Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
Minu kogemus Omnivaga on küll positiivne (kiire ja piisavalt ettevaatlik), aga hinnaline. Üldiselt soovitatakse kas DPD-d või veel parem - tuttavat krusameest. Kui ei pea just paberiga ja ametlikult liikuma, eksole.

Ma ei kujuta ette, kuivõrd velgi annab pakkimisega säästa, aga vähemalt Omniva puhul tuleb eeldada US MIL-Spec Air Drop pakendust: pakk visatakse välja 33 000 jala pealt. Ilma langevarjuta...Eusa_silenced

OK, nali. Aga nii mõnigi Omiva pakk on väga räsituna kohale jõudnudSad

Nukker lugemine sel teemal sõbralikust naaberfoorumist
Vasta
Sõber tunneb huvi, kas keegi müüb W124 kastikat.
https://www.google.ee/search?q=w124+pickup
Vasta
Omniva on senimaani heasti pakkidega käitunud, aga piiritagune pakitarne annab soovida. Juhuse tahtel käis 1m3/25kg suurune pakk Tartu-Brüssel-Tartu otsa ja kui järgi läksin, et postiindeksis üks number ära muuta, pidin paki täielikult ümber pakkima. Kast nägi välja nagu oleks mööda asfalti Brüsselisse lohistatud.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Pakile peab lisama märgi, et käsitleda äärmise ettevaatlikusega ja pole probleeme. Muidugi ei saa ma aru miks selle eest peaks juurde maksma, sest kõiki pakke peaks kohtlema ühtemoodi ettevaatlikusega, mitte loopima nagu sitta hanguga.
Kes parim kuller on seda ei oska öelda kuna see kes paki kätte annab on üks aga kust see pakk alguse saab on juba iseasi.
Kurjajuur
Vasta
DHL, mitte express(kui siis economy select teenus), vaid freight osakond...
Olen saatnud mootoreid nt Prantsusmaale. Ca 50-70 eurot alus.
Rolz, saadan sulle kontaktid igaks juhuks.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Hents, oleksin tänulik!

Tsiteerides DPD'd: "1 saadetise hinnaks kujuneb ca. 59.40 eurot, ehk siis Teil tuleb saata nad eraldi, mistõttu kogusummaks tuleks 4x 59.40 eurot. "
240 EUR nelja valuvelje eest on minu silmis ikka väga palju küsitud. Suunaks oli Tln-Itaalia.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Maššaraks, kus on hind!

Selle raha eest peaks nad pakendamata kujul Sinu käest siidkinnastes vastu võtma ja samamoodi üle andma sihtkohas. Need on ikkagi veljed ja mitte tuumajäätmed või nitroglütseriin.
Vasta
Nii on. Nende kullerteenuste pakkujate hinnad on minu jaoks jäänud alati müstiliseks. Seda just siit poolt küsides.
Nähes samade teenustepakkujate hindasid Saksamaalt saadetuna siia, ei saa ma enam ammugi hinnapoliitikast aru.
Sama kaup samadel tingimustel küsituna sihtriigist/saatjariigist on hinnavahe 3-4 kordne.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Sama on laevapiletitega. Stokholmist ostes on tallinki pilet samal suunal odavam.
Kogu muu eluks vajalik ja mitte niiväga vajalik on siin kallim kui kusagil mujal Doubt
Saksamaalt siia liigub pakk 2-3 päevaga ja siis muneb omniva siin veel 3 -4 päeva.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Kahjuks see nii kõik ongi. Järelikult on siinselt inimeselt võimalik seda kõike võtta, või annab ta selle liiga kergekäeliselt ära..ei taha poliitiliseks minna....
Aga Lauri'ga samad kogemused, Saksamaalt tuleb kaup nagunii DHL'iga Eesti logistika lattu (Lennujaama kõrval) ja seda sama kiirusega, mis nn DHL expressteenusega.
Sealt edasi läheb see Omniva haldusalasse/distribution - ja siis saab oodata. Smile
Mul on olnud õnnelik juhus, kus olen saanud Eesti DHL'ist info kätte, et pakk on nende sorteerimiskeskuses ja läheb Ominivale edasi. Olen saanud lasta paki
kõrvale panna ja sellel ise järel käies kätte saanud enne Ominva võrgustikku andmist.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
TLN-Itaalia saatsin paar aastat tagasi terve rekka täie kaupa, hind oli suts peale 1500 euri. Vedajaks oli siis ArcoTransportGrupp.
Kurjajuur
Vasta
Ma olen aru saanud, et DHL-i siinpoolne partner on Itella.
Vähemasti kõik asjad, mis frits DHLiga on saatnud, on Itella mees mulle kätte toonud. Ja päris kähku käib, 2-3 päevaga on siin ja neljandal minu käes (kui nädalavahetus ei üllata).
Ühe korra oli, kus telefoninumber oli panemata ja pakk tiksus nädalakese siin enne kui ise otsima hakkasin. Aga üles leidsin vaevata.
Vasta
DHL on Saksas nagu meil Omniva ehk tavapost.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Eks suur vahe ole ka selles, et kas oled ühekordne saatja või püsiklient. Ebayst velgi vaadates on neil enamasti saatmiskulud 80-200€ jooks. Ma lasin just Rootsi siseselt Rootsi Cargobusi moodi asutusega 250km kaugusel 4 velge saata 68€ eest.
Vasta
(21-02-2018, 01:03 PM)Rolz Kirjutas: Hents, oleksin tänulik!

Tsiteerides DPD'd: "1 saadetise hinnaks kujuneb ca. 59.40 eurot, ehk siis Teil tuleb saata nad eraldi, mistõttu kogusummaks tuleks 4x 59.40 eurot. "
240 EUR nelja valuvelje eest on minu silmis ikka väga palju küsitud. Suunaks oli Tln-Itaalia.

Aluse peale korralikult panna ja saata ei tule odavam?
Pakikuller pakkus kunagi paremat hinda kui kullerite kodulehel.
(Pakikuller.ee)- http://ee.sendparcel.com/
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=4VXOccTY...ture=share
kas keegi klubiline ehitas?
juhuslikult youtubes jäin vaatama, et eesti oma ohoh mis siit tuleb, respect, päris äge.
tahaks oma silmaga näha ja suhelda selle inimesega mis ja kuidas tehti.
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
Vau-lausa teraapiline vaatamineSmile 755TAL tundub nagu veidi tuttav nr aga hetkel meelde ei tule. Kohe kindlasti pole siin seda kajastatud-selline töö ei jääks kahe silma vahele.
Vasta
kas keegi oskab soovitada tegutsevaid salongi nahatajaid?
endal plaan tellida mingi aeg, aga oleks vaja enne uurida veidi.
ma ei tea kas meil on siin foorumis, otsides ei leidnud midagi värsket.
aga võiks olla mingi eraldi teema kuskohas sellel teemal teematada saaks.
Puhast tõugu mb muskel SEC 500
Vasta
Kas keegi teab kedagi, kes tegeleb puitroolide taastamisega?
Vasta

Viljandimaal on kaks sadulseppa Priit Reimand Autosisud.com ja facebookist leiab Liisi Kuusk.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 380 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,489 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,346 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,798 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,684 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,427 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne