Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elektroonilise võtmega (smartkey'ga) mersule distantskäivitus?
#21
keyless go ei saa ilma võtmeta toimima, üks võti paneb auto tööle ja kui vajutad pidurit või võtad signa maha siis sureb masin välja, teise võtmega avad uksed ja käivitad auto uuesti sest esimene võti on ringist välja lükatud.

korralik webasto hind ikka oma 20kilo ringis, võimaliku süsteemi tegemine 10kilo juures pakun.
MB C320CDI
Vasta
#22
insomnia Kirjutas:Mismõttes ta pask on? Olen erinevatele autodele neid peale pand ja töötab probleemideta. MB-le veel ei ole võimalust olnud panna. Ja osadel on see signaal seal immo juhtmes nii nõrk, et ei hakka toimima nii..
ei saa orig. immo signaali kätte ja immo läheb vahest peale. nt 99a e38.

Oliverk Kirjutas:korralik webasto hind ikka oma 20kilo ringis, võimaliku süsteemi tegemine 10kilo juures pakun.
ma ei usu, et keegi võtab omale selle riski 10k eest... selle süsteemi aretus on juba mingi paar päeva. 300-500kr/h teeb tunduvalt rohkem, muidugi iseasi kui keegi suudab mingi hinna eelnevalt kokkuleppida. :lol:
Vasta
#23
Ja veel, et kellele müüd selle aretise pärast siis?

Mina küll ei julgeks osta, kui süütelukku näpitud.
Vasta
#24
ei ei mis abi ma selle distants käivitusele saan kui öeldakse et mersule pole paigaldanud ja teoreetileiselt võimalik
ja siis on see et lõpuks läheb ültse kogu lukk segaseks ja siis istun kuskil pärapõrgus autot käima ei saa.
Ning lõppude lõppuks paigalda veel 10k enda autole veel lisa ärandamis vastaseid seadeid kuna originaal enam ei toimi sest võtti autos ja muide mul ainult 2 võttit ja mehaanilised lukkud pimeda. MIS MA SIIS TEEN KUI PIDEVALT KASUTUSEL OLEV VÕTMEGA JUHTUB MIDAGI????
Vasta
#25
Oliver kirjutas:

Infoks niipalju, et serwend ei ole hetkel ühtegi smartkey distansi paigaldanud, aga teoorias on see lahendus seal välja mõeldud, süsteem töötab ikka nii, et ühe võtme sisu on koguaeg autos ühenduses orig immoga ja teise võtmega võtad signa ja keskluku maha. Kunagi plaanisime sellise süsteemi minu autole teha aga jäi uute plaanide tõttu ära..



mis see põhjus oli et ei lasknud panna????
Vasta
#26
to: kaspar, kes mainis, et originaal immo signa enam ei tööta? kui võtme sisu on autos ega sellega siis veel autot ärandada saa, pole mõtet niipalju kontrollimatut juttu ajada kui midagi asjast ei jaga..

miks panemata jäi on asi lihtne, ma ei sõida ühegi autoga üle aasta ja kuna meil pole ka erilist talve siis 10kilo on ka suur raha.
MB C320CDI
Vasta
#27
oot tehniliselt võttes lõppeb immo ikkagi mingi elektrilise katkestusega. Kas nende hai tek mersude puhul tekitatakse katkestus ajus süüte solkimisega ?

Kas keegi on uurinud, kuidas mujal maailmas see teema on lahendatud ? Eesti on paljude asjade osas lihtsalt pisike konnatiik, suures ookeanis juhtub igast huvitavaid asju.
Vasta
#28
kõige odavam ja töökindlam on variant, mille kohaselt palgatakse hiinast väike kääbus, kes odava raha eest kõrvad kikkis autos kuulab ja kui sa aknast vilistad, pistab võtme syytelukku ja keerab auto käima.
ok, teine variant et teha sama liigutust imiteeriv väike robot, ostes tevalost vastava konstruktori.

kokkuvõttes ikkagi webasto.
Vasta
#29
aga kus see väike kili muul ajal on kui autot pole vaja käivitada või sõidad autoga ringi?
Kas pagasis tagavara ratta koopas??? Big Grin
Vasta
#30
keegi sai hakkama... väidetavalt selle aasta leiutis.

w164
http://www.youtube.com/watch?v=307uxeIpKMY

w211
http://www.youtube.com/watch?v=3RbIJC5xep4
Vasta
#31
päris lahe ja see maksab $999 ja hetkel veel ainult usas võimalik saada veel käivitust mobiililt ja võtmele lisa antenni kaugemalt käivitamiseks.
Vasta
#32
Nüüd siis enam-vähem kõigile "plug & play" distantskäivitus olemas:
http://www.youtube.com/user/catch9966

edit:

Midcity Engineering Kirjutas:The installation of the smartkey starter does not create any sort of security hole in your vehicle. The starter system uses the last physically used key ID for remote starting. Smartkey Starter was designed from the start to be secure; basically what the starter does is regularly sync with whatever key you are currently using in the vehicle and uses this to generate the codes needed to start the vehicle at any point. The difference is that the smartkey starter is entirely self contained; there is no way to seperate the authorization portion from the control portion so it cannot be used selectively to break the authorization system.

Midcity Engineering Kirjutas:The start button can be moved to other buttons on the factory remote; we have been talking about setting up specific button combinations for the euro models without the panic button. Also remember that you can also have an external remote that activates the starter from much further distance. We will be starting a testing program for euro vehicles shortly.

Google translatori tõlge on nii kohutav, et jätan selle lisamata!

Pikemalt saab lugeda siit: http://www.mbworld.org/forums/audio-elec...rtkey.html
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W202 smartkey süüteluku demonteerimine jürka 2 2 2,857 23-11-2010, 09:43 PM
Viimane postitus: Autokey



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne