Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Käigukastis võõras heli
#21
jan110 Kirjutas:Mainitakse jah siin foorumis pidevalt Imret, aga kas Tartus ka võiks kuskil oma " Imre " olla? Kellelgi häid soovitusi Mercedes-Benz remondi osas Tartus? Et kus ja mis hinnaga seda teha saab? V.a. Silber.

Kardaani tugilaagri kohta oleks selline küsimus, et kui kaua üldse võib niimoodi väikese urina saatel sõita? Ehk siis, kas tuleks tegutseda võimalikult kiiresti ja see asi korda saada?

ei oska öelda aga ise sõidan sellise kõrinaga juba suvest saati ja pole veel alt ära lennanud.vahetamiseks pole lihtsalt aega olnud:tongue:
Vasta
#22
jan110 Kirjutas:Mainitakse jah siin foorumis pidevalt Imret, aga kas Tartus ka võiks kuskil oma " Imre " olla? Kellelgi häid soovitusi Mercedes-Benz remondi osas Tartus? Et kus ja mis hinnaga seda teha saab? V.a. Silber.


Mine Riia mnt 20 OÜ Äxi Racingusse (http://www.hot.ee/axiracing/index.htm). Hinnad kindlasti madalamad kui Silberis. Muidu kiire ja korralik teenindus, kõik probleemid lahendatakse jooksvalt töö käigus.
MB on elustiil!
Vasta
#23
aga kas keegi teab järvamaal ka mõnd head koht kuhu võiks oma masina südamerashuga viia ja saaks kindel olla et korralikult tehakse
Vasta
#24
MESAMEES, kas sul läheb see kõrin ka külmaga päris suureks?
Kui jah, siis meil tõesti sama jama. Üks mees muidu alguses pakkus, et mul mingi käigukasti laager õhtal, mille remonti hiiglakallis.
Vasta
#25
jan110 Kirjutas:MESAMEES, kas sul läheb see kõrin ka külmaga päris suureks?
Kui jah, siis meil tõesti sama jama. Üks mees muidu alguses pakkus, et mul mingi käigukasti laager õhtal, mille remonti hiiglakallis.
külmaga on see kõrin nii hull et lausa selline tunne on et kohe kohe lendasb alt minema
Vasta
#26

Kas teil aeglasemalt sõites "see kummaline hääl" võimendub kuidagi (kostub paremini) ja muutub katkendlikumaks? Kui jah, siis mul arvatavasti sama viga...

Kas keegi teab kuidas kardaani tugilaagri ja -kummi korrasolekut kontrollida üldse ja kui raske seda vahetada on?

Tänan
Vasta
#27
Tõsta tagumine ots üles,korralikud pukid alla,käik sisse ja siis kuula, kust see hääl tuleb.Kui laager teeb juba kõrinat,siis on see viimane moment.Kõige mustem stsenaarium,et kiilub laagri kinni,see hakkab kummi sees ringi käima ja süütab vahepuki.Omal kunagi selline juhus.
Kuigi ma arvan, et sul võib mõni tagaratta laager vigane olla.Kontrollida saad nii,et sõidu ajal ja ohutus kohas keerad rooli järsult paremale ja vasakule.Kui hääl muutub,siis järelda,millisele rattale koormus väheneb ja sellest saada tuletada,milline laager on vigane.
Vasta
#28
Nonii.... käisin siin eile Tartus Riia 20 töökojas oma autot näitamas. Alguses tuli töökoja juhataja ise minu autosse, istus rooli ja tegime tiiru linnas, kuulas häält.
Siis tõsteti auto tõstukiga üles, mina ise jäin sisse. Tagarattad lahti ja siis vahetasin käike, lahutasin sidurit jne jne. Tüübid all kuulasid ja vaatasid ning ytlesid, et kardaani vahepukk küll seda kõrinat ei tee.
Kahtlustasid ikkagi käigukasti. Kuulasin ise ka, et mingi imelik sisin kostub, aga samas sidurit alla vajutades kaob see sisin ära.
Seega, kas see sisin kostub sõidul kõrinana?! Müstika...

Tundub päris tõsise jamana. Remont pidi kallis olemas. Esiteks ei tea, mis seal täpselt häält teeb. Vea otsimine võtab juba aega, teiseks jupid väga kallid. Käigukasti otsalaager a la 4000 eeku!?
Teine võimalus vaadata kuskilt uus kast, aga mehe jutu järgi pidavat E200 5-sed manuaalid päris suur defitsiit olema. Kas siis 230 5-ne manuaal on juba teistsugune?

Kellelgi on mingeid soovitusi, kust uut kasti saada või tasub olemasolevat remontima hakata?
Vasta
#29
ma paar tundi tagasi just lõpetasin vahepuki vahetuse ja nüüd on täitsa vaikne imelik on sõita kohe olin juba selle häälega ära harjunud ja nüüd nagu oleks võõras auto
:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
Vasta
#30
MESAMEES, siis sul vist vedas. Mul kipub ikka käigukasti jama olema. Võimalik, et läheb vahetusse kast. Hea uudis on see, et Truckil on sobiv kast olemas.
Ja küsib asja eest poole vähem kui Tartus küsitakse.
Muidugi peab veel asja kontrollima, kui hull asi on, äkki ka remont reaalne.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB c320 4-matic heli(mühin)gaasi vabastamisel ryaz 1 2,197 22-11-2016, 10:03 AM
Viimane postitus: juhani446
  Käigukastis klõbin teoreetik 10 5,902 10-09-2007, 07:54 PM
Viimane postitus: Rash11
  Veider heli vol. 1 Renkju 3 2,591 24-02-2007, 09:59 PM
Viimane postitus: Renkju
  õlivahetus käigukastis tom52 1 2,917 26-04-2006, 10:56 AM
Viimane postitus: soul



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne