Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w210 generaator
#21
Tere.

Mul oli kah genekas nässus ja parim hind oli Baktis 9300.-lett,aga toodavad/remmivad palju nimesi,kuid Eestis kahjuks mitte.

Autoks MB E270cdi  modell 2000a

Bosch 0986041760
orig  A0001500650 ja Mercedes-Benz ise asendab ka sellise nr-iga A0001502850
Hella ca16341ir   8EL737925-001  andis kuidagi kaks numbrit
Elstock 28-3847
Lukas lra01953
Cargo  112428
Vasta
#22
Saatsin hinnapäringud Bakti ja ka Carringusse kes tegeleb ka Boschiga.

http://cgi.ebay.co.uk/1A952-ALTERNATOR-M...28003r4300

Iseenesest üsna odav, kuid kas keegi teab palju läheks maksma oma generaatori sinna saatmine ja sealt generaatori siia saatmine.
Ei ole kunagi ebay-ga kokku puutunud nii et ei tea kui keeruline see asja ajamine on ka seal.
Ise arvan et lihtsam ja äkki ka odvam on Eestist osta.
Vasta
#23
Olen mõned korrad ostnud ebay kaudu, kõik oli meeldiv ja täpne.
Igal juhul see hind on korralik, umbes 4450.- eeki...
Saatsin müüjale küsimus, palju läheb maksma toomine Eestisse.
Kui ta vastab, annan sulle teada.
Kas sobib?
Vasta
#24
ime hindu siin räägite! viljandis soovitan kivi tänaval Gill teeb. olen paljude autodega palju kordi käind pole kunagi üle 1000.- krooni maksnud. s350turbodiesel genekal näiteks oli mähised läbi kärssand täiesti, terve selle vahetusosa vahetas ära, ise võttis maha ja pani ka peale ja maksma läks 700 krooni. s300td lasin hiljuti geneka siduri vahetada mis poes maksis 1180.- ja koos töörahaga kokku 1350.-
Vasta
#25
Geneka siduri? Hmmm, mis see veel on? Viljandi elektrikest on veel asjalik vana KEK-i elektrik Ants, tema juurde tullakse üldjuhul siis, kui Gill mõne mehe minema saadab. Eelkõige just vanemate asjadega.
Vasta
#26
Jah 600 krooniga parandatakse seda genekat ka Tartus (pingeregulaator ja dioodplokk) ... probleem pole mitte paranduse puudustes, vaid selles et see konkreetne generaator ei ole peale remonti kestma jäänud. (aasta jooksul käidud kahes eri kohas kokku 4 korda)
Generaatori siduri all mõeldi ilmselt rihmaratta sees olevat vabajooksu sidurit.
Vasta
#27
kpokyc Kirjutas:Olen mõned korrad ostnud ebay kaudu, kõik oli meeldiv ja täpne.
Igal juhul see hind on korralik, umbes 4450.- eeki...
Saatsin müüjale küsimus, palju läheb maksma toomine Eestisse.
Kui ta vastab, annan sulle teada.
Kas sobib?

Suur aitäh !
Vasta
#28
Krt, kaks korda olen neile päringud saatnud, aga vastuseks mitte midagi...
Vasta
#29
mTeCH Kirjutas:Saatsin hinnapäringud Bakti ja ka Carringusse kes tegeleb ka Boschiga.

http://cgi.ebay.co.uk/1A952-ALTERNATOR-M...28003r4300

Iseenesest üsna odav, kuid kas keegi teab palju läheks maksma oma generaatori sinna saatmine ja sealt generaatori siia saatmine.
Ei ole kunagi ebay-ga kokku puutunud nii et ei tea kui keeruline see asja ajamine on ka seal.
Ise arvan et lihtsam ja äkki ka odvam on Eestist osta.

Inglimaalt pole ostnud,kuid saksat siia tavalise postiga nädal aega
kuni 5 kg 22-25 EURi.

http://www.yell.com/ucs/UcsSearchAction....intToolbar
Edasi otsi ise.
Vasta
#30
Saan aru,et generaatorid lõppevad alati ühe asja pärast ära(dioodiplokk).Tegemist on vesijahutusega generaatoriga ja sellel harjad puuduvad.
Vesijahutusega on generaator: Miks on generaatorit vaja teha vesijahutusega....Aga sellepärast, et need diiselmootorid ei anna enam väga palju sooja ja lisa sooja tehakse EL.küttekehaga. Küttekeha on väga suure voolu tarbivusega ja see omakorda hakkab kuumutama vooluandjat(generaatorit). Nüüd siis on juba kaks kuuma asja autol. Targad insenärid mõtlesid välja,et selle sooja mis genekast eraldub võiks ka jahutusvette suunata.
Probleem:Kõik on siiamaani OK kuni ütleb ülesse elektroonika mis juhib EL.küttekeha. See võib hakata ise kütma ja ei hoiata generaatorit ja ei kuula mis mootori juhtplokk talle ütleb.Generaator annab teada pidevalt enda koormusprotsendist ja seda peab arvestama mootor mis juhib küttekeha.Enamustel 210 cdi-del on see el kütte viga sees.Mõnel ei tööta ültse ja mõnel võib pidevalt tööd teha.
Arvan, et su generaatorit remonditi küll hästi, kuid pandi natukene kehvema võimsusega dioodi plokk ,mis ei kannata seda laksu välja pikapeale.Lase veel korra remontida ja ühenda see EL.küttekeha vooluvõrgust lahti. Asetseb ees paema amordikannu ja esi parema tule vahelisel alal. Vaakum reservuaari all.(jäme punane juhe).kui see lahti on ühendatud siis ei ole vahet märgata. Sooja saad ikka enamvähem normaalselt.
Vasta
#31
Kui tegemist on selle mootori eelsoojendiga siis pliidinuppudega  w210-nel on see vist väljalülitatav tuhatopsi kõrval olevast nupust? Ise mingi hetk hakkasin kahtlustama just seda eelsoojendust, kuna soojade ilmadega see järele ei lülitu ja suvel ka probleemi ei esinenud. Kui me räägime mõlemad samast küttekehast siis minu CDI puhul on vahe märgatav kas ta on nupust sisse lülitatud või ei, esimesel juhul soojeneb mootor tunduvalt kiiremini.
Aitähh asjaliku nõu eest tundub üsna loogiline.
Huvitav kas see juhtplokk mis seda soojendust juhib on ka vahetatav ja palju see maksta võib.
Vasta
#32
Peaks olema jh seal tuhatoosis ja OFF asendis tuli põleb.Elektroonika on selle sama küttekehaga üks tükk. Võibolla on see küttekeha korras ja genekas lihtsalt ei suuda seda suurt voolutarvet taluda. Remontides lihtsalt ei saagi nii head tulemust tihti kui uus genekas. Lisaks ma ei kujuta ette ,mis asju nad sinna sisse panevad.Võibolla BOSCH-i remondi kataloogid näitavad sellele mingeid varuosi,kuid mulle tundub see genekas pigem remontimatuna valmistatud olevat. Siiamaani pole need ükski väga kaua toiminud.Originaalis ei paku sinna genekasse küll mitte mingisugust varuosa.Ei dioodi polokki kui ka pingeregulaatorit ja kas see pingeregulaator ka õigesti töötab????? Vaevalt keegi eestis omab sellist geneka pinki kui ta saab suhelda pingeregulaatoriga ja tema koormatuse signaali võrrelda mingi etaloniga :-D Kõik need generaatorid hakkavad tööla ka siis kui neil suhtlus (data) ja (61) ots lahti võtta. annad korra 3000 p/min ja genekas peab laadima hakkama.Kas aga pingeregulaator midaagi välja rääkida viitsib on juba iseasi, kuid läbi nad sul põlevad ja Minu soovitus on sul teada. ESITEKS:Remondi ära ja eemalda see küttekeha.Osta webasto selle raha eest peale.Muusjas osadel ongi Webasto selle asemel. Teiseks Osta uus originaal genekas ja saad 2 aastat garantiid.Kui juhtub miskit saad jälle uue.
Vasta
#33
Vahetusfondi generaatori hind on Eestis ~9000 krooni, sellel siis 2 aastat garantiid. Uue generaatori hind on ilmselt juba pisut teisest klassist. Aga aitähh info eest, generaator nüüdseks juba ammu remonditud, sõita on ju vaja Big Grin. Alates viimasest remondist sõitnud nüüd see soojendus väljas. Eks nüüd peaks mõtlema kas webasto osta või uus genekas koos garantiiga, minu teada see soojendi peaks lülituma välja kui mootor saavutab 70C temperatuuri kuidas webastotega on ?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W210 E270CDI 2000a. turbo ja sellega seonduv Uuki 0 291 21-10-2022, 10:36 PM
Viimane postitus: Uuki
  W210 722.6 5G-TRONIC käigukasti variandid dinowalk 2 695 01-05-2022, 05:52 PM
Viimane postitus: dinowalk
  W210 Naviga Becker Comandi vastu roodla 0 467 13-03-2022, 11:59 PM
Viimane postitus: roodla
  elektriga juhtus , w210 veixmbs 4 861 17-02-2022, 09:48 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 220d EPC vigane käivitus valdis6 1 654 16-12-2021, 10:31 AM
Viimane postitus: v6sa
  K: W210 kütuse pump + pilt siimsl1 14 14,046 10-12-2021, 10:05 PM
Viimane postitus: v6sa
  W210 320CDI TOSSAB veixmbs 7 911 19-11-2021, 09:58 PM
Viimane postitus: veixmbs
  w210 2001 aasta kõlarid Alan87 1 1,870 03-11-2021, 08:23 PM
Viimane postitus: MAV
  w210 cd mängija veixmbs 0 564 03-11-2021, 03:57 PM
Viimane postitus: veixmbs
  W210 Kesklukk, süüde ei tööta. Peter 10 1,305 20-10-2021, 11:55 AM
Viimane postitus: vreps



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne