Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
126 SE 420 ei saa üle ega ümber sellest
#1
Kui juba kunagi maitse suhu saanud on seda väga raske alla neelata..
On pikemat aega silma jäänud see isend http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Kui müüki tuli.. pold raha võtta, arvasin et läheb ka kohe minema.. aga nüüd kui auto müüdud ja raha peaaegu koos... on see auto veel ikka müügis, kolm-neli kuud. Tavaliselt lähevad korralikud isendid kiirelt minema.. aga see veel müügis, siis tekibki küsimus, kas hind kõrge või milles asi ? On keegi autot lähemalt kaemas käinud ja oskab midagi öelda, mida ma veel ei tea ?
Vasta
#2
Esimene asi mis silma hakkab on kaltssisu, mis peletab enamus ostjaid eemale...
perpetum mobile
Vasta
#3
Hea pees sisu
Vasta
#4
Mis sellel kaltssisul viga siis on, maitse asi...naha peal lased talvel liuguConfusedilly:. Pigem on vb värv ja hõre lisavarustus, tavaliselt kui sellist autot juba ostetakse siis tahetakse ikka täislaksu saada. Mine käi vaatamas, ei usu et tal midagi viga on.
Vasta
#5
Ega tal peagi midagi viga olema kuid enamus ootavad siiski selliselt autolt nahksisu. Täiesti võimalik, et muus osas on masin tip-top!
perpetum mobile
Vasta
#6
rauntz Kirjutas:Ega tal peagi midagi viga olema kuid enamus ootavad siiski selliselt autolt nahksisu. Täiesti võimalik, et muus osas on masin tip-top!

Eks ta nii ole jah.
Veluursisu minu arvates kah väga mugav, lihtsalt raskem hooldada.
Vanasti oli härradele mõeldud ju veluuriste ning juhile nahkiste.
Siis, kui taevas oli sinisem ning muru rohelisem :biggrin:
Uues Maybachi landauletis on ka tagaistmel luksuslikum sisu kui ees Smile
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#7
Sisu on maitseasi. Mulla kah nahk ei meeldi (endiselt:tongueSmile...

Aga tasuks lasta selle auto müüjatel kliimaautomaadi tööd demonstreerida.

Äärmisel juhul on sellel Tempmatic...

Ja juhipoolne peegel näikse ikka vändaga olevat, mitte lektriga.

Muidu ponks paistab. Iseasi, kas nende koopaäärte all seda algupärast äärt kah on.
Vasta
#8
Käisin kuu aega tagasi Hiiu auto´s ringi vaatamas,välimuselt oli väga korralik ja paistis olevat hästi hoitud,kuid mootori ja sildade kohapealt peaksid vb kuskil üle laskma vaadata.
Olen paari tuttava käest kuulnud,et antud auto müügikoht ei lase eriti oma masinaid kuskil kontrollida ja toovad ettekäändeks igast põhjuseid,põiklevad,seepärast jäi ka ühel sõbral sealt üks auto ostmata.

Aga mine vaata ja uuri.
Vasta
#9
eastpak Kirjutas:Käisin kuu aega tagasi Hiiu auto´s ringi vaatamas,välimuselt oli väga korralik ja paistis olevat hästi hoitud,kuid mootori ja sildade kohapealt peaksid vb kuskil üle laskma vaadata.
Olen paari tuttava käest kuulnud,et antud auto müügikoht ei lase eriti oma masinaid kuskil kontrollida ja toovad ettekäändeks igast põhjuseid,põiklevad,seepärast jäi ka ühel sõbral sealt üks auto ostmata.

Aga mine vaata ja uuri.

Minule on küll pakutud võimalust üle vaadata, kohe kõrval on Stoltseni autoteenindus.

Iseasi kas päris erapooletu vastuse sealt saab, seda ei oska kommenteerida.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Üldiselt ei ole minu silmad näinud veel mitte yhtegi mugavat 126 nahk istet (mis ei tähenda, et seda olemas ei ole). Kõigil on nahk kõva ja libe. Ärge solvuge, aga minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on isegi mu ooplää nahk mugavam, kui 126 oma (IMHO). 126 kalts, kui iste on korras, on oluliselt mugavam.
Vasta
#11
Njaa, eks see ole inimesest kinni, väljanägemiselt on nahk kindlasti šeffim ning teda on lihtsam hooldada ka.
perpetum mobile
Vasta
#12
h2x0r Kirjutas:Üldiselt ei ole minu silmad näinud veel mitte yhtegi mugavat 126 nahk istet (mis ei tähenda, et seda olemas ei ole). Kõigil on nahk kõva ja libe.


Minu arust on uuema tyybi w126/124 (al.89.a.) nahktoolid omajagu kenama väljanägemise, parema materjaliga ning mugavamad lebotamiseks. Õhkregulliga veel eriti.

Need kitsatriibuga vanakooli põrsanahksed on jah... nagu nad on.
setud sõitsid seciga
Vasta
#13
Uue tüübi SEC-is on istmete pealispinna nahk Nappa nahk ja pehmeim ja mugavaim võimalikest kuue sisudest. Mis paraku ära unustatakse on see, et nahk ISE ei ole kõva, vaid see s*tt mis seal peal on läheb kõvaks...pehme on nahk siis, kui ta on õigesti hooldatud...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#14
Rolz Kirjutas:pehme on nahk siis, kui ta on õigesti hooldatud...

Sellisel juhul on ikkagi valdav enamus nahk instmeid tänaseks päevaks kõvad :lol:
Vasta
#15
nahkistmed kirjutatakse kokku muidu. muus osas nõus Smile
perpetum mobile
Vasta
#16
rauntz Kirjutas:nahkistmed kirjutatakse kokku muidu. muus osas nõus Smile

igavvväää...:tongue:
CL500 & ML500
Ameerikaautode lammutus Eestis.
http://www.v8import.com/SWE/?group=5

Vasta
#17
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kuulge, viieliitrised on isegi "tiba" odavamad
setud sõitsid seciga
Vasta
#18
ralak Kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Kuulge, viieliitrised on isegi "tiba" odavamad

Ja pealegi SL :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#19
Täna vist olid kuued jõuluhindadega...

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html


...mõlemad peale lõunat ära müüdud!
setud sõitsid seciga
Vasta
#20
hele riide sisu on tõeline piin kui peres satub laps olema!!! Momendil selline nuhtlus MB190 näol kaelas ja edaspidi tean et enam K u n a g i ei osta!!! Aga ilus ja mugav on see sisu küll kui puhta jaksad hoida. Samas näitab see sisu üsna hästi ka seda kuidas eelmised omanikud autot hoidnud.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S 300 SE 126 91a Hervin 5 248 23-01-2024, 10:02 PM
Viimane postitus: Hervin
Photo S 126 3,0 1987 aasta probleem RS süsteemig traavers1 3 783 28-06-2022, 07:29 AM
Viimane postitus: v6sa
  w220 S320,probleem,ei lähe üle 3tuh pöörde. diskor 3 3,791 19-11-2018, 11:02 AM
Viimane postitus: kermz
  W221 S500 2007 jääb magama, ei saa uksi ka lahti SGM 1 3,458 09-04-2017, 10:51 PM
Viimane postitus: pirnikas
  W 126 Mersedes-Benz avdei1986 2 3,030 04-09-2016, 09:48 PM
Viimane postitus: Egert 123
  Plaan tuua lääne-euroopast mõne w 126 140KW 26 18,695 22-03-2016, 02:11 PM
Viimane postitus: 140KW
  S 320, 2000a ei puhu sooja ega külma keven1 2 2,844 01-02-2015, 11:18 PM
Viimane postitus: s320
  Mootoriõli W 126 - le. boysel 1 2,575 28-04-2014, 05:41 PM
Viimane postitus: nostromo
  W126 420 SE `87 ei käivitu Küttemees 23 14,731 21-04-2014, 09:17 AM
Viimane postitus: Küttemees
  126 Bensiini toru? turista 1 2,782 21-01-2014, 03:38 PM
Viimane postitus: nostromo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne