Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NB! Liikmemaksu tasujad
#21
Oleks ma Põhja piirkonnast siis aitas sealseid inimesi, aga ise olem Lõunast ja siin on väga vaikne...sooviks rohkem aktiivusest, aga ega need Lõunakad sellised ole nagu nad onRetardEusa_doh
Vasta
#22
buddy Kirjutas:[quote=eDiCk]
[quote=buddy]
tere

sooviks ka kaarti ja kruusi kui oleks võimalik ja/või kui on veel neid.


aga olen juba ammust ilma taotluse teinud ,mingi äkki juba varsti saab 2 aastat vist ja lubati ühendust võtta aga siiamaani ei ole võetud(ei oska lihtsalt enam edasi kuidas toimetada)

aga noh eks kui ei saa siis ei ole ka midagi suurt katki saan ikka seda info värki siit kätte ju

Tee uus taotlus, usun küll, et asjad sujuvad seekord kiiremini.
Vasta
#23
buddy Kirjutas:aga olen juba ammust ilma taotluse teinud ,mingi äkki juba varsti saab 2 aastat vist ja lubati ühendust võtta aga siiamaani ei ole võetud(ei oska lihtsalt enam edasi kuidas toimetada)

aga noh eks kui ei saa siis ei ole ka midagi suurt katki saan ikka seda info värki siit kätte ju

Sama siin,lubatud palju kuid tegudeni pole jõutud,ei taha halvasti öelda aga siin käivad asjad kuidagi väga aeglaselt või kui üldse käivad.
Vasta
#24
Äkki juhtkond nüüd selgitaks milles asi Smile ja ajaks teema kiiresti korda. Kui asi tõesti nii, nagu kodanikud räägivad, siis häbi-häbi meile.
Vasta
#25
laisad Kirjutas:
buddy Kirjutas:aga olen juba ammust ilma taotluse teinud ,mingi äkki juba varsti saab 2 aastat vist ja lubati ühendust võtta aga siiamaani ei ole võetud(ei oska lihtsalt enam edasi kuidas toimetada)

aga noh eks kui ei saa siis ei ole ka midagi suurt katki saan ikka seda info värki siit kätte ju

Sama siin,lubatud palju kuid tegudeni pole jõutud,ei taha halvasti öelda aga siin käivad asjad kuidagi väga aeglaselt või kui üldse käivad.

kui tekkib niisugune probleem siis võib-olla parem viis lihtsalt maksta ja pärast kirjutada sellest foorumis, ja täita ankeeti, samuti meil on palju inimesi kellele saate saata oma arvamused ja taotlused

ja kui te tunnete huvi sellest, tulge kokkutulekutele ja andke raha kätte ja tutvustage enda
Vasta
#26
eDiCk Kirjutas:kui tekkib niisugune probleem siis võib-olla parem viis lihtsalt maksta ja pärast kirjutada sellest foorumis, ja täita ankeeti, samuti meil on palju inimesi kellele saate saata oma arvamused ja taotlused

Lihtsalt maksta - Niisama musta auku ka ei tahaks maksta ilma igasuguse infota.Pealegi puudub igasugune info maksmise kohta kui taotlus esitatud vm-kuhu kontole,kellele jne. Sai taotlus saadetud,pärast arupärimist öeldi, et varsti võetakse ühendust,jutuks see ka jäänud..ei taha pidevalt lunida kah kaugel asi on vms.
Vasta
#27
eDiCk Kirjutas:
laisad Kirjutas:
buddy Kirjutas:aga olen juba ammust ilma taotluse teinud ,mingi äkki juba varsti saab 2 aastat vist ja lubati ühendust võtta aga siiamaani ei ole võetud(ei oska lihtsalt enam edasi kuidas toimetada)

aga noh eks kui ei saa siis ei ole ka midagi suurt katki saan ikka seda info värki siit kätte ju

Sama siin,lubatud palju kuid tegudeni pole jõutud,ei taha halvasti öelda aga siin käivad asjad kuidagi väga aeglaselt või kui üldse käivad.

kui tekkib niisugune probleem siis võib-olla parem viis lihtsalt maksta ja pärast kirjutada sellest foorumis, ja täita ankeeti, samuti meil on palju inimesi kellele saate saata oma arvamused ja taotlused

ja kui te tunnete huvi sellest, tulge kokkutulekutele ja andke raha kätte ja tutvustage enda


Eui saa lihtsalt maksta - Edick, nii need asjad ei käi, siis mul pole mingit ülevaadet, kes, mis kus.

Mis aga puutub Budysse või kellegisse teisesse, siis on saadetud teile küll ja küll kutseid autot näitama tuua, aga kui kohale pole tulnud, siis ma ka lasteaia kasvatajat mängima ei hakka.

Kes tulla pole saanud, on ise ühendust võtnud, mitte ei hakka taaskord foorumis hädaldama.

Mul tõepoolest pole aega ja võimalusi kõikidega ise kohtumised kokku leppida ja igal õhtul kohal käia.

Aprilli alguses teeme uue ülevaatuse, kui siis kohale satute, siis on asi korras, kui ei satu, siis peate ise jälle vaeva nägema
Vasta
#28
Indrek Kirjutas:Eui saa lihtsalt maksta - Edick, nii need asjad ei käi, siis mul pole mingit ülevaadet, kes, mis kus.

Mis aga puutub Budysse või kellegisse teisesse, siis on saadetud teile küll ja küll kutseid autot näitama tuua, aga kui kohale pole tulnud, siis ma ka lasteaia kasvatajat mängima ei hakka.

Pole mingit kutset olnud/saanud ega viidet, et näidata oma autot.

Indrek Kirjutas:Mul tõepoolest pole aega ja võimalusi kõikidega ise kohtumised kokku leppida ja igal õhtul kohal käia.

Aprilli alguses teeme uue ülevaatuse, kui siis kohale satute, siis on asi korras, kui ei satu, siis peate ise jälle vaeva nägema

Kui tõesti tegeleb ainult 1 inimene sellega siis saan Temast aru,et aega pole vms,kuid siis peaks midagi muutma.Kas siis poleks võimalik ümberorganiseerida kuidagi nii,et rohkem inimesi tegeleks antud pakkumisega?
Vasta
#29
laisad Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Mul tõepoolest pole aega ja võimalusi kõikidega ise kohtumised kokku leppida ja igal õhtul kohal käia.

Aprilli alguses teeme uue ülevaatuse, kui siis kohale satute, siis on asi korras, kui ei satu, siis peate ise jälle vaeva nägema

Kui tõesti tegeleb ainult 1 inimene sellega siis saan Temast aru,et aega pole vms,kuid siis peaks midagi muutma.Kas siis poleks võimalik ümberorganiseerida kuidagi nii,et rohkem inimesi tegeleks antud pakkumisega?


Hetkel üritamegi seda süsteemi korralikult tööle saada.
Vasta
#30
Indrek Kirjutas:Eui saa lihtsalt maksta - Edick, nii need asjad ei käi, siis mul pole mingit ülevaadet, kes, mis kus.

ei, ma räägin sellest et maksta või küsida on parem kokkutulekul või isiklikul telefoni teel sinu käest, aga ma ei tea miks niisugused küsimused tekkivad ait praegu, sest juba palju aega möödas ja mina näiteks ei tahtnud oodata aasta aega ainult selleks et keegi vaastaks mulle emaili teel, sest need emailid on jama, meie aadress on juba ammu spam-is ja mõned lihtsalt ei saa need kirjad

võiks ju foorumis teha eraldist teemat kus inimene paneb oma taotlust või lihtsalt ütleb et ta saatis seda

aga jah, kui te ei käi kokkutulekutel siis teie kasu klubile on suht väike ja tahaks et liikmed saaksid rohkem kokkutulekul käia
Vasta
#31
oih nüüd kukkus küll pahasti välja ......ei olnud see üldse minu poolt mõeldud virisemisena .......ja selles on Indrekul tuline õigus et on väljastatud kutseid kokkusaamistele isegi privaatselt aga tõeliselt kahjuks ei ole saanud puht füüsiliselt nendel käija kuid endal tuline soov tulla ....ega see peakoka elu ja töö kerge ei ole eriti suvine aeg pole nagu üldse mahti kojugi saadaNod....lihtsalt mõtlesin et saan nagu lihtsamalt ja ka reklaami teha idapoolsele rahvale Thumbsup......vabandan kõigi ees väga ja üritan tulla siis järgmisele kokkusaamisele .....aga ei usu et saan tulla MB-ga kuna 124 300e näol väike niiöelda projekt käsil ..sorry
Vasta
#32
Aprilli alguses teeme kokkusaamise
Vasta
#33
Indrek Kirjutas:Aprilli alguses teeme kokkusaamise

millal see orienteeruvalt võiks olla kas oskad öelda ja kas ma teise autoga võin tulla(mitte MB-ga nagu).Aitäh
Vasta
#34
Noh usun, et teine või aprilli nädalavahetuse päev ja võib ka mittemersuga tulla, ehkki auto oleks siiski soovitatav kaasata
Vasta
#35
Ma võin ka tulla?
Vasta
#36
rauntz Kirjutas:Ma võin ka tulla?

lubada ikka võid jahBig Grin
Vasta
#37
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Ma võin ka tulla?

lubada ikka võid jahBig Grin

Hää mees, kes lubabki UnibrowIcon_lol
Vasta
#38
Kas toimus (b) ka , siis kokkusaamine kuskil sellest täpsemalt juttu pole
Vasta
#39
Igaks juhuks märgin ka ära et saatsin klubiga liitumise taotluse vist 10.04.2009 ja oleks nõus ka kohe liikmemaksu (300.-?) tasuma. Kas klubikaarte tellitakse Saksast siis ca kord aasta alguses nagu aru sain et need kes veidi hiljem liitunud peavad pea aasta ootama? Aprilli kokkusaamisele ei saanud kahjuks tulla kuna ülevaatus veel tegemata.
Vasta
#40
sry et paremat kohta ei leidnud asja kirjutamiseks.
kui palju praegu on aastamaks ja kuhu kanda jne?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne