Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPS vs stalker(radar)
#21
Väga väärt lugemine tõepoolest!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#22
v6sa Kirjutas:Oled mõõtnud? Mina olen. Ja viga >1 m on ikka 90+% ajast, kui WAAS on sisse lülitatud. Ilma korrektsioonita on hea tulemus 2,5m ...

See kellaasi ongi nii: isegi kui kell on "vale" (igapäevaelus ei mängi see sekundimiljardik mingit rolli, erirakendustes küll!), on ta vale kõigil ja korraga. Mis ei mõjuta süsteemi asukohamääramistäpsust kuigivõrd.

Kuidas neid TOMTOMidel ja teistel navidel on? Kas WAAS on vaikimisi lubatud või keelatud? SirfIII sisaldab juba seda võimalust rauas ja enamusel peaks see kiip kõhus olema.

OT Mul selline GPS:Specifications:Category Parameter Description
General Chipset MTK GPS
Frequency L1,1575.42 MHZ
C/A Code 1.023 MHZ
Channels 32
DGPS WAAS, EGNOS, MSAS
Datum WGS84
CPU ARM7TDMI
Performance Characteristic Position Accuracy Without aid: 3.0m 2D-RMS
<3m CEP(50%) without SA(horizontal)
DGPS (WAAS, EGNOS, MSAS):2.5m
Velocity Accuracy Without aid: 0.1m/s
DGPS (WAAS, EGNOS, MSAS): 0.05m/s
Acceleration Without aid: <4g
DGPS (WAAS,EGNOS,MSAS): <4g
Timing Accuracy 50 ns RMS
Reacquisition Time <1s
Hot start 1s
Warm start 33s
Cold start 36s
Sensitivity Acquisition: -144dBm (Cold start)
Tracking: -158dBm
Update 1Hz
Dynamic Altitude Maximum 18,000m
Velocity Maximum 515m/s
Acceleration Maximum 4g
Power Input Voltage Vin: DC 5.0V ± 10%
Power Consumption 42 mA
Battery Built-in rechargeable 1000mAH Lithium battery
Protocols GPS Output Data Baud rate 115200 bps, Data bit: 8, Stop bit: 1 (Default)
NMEA 0183 v3.01(Default: GGA, GSA, GSV, RMC)
Environment Operating Temperature -10 ~ 60°C
Storage Temperature -20 ~ 60°C
Charging 0 ~ 45°C
Bluetooth     Standard Fully compliant with Bluetooth V1.2
Output Power 0dBm (Typical), ClassII
Range Up to 15 meters
Bluetooth Profile Serial Port Profile(SPP)
Frequency 2.4G ~ 2.4835GHz ISM Band
Security Yes
Physical Characteristics Dimension 46.5 x72.2 x20 mm
Weight 64.7g

Kuis ma aru saaksin millal WAAS või EGNOS kasutab?
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#23
Ärge nüüd kiitma kukkuge, selle töö väärtus ongi ainult see üldkirjeldav osa ning mõõtmistulemuste graafikud. Analüüs on pehmelt öeldes puudulik. Aga oma bakakraadi sain kätte...

Meego, kusagil ekraanil peaks kas tekkima kiri DGPS või muutuma satelliitide ikoon. Erinevatel tootjatel on üsna erinevaid lahendusi. Andmete alusel peaks korrektsiooni lugema nii USA-s (WAAS), euroopas ja Aafrikas (EGNOS) kui idas (MSAS). Venelaste süsteemi vist ei kasuta (GLONASS).
Kasutusjuhendis võiks selle kohta mingi selgitus olla.
Kas see moodul oligi Sul Kloogal kaasas?
Vasta
#24
v6sa Kirjutas:Meego, kusagil ekraanil peaks kas tekkima kiri DGPS või muutuma satelliitide ikoon. Erinevatel tootjatel on üsna erinevaid lahendusi. Andmete alusel peaks korrektsiooni lugema nii USA-s (WAAS), euroopas ja Aafrikas (EGNOS) kui idas (MSAS). Venelaste süsteemi vist ei kasuta (GLONASS).
Kasutusjuhendis võiks selle kohta mingi selgitus olla.
Kas see moodul oligi Sul Kloogal kaasas?

Seal kaasas oli teine. See mille andmed panin on mul kevadel ostetud. Leidsin miskit sellist: http://www.geopeitus.ee/foorum/read.php?1,993,2542
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kust leida sellist Mercedes-Benz logoga navigatsioon GPS Garmin nüvi 760 Mercedes Benz ? 500sel 3 4,273 12-09-2010, 11:47 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mobiilne Sat Gps toimib juba... Eric 3 2,735 18-12-2007, 12:01 AM
Viimane postitus: Kalev



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne