selles paraku saab kindel olla alles siis, kui keegi on turvat arvutiga torkinud.
Vasta
Elektriautodel on mõistlik aku(de) vahetuse ajaks pinge peal hoida, kõrvalistuja jalgade juures on sul mõlemad kontaktid olemas. Kõigi eelduste kohaselt ei tohiks tegelikult midagi juhtuda, aga siin lahatud küll neid olukordi kus peale aku vahetust hakkab masin normaalselt tööle alles rahakrõbina peale. Seda, kas aku parameetrite muutudes ka see masin arvutit näha tahab vastavad targemad. Sama aja sõsarsaksad Münhenist tahavad kindlasti arvutit näha.
Edu!
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Tere taas targematele.
Küsimus järgmine :
W220 3.2cdi R6, kõrval on w210 3.2 cdi R6.
W220-l siis klapikambri kaanes teise pihusti kinnitusega midagi tehtud, keere maas ja ei pea korralikult.
Kui nüüd w210 sama mootori pealt klapikambri kaane koos pihustitega w220-le ümber tõsta, peab arvutiga mingeid tutvumisi ka korraldama? Miks selline küsimus, sest w210 ülemine osa on kõik väga korralikult korda tehtud, pihustipesad üle lõigatud/freesitud, otsaseibid vahetatud jne.
On see lihtsalt sups ümber tõsta või on ikkagi vaja siis nõ uued pihustid tutvustada?

Ette tänades
Priit aka "kutsikas"
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Pihustid kinnituvad plokikaane mitte klapikambrikaane külge. Lihtsam on oma auto pôhjad freesida, keermed remontida ja uued seibid/poldid panna.
Vasta
Vabandust, parandan oma juttu, klapikambri kaas on teise pihusti juurest puruks tehtud ja lapitud millegagi mis nüüd lõpetas oma ülessande.
Keermega plokikaanes oli ka probleeme, aga eks ma vaatan, kui maha võtta õnnestub nii,et kõik tervelt kätte saanud olen.
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Tere.
Palun järgmise MB varustuse nimekirja: WDB2110061A072660
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 373 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,384 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,332 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,765 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,556 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,395 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne