Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Läheme Stuttgarti
#21
Mina ka 99,9% tulija, see 0,01 on FORCE MAJURE.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#22
Indrek, broneeri mulle üks koht, olen 100 % kindel tulija ! :cool_rsvd:
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#23
Uku Kirjutas:Indrek, broneeri mulle üks koht, olen 100 % kindel tulija ! :cool_rsvd:

Väga hea, jätame meelde
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#24
Et see 2800.- on ühe otsa lennukipilet?
Sai septembris Nürnbergis käidud ja edasi-tagasi odavaim pilet tuli koos lennujaama maksudega 5k.
Ööbimine... odavaimatel hotellidel/motellidel olid suured reklaamid: 52 EUR öö.
W124 E500 Limited
Vasta
#25
F1-hotellid on veel odavamad, al 17 euri öö ning täitsa ööbitavad.
Samasse ketti kuuluvad Etap-i hotellid on kah sinna hinnaklassi üle 30 euri öö pole neis üheski minumeelest. Leht ka
http://www.etaphotel.com/gb/home/index.shtml
perpetum mobile
Vasta
#26
Mulle võib ka ära broneerida, ainult, et hetkel pole kindel kas tulen üksi või raban naise-lapse ka kaasa.
perpetum mobile
Vasta
#27
martiini Kirjutas:Et see 2800.- on ühe otsa lennukipilet?
Sai septembris Nürnbergis käidud ja edasi-tagasi odavaim pilet tuli koos lennujaama maksudega 5k.
Ööbimine... odavaimatel hotellidel/motellidel olid suured reklaamid: 52 EUR öö.


2800 on edasi-tagasi pilet, kui õigel ajal ära broneerida. Hotellidega on lood niiviisi, et kuskile pärapõrgusse ei hakka neid otsima minema, Saksamaalt öeldi, et hea hotelli saab 75 EUR öö - kahene tuba siis, ehk 37,5 EUR nägu üks öö ja korralik lõuna või õhtusöök oleks 20 EUR

Aga uurime veel odavamaid alternatiive ka
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#28
Ses suhtes õige, et need odavamad hotellid kipuvad linna äärde jääma kõik ja transport sinna võib osutuda kulukamaks, kui see hinnavahe...
perpetum mobile
Vasta
#29
Broneeriks ka ühe koha.
Vasta
#30
Kindel tulija ja kalendrisse märge kirja! Samuti pooldan Porsche muuseumi külastamist kui ajakava võimaldab.

Pelle


Edit: OT ja vast sobiks uude teemasse aga väikse "teaser'i" võiks teha Riia automuuseumi külastamisega millalgi lähiajal?
Turbo
Vasta
#31
Tänase EPL esiküljel reklaamib Reisiekspert lennupileteid - Frankfurt (alates Tallinnast) edasi-tagasi koos lennujaamamaksudega on 1218 krooni. Iseasi, kuidas nende piletite saadavusega on ja mis ajani selle hinnaga saab. Helsingi pilet on paarsada krooni kallim :help: (selline asi mulle kuidagi pähe ei mahu).
Vasta
#32
Eks seda tasuks uurida muidugi... 1218 eeku on päris niisama saadud ju.
perpetum mobile
Vasta
#33
Kui nüüd saksas käisin siis ööbisin ka Etap-i hotellis. Olen korra varem ka Etap-is ööbinud jäin igati rahule, oli puhas ja korralik. Neid hotelle oli ka linnades, tglt oli neid hotelle ikka suht tihedalt nii et võiks selle hotelli peale mõelda küll. Hind oli kõikuv kuskil 28-35 eurini oli tookord erinevate kohtade vahel aga oli üks odavamatest.
Vasta
#34
Nagu ma ennist ütlesin, jäin ka mina Etap-i teenusega rahule. Eriti meeldis see kaardiga automaatmaksmine, pole vaja jokkis peaga miski portjeega maid jagama hakata, saad oma koodi ja rahu majas Smile
perpetum mobile
Vasta
#35
Kas keegi on siis uurinud seda 1218.- asja?
Kas selle raha eest saab reisi- või kaubalennukile?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#36
Lõoke Kirjutas:Kas keegi on siis uurinud seda 1218.- asja?
Kas selle raha eest saab reisi- või kaubalennukile?
Vaatasin internetist ka, aga see Lufthansa kampaania saab juba 1. märtsiga läbi. Aga tasub ilmselt uurida, kas midagi veel tulemas. Estonian Airi hind ka suht hea, aga kehtib juuni alguseni.

Reisiekspert


Edit: Reisieksperdil on ajalehes midagi sassi läinud, sest Lufthansal on 1218 ainult lennujaamamaksud, lisandub pilet ca 850. EA-l aga pilet kallim, kuid lennujaamamaksud miskipärast väga odavad võrreldes Lufthansaga.
Vasta
#37
Lõoke Kirjutas:Kas keegi on siis uurinud seda 1218.- asja?
Kas selle raha eest saab reisi- või kaubalennukile?

Mumeelest peaasi, et õlut on ja et kohale saab :bigsmile:
perpetum mobile
Vasta
#38
Oleksin käpp, kui tegu saab olema nädalavahetuse-tripi, st lennukiga, nagu Indreku plaanis.
Vasta
#39
Tahtmine on suur, loodetavasti ka õnnestub minek. Porged vaataks ka üle, nii lähedal ka.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#40
rauntz Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Kas keegi on siis uurinud seda 1218.- asja?
Kas selle raha eest saab reisi- või kaubalennukile?

Mumeelest peaasi, et õlut on ja et kohale saab :bigsmile:
Õige suhtumine!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uuring: Klubiga Augustis Stuttgarti indrek 17 20,798 18-04-2012, 10:18 PM
Viimane postitus: janek126



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne