Teema hinnang:
  • 3Hääli - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirjuta, küsida võib kõike!
Küsimus siis selline, S210, suvekad all hetkel,16" velg.
Mul olemas 4 talverehvi millest 205/55/16 2tk ja 205/60/16 2tk.
Kui ma need nüüd alla panen, kas hakkab auto kuidagi jonnima ka? Kasti ss lollitama v Abs jms asju?
Priit
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Ratta diameetri erinevus on üle 20mm, mis protsendiliselt on üle 3% seega jah, auto läheb lolliks.
Kast võib tööle jääda, aga püsikas ei tööta ja ABS võib segast panna.
Vähemalt mul 211 sarnase erinevusega sõitis, aga 60 üles hakkas püsikat iga natukese aja tagant välja loopima.
Mul olid kõrgemad rattad ees, ilmselt sellepärast tekkis efekt, et suuremal kiirusel käisid tagumised kiiremini ringi ja auto arvas, et tagasillal pole pidamist.
Vasta
Piiripealne värk. Võib mitte pahandada, võib pahandada. Loomkatse näitab, kustmaalt kaapeväldik kisama paneb.

Kui suuremad tagasillale panna, saab driftida enne, kui ESP märkab.Ninja
Vasta
Selge,siis on kahte 16" talvekat juurde vaja,vahet pole kummas möödus siis.
Tänud V6sale ja Eero_S-le.
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Nonii,jällegi pean siia targemate poole pöörduma, et kas keegi on oma 210 alla pannud sellise kombo 225/55/17.
Küsimus järgmine, kas mahub alla ilma et segama hakkaks midagi?
Küsimus sellepärast aktuaalne, et homme ülehomme on vaja punn ära tuua viljandist ja saaks sellise komboga veljed laenuks.
Ette tänades
Priit aka "kutsikas"
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Mis on velje ET ja laius?

Suure tõenäosusega mahub, kui autol ikka vedrustust on.
Vasta
Kuuldavasti on ka mingi e klassi veljed,millise täpselt ei tea.
No vedrustus oli küll olemas ja Nod
Lihtsalt rehvi kõrgus on nagu see mis muretsema paneb, kuna laiust ka päris palju.
Priit
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Mida seal palju on? Sellist mõõtu pannakse tehasest Opelitele, E klassile ei tee see kindlasti mitte midagi. 17 tolline velg W210 puhul kannab 235/45/17 rehve
Vasta
Küsimus on suunatud pigem rehvi kõrguse kohta, 225/55 on päris suur rehv,seega küsimus ongi ajendatud sellest,et kas rehv kõrgusega kuskile vastu ei hakka käima?
On ka 20" alla pandud 210-le kuuldavasti, ag seal ilmselt juba 30 kõrgus maksimaalne.
Ja küsin kuna ei tea 210 esisilla ehitust veel ega eripärasid.
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Hästi, kuna eelmine post sind ei aidanud siis kirjutame nii. 225/55 on 36mm kõrgem rehv kui 235/45. See, kas ta hakkab vastu käima või ei on pigem küsimus selgeltnägijale, kuid mina pakun, et ei.
Vasta
(08-02-2018, 07:11 AM).Alar. Kirjutas: Hästi, kuna eelmine post sind ei aidanud siis kirjutame nii. 225/55 on 36mm kõrgem rehv kui 235/45. See, kas ta hakkab vastu käima või ei on pigem küsimus selgeltnägijale, kuid mina pakun, et ei.

Ja mina pakun, et sõltuvalt ET väärtusest hakkab kas ülemise õõtsa või tagumise koopa serva vastu käimaSmile

36 mm on päris palju.Paranoid
Vasta
Aitäh kõigile kes võtsid vaevaks vastata, ja aitäh V6sale.
Sellist vastust ootasingi,kuna selline kahtlus oli.
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Pane siia andmed kirja ja saad vastuse teada: https://www.wheel-size.com/

[Pilt: 69327-2018-02-08.png]
Kurjajuur
Vasta
(08-02-2018, 07:41 PM)Randar Kirjutas: Pane siia andmed kirja ja saad vastuse teada: https://www.wheel-size.com/

See ei tea ju auto eripära ja lähtub ainult algsest veljest-rehvist. Ning kui ei ole teada algse seade kaugust-kõrgust kriitilistest punktidest, siis pole piiripealsel juhul sellest suurt abi. Samas on tegu väga hea visuaalse pildiga!Thumbsup

Meite Rrrrohelisel on praegu näiteks nii täpne seade, et parema poole ülemise õõtsa mutter on haljas, vasaku poole oma mitte. Aga rehvil mingit märki ei ole - vahe on 3 mm. Samas juhitavus talvel on ülihea ja auto nii hoiab kui hoiatab väga loogiliselt. Isegi liiga loogiliselt ja kogu aeg jäävad teised jalguEusa_silenced
Vasta
(01-01-2018, 11:23 AM)hents99 Kirjutas: Ridamootorite kaste saab omavahel vahetada. R4/5/6 ehk ca 83-99.
Erinevad on veel vanemad nagu m110, om617 jne, neil on starter kõrvalistuja poolel.

Difrite ülekanded muutuvad 0.2 kaupa.

3.07 ülekande ja 1:1 käiguga (neljas käik atm puhul) pöörded ca 2500 90-95kmh sõltuvalt ratta suurusest.

hmmm.. tekkis ka enamvähem teemakohaline küsimus kastide kohta, nagu ma siit välja loen siis vanale E300 132kw mootorile läheb näiteks w202 c180 käimar ilusti otsa ? mul E300 mootor oleks nagu ergas küll, kuid neljase atm-iga jääb kuidagi uimaseks ja ega seda jõudu ka palju tundu Big Grin
Vasta
Küsimus targematele jällegi punni kohta.
Nimelt, mul on vihmasensoriga mingi kala,ehk ta ei toimi.
Esimeses astmes puudub kojamehel intervall, hakkab uhama lihtsalt.
Võtsin juhtme tagant ära vihmasensoril ja sain intervalli.
Kojamees esimeses astmes ühendasin juhtme tagasi, viskasin lund sensori peale, hakkas nühkima ja jäigi, täpselt nagu enne. Sensor kutu v lihtsalt midagi jebib,kuna ta sai ju aru,et sensorile midagi peale visati/sadas?!?
Teiseks küsimuseks on: kas punnil kliimapaneelil ei põlegi taustavalgustus?
Pimedas on nadi küll kui pead laetulega vaatama mis nupule muljud Smile
Priit
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Kõik, kes sinu maailmas ei ela, ei tea ju, mis auto see PUNN täpselt on...

Mingi selline või?

.
Vasta
Heheee, vabandust, ei ole selline.
2001a MB S210 320CDI T mõtlesin.
Kliimapaneeli küsimusele sain vastuse juba juutuubist.
Vihmasensoriga pole veel targemaks saanud
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta
Millega postitada Euroopa piires valuvelgi?
Vaja postitada 4 19" velge, kaaluga 15,9 kg/tk.
Omniva?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
DPD pigem
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võib kustudada! Minister 0 373 08-01-2023, 02:19 PM
Viimane postitus: Minister
  Naisperele kõike paremat naistepäevaks! Heinar 18 16,384 08-03-2011, 11:37 PM
Viimane postitus: taaviw126
  Palju võib maksta?... kpokyc 0 3,333 03-08-2008, 11:09 PM
Viimane postitus: kpokyc
  Palju võib maksta rumulast nahkistmed C klassile (W202) ? Scratch 8 8,765 14-12-2007, 07:04 PM
Viimane postitus: Uku
Heart Kuidas õnn võib uksele koputada. kuld 27 20,557 05-10-2007, 11:51 AM
Viimane postitus: Innu
  Mida kõike võib vanast küünist leida :) kalacompany 6 7,395 17-03-2007, 06:17 PM
Viimane postitus: /////AMG



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne