Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O/V:PUITROOL
#1
SERVUS!
tea on kellegil ehk mõistliku hinna eest pakkuda puitrooli?
peax sobima w124-le.võix olla väiksem kui originaalrool!
võimalik on ka vahetusvarjant originaal nahkkattega rooli vastu,kui kellegil huvi!
veel ka selline variant,et võib teha ka nii-et annan oma nahkrooli+komp. puidu vastu-mõistuse piires muidugi!

kui kellegil midagi pakkida siis tel:53951853
priit
Vasta
#2
UPUPUP!!!

ET SIIS UPITAXExclamation
Vasta
#3
Mul pakkuda punane puitrool keskmine osa nahk+ vahetükk 1200.- EEK. Tootja on Raid.
Vasta
#4
mis mõttes punane?
kas punase keskosaga või punasest puidust?
kui viicid saada pilte!
Vasta
#5
Ermo pakkus ka müügiteemas miskit.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#6
see mida Ermo pakkus,see sobiks pigem mingisse poola tuuninguga civicusse,kui MB-sse seda risustama!Confusedad:
ma oma MB-d sellise asjaga ei risusta!
tahax aint mingit puitrooli või miskit sellist!Shy
Vasta
#7
Jajahh, sry, meenus nüüd ka, et see oli mingi sportrool, mitte puurool... No, mõlemad asjad, millest katsun eemale hoida, seetõttu ilmselt ühe ja samana võtsin ka neid.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
kui tohib küsida,siis mix sa ei taha puitrooli?kas see mingi halb asi MB-le we?
Vasta
#9
kutsikas Kirjutas:kui tohib küsida,siis mix sa ei taha puitrooli?kas see mingi halb asi MB-le we?

Libe, sellest tulenevalt ebamugav ja avariikorral murrad sinna otsa ribid hulga kindlamalt kui originaal rooliga.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
maitse asi. minule selles suhtes ei meeldi need suured originaal parankad. vahetasin enda nahk rooli ka puit rooli vastu ära ja olen üsna rahul. ainuke asi on see et talvel püsib ta jõhkralt kaua külmana.
Vasta
#11
tahax ka vahetada originaalrooli puidu vastu aga keegi ei tunne huvi kahjux!
olex siis et keegi kasvõi kasutatud puidust rooli müüx norm hinna eest,olex nõus isegi oma originaalrooli pealekauba andma!
:help::help::help:
Vasta
#12
võin uurida. mu onu sebis mulle 300 krooniga koos vahetükiga. äkki suudab veel kuskilt välja leiutada. uurin asja.
Vasta
#13
tere!
nonii,uus aasta uue hooga!
ehk on nüüd kellegil pakkuda mingit w124-le sobivat puitrooli!?:help:
Vasta
#14
sry et su teemat risustan, aga otsiks ka puitrooliBig Grin mulle ka see suur paranka ei meeldi...secile siis..
Vasta
#15
pole hullu!
endiselt siis teema üleval!
Vasta
#16
Mul on pakkuda puit rool.Mul endal w124 ce peal.kui soovi saadan pilte ja teeks mingi hinna kaSmileKui huvi saada privaSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne