Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R 129 ei tõmba kõvakatust kinni
#1
Pehme katus töötab kui õlitatault. Kevadel võtsin kõvakatuse maha ja kui nüüd mõniaeg tagasi tahtsin garaazi talveks kõvakatuse taas peale panna ,ei tõmba ta seda katust eest otsast enam kinni. Ta nagu ei saaks aru ,et katus on nendesse aukkudesse tõstetud. Kuid pehmet katust ,millel on samasugused metallist kinnitused kui kõvakatusel, tõmbab jummala korralikult. Kas keegi oskab selle kohta midagi kosta:help:NB tagumisi kinnitusi tõmbab.Kummaline:question:

Tervitades
Merslane.
Vasta
#2
Aga kas käsitsi võtmega keerates läheb kinni?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#3
Kus kohast seda keeratakse ja mis võtmega.Ei tea võtmest ega keeamisest midagi. Pole kuulnudki. Siiani on katus ilusti peale ja maha võetud. Ma ei tahaks talvel garaazis lasta seista pehme katusega ,sest see pehme katus on nagu uus.
Vasta
#4
Selle jaoks on eraldi võti olemas. Ühes otsas on mingi kuuskant ja teises lehtvõti. Sellega saab põhimõtteliselt kõik "katuseoperatsioonid" käsitsi teha. Kui sul pole siis mine küsi palju silberis maksab Smile Mul on see olemas igatahes - aga auto on talvekorteris ja siit eemal, muidu võiks ju laenata. Igatahes päikesesirmide all on augid (tõmba kork maha) ja sealt saab keerata. Äkki läheb mingi teine kuuskant ka sisse.  Aga krt ma ei saa aru, kui pahme katus töötaj ja kõva mitte siis on mingi ..... Kas katusekinnitused ei ole viga sanud või ära nihklunud (kuhugi vastu läinud tugevalt).
Kuule aga kas sa kätega oled proovinud - seal kõval katusel on ju käekoht olemas millest salongis tõmmata. Või ei toimu ka sellega midagi?

Edit: krt nüüd ajasin sassi, pehmel on ju käekohad. Uni on lihtsalt Smile Aga kas katuse peale surudes ka ei tee piiksugi?
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#5
Teadmata midagi konkreetse katuse mehhanismist, aga kas katus on ikka sirge ja eesmised kinnitused nihkumata/deformeerumata?

Ilmselt pole seal palju vajagi, et elektroonika tunnistaks midagi viga olevat ja ei toimetaks...

Kas katust väljast surudes ei hakka midagi toimuma?
Vasta
#6
Katus on sirge ja käekohti sellel kõvakatusel seespool ei ole. Kõvakatus ei fikseeru eest kinni ja siis kohe laseb ka tagant kinnitused lahti , sest eest jääb katus lahti.Ta nagu tahaks imeda ,aga miski laseb ta taas lahti.Kinnituskohad on silmajärgi korras.Siiani töötas kõvakatus laitmatult, oleme päris mitmeid kordi maha-peale teinud.Katust hoiame nagu last hällis.Praegu ei saa proovida,auto on talvekorteris ja katus kodus. Eks kevadel vaatame uesti.Äkki saaks teise SL -iga kevadel kokku ja vaataks asja lähemalt.
Tänud
Merslane
Vasta
#7
Mul olnud sama jama korduvalt ja see ongi miski issias mis jookseb mööda autot ringi.Vahest on aidanud kui võtad akujuhtme maha ja miski aja pärast uuesti peale panna.Mul viimane nali oli et ei tõmmanud enam kõrval istuja akent kinni.Kiskusin siis polstri maha ja panin otse elektri peale siis sai akna kinni.Need katuse ajud väga tõrksad asjad.Korra oli ka mureks see et hydro kompressori õli oli otsakorral,mis asub pagassis tagavara ratta all.
Vasta
#8
Tere

Seda katuse kinnitõmbamise pulli on teinud mul nii 600 sl kunagi kui ka praegune sl 320 -nd. Aitas see kui keerasin süüte korra välja ja uuesti sisse tagasi ja rohkem pole juhtunud seda. 600 sl - ga oli muidugi neid probleeme rohkem seal hüdro silindrid tilkusid ja siis ka jamas kogu aeg. Korra vist tegin ka nii 600-ga et hoidsin nuppu sees ja siis keerasin süüte sisse siis hakkas toimima jälle.

Tervitades Siim
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  CE 230 W124 pagasiluuk kinni raunop 2 3,692 07-01-2018, 12:55 AM
Viimane postitus: v6sa
  w215 uksed kinni, puldist ei avane Karlo 0 2,346 26-12-2015, 09:09 PM
Viimane postitus: Karlo
  CE 300 132kw viskab soojalt pöörded kõrgemaks ja gaasi andes poob kinni MarJ 10 10,506 26-02-2015, 05:12 PM
Viimane postitus: MarJ
  129 esiots liiga madal??? SL 500 4 3,782 10-06-2012, 11:04 PM
Viimane postitus: twistedone
  Hing kinni... R129SL600. 12 8,488 06-10-2011, 11:53 AM
Viimane postitus: R129SL600.
  129 pehme katuse hüdrauliline silinder Erm 2 3,135 11-07-2009, 01:04 PM
Viimane postitus: Erm
  W 129   aku  tühjenemine merslane 4 3,095 28-10-2007, 01:10 AM
Viimane postitus: merslane



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne