Teema hinnang:
  • 4Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Videod utube'ist ja muud
Ja ma vahel imestan miks inimesed võrdsustavad bemmi ja mersumehi, aga see on perfektne näide. Loodetavasti pole see mees siit foorumist.
http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/63101
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
(27-06-2014, 11:19 AM)Treiku Kirjutas: Ja ma vahel imestan miks inimesed võrdsustavad bemmi ja mersumehi, aga see on perfektne näide. Loodetavasti pole see mees siit foorumist.
http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/63101

Kas tõesti inimestel pole midagi muud huvitavat elus enam jäänud, kui auto kaameraid täis riputada?
Saa "kaamera" teeb mitu reavahetust ja ilma suunatuleta. (Mina ei tea sõidukit, kus ei oleks releed salongis kuulda, viimne kui üks heli on olemas).
Ja kellele kuidas see C124 seal liiga teeb?
Iga manöövriga on suund ka sees.
Tähelepanuvajaduses kaameraomanik/operaator.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Kõrvad tuleb vist puhtaks pesta, heli täiesti olemas Big Grin
Reastumistest ei hakka üldse rääkimagi, Tallinnas liigeldes jääb tunne, et seal müüdud autodel on suunatulekang lisavarustuses Smile

Volkari pidurdas kinni kuna too ei tahtnud sõelujat vahele lasta.
Hea vastus eeldab põhjalikult ja arusaadavalt püstitatud küsimust!
Vasta
Jube suur probleem küll, ok oli natuke närviline, aga eks Tallinna liiklus koos oma künnimaaga ajab ka kõige flegmaatilisema autojuhi närviliseks. Eks see kaameramees ka ikke sõelus, nagu oleks joobes olnud, on vaja siis ridade vahel niimoodi tõmmelda - kõik sellised muudavadki ka ülejäänud närvilisteks.

Olen alati rääkinud, et kaasliiklejate asi ei ole "õpetada" teisi liiklejaid ja seda just liikluskeerises olles. Olen näinud neid "sõiduproffe" küll ja küll ja lõpuks saavad ise mingi ootamatusega hakkama. idioote ei õpeta "ärategemisega" vaid ise rahulikuks jäädes, küll saavad oma karistuse ise kätte.

Tundub, et igasugused videoklipid, mis netis ringi liiguvad panevad meie autojuhid veel hullemini liiklema, kui keegi tahab vahele saada, siis kohe on tegu debiilikuga ja teda peab "õpetama"

Mina ei lase igasugustel häirida, küll aga on kindel plaan üks korralik HD kaamera autosse panna ja tõsised rikkujad sisse salvestama ning hakkan neid klippe lihtsalt politseisse saatma. Korraliku Full HD kaameraga jääb kõik kenasti peale, ka auto reg. number, vajadusel ka nägu, kui saad kõrvale ja keerad kaamera näo tuvastamiseks autojuhi poole, küll aga see viimane pole eesmärk.

Küll ükskord politsei konkreetse video ja konkreetse rikkumisega asja menetlema hakkab.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta



[/quote]

See on reklaaminduse uus tase minu jaoks, kui arvutil korralikud kõlarid ja kuulad seda, siis külmavärinad tulevad peale. On ikka inimesi õnnistatud häälega
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Mina siin Norras harjunud viisakama liiklusega ja näen süüd pigem Volkari juhil. Ta näeb, et traktor sõidab ees ja teab, et ükski autojuht ei taha selle taga venida. Volkari juhil on ka parem vaade Mercedese reastumise üritamisest, vajutagu siis natuke pidurit, laseb mööda ja läinud ta ongi. Või kartis Volkari juht, et ristmikul kohalt minnes on tema buss parema kiirendusega ja Mesrsu jääb jalgu?

Selle olukorra nimetus on" liiklusolukorra hindamine ja sujuva liikluse tagamine".
Härra Võsa, kommentaarid paluks!
Vasta
(27-06-2014, 03:03 PM)indrek Kirjutas:

See on reklaaminduse uus tase minu jaoks, kui arvutil korralikud kõlarid ja kuulad seda, siis külmavärinad tulevad peale. On ikka inimesi õnnistatud häälega

Hääl meenutab näitleja Vincent Price-i oma, kes luges sisse Michael Jackson-i loo Thriller vahetextid (tal kulux sellex vaid 2 duublit, millest teine oli ka tegelikult lihtsalt kindluse mõttes - ilmselgelt proffesionaal). See pole ka ime, kuna ilmselgelt on just need Thrilleri vahetextid olnud selle reklaami inspiratsiooni allikax. Vincent Price aga suri 25-ndal oktoobril 1993, nii et selle AMG reklaami texti peab olema sisse lugenud keegi väga sarnase häälega inimene või on arvutiga hääl muudetud Vincent Price-i hääle sarnasex.



Meeldetuletusex siis, kuidas Michael Jacksoni "Thriller" kõlas ja välja nägi:

You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
Rääkides sellest viideost kus kupee 2 rida vahetas.. Minu silmis on kõik normaalne, näitas suund ju? Miks mitte?
Kui EI EKSI oli see kupee müügis mõned kuud tagasi?
Vasta
Selle C124 videost jäi mulle vähemalt selline mulje, et filmija sai endale kaamera ja läks "suurt sündmust" otsima ja selle situatsiooni leidiski.
Eks igalühel omad hobid.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Terminaatorid


Vasta
Midagi neile, kes tahavad enda õhkvedrustust ümber teha.


http://www.strutmasters.com/Mercedes-S-C.../ms14f.htm
Vasta
C217 S63 AMG 900Nm 3.9s

Vasta
Lapsepõlv Lasnamäel 1987-1996:


Vasta
Väga huvitav..
http://www.carthrottle.com/discuss/Ntr4Ts/

Vasta
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
Pereema kaubakäruSmile



W222 S-klass 400km/h:

Vasta
Väändemomendi austajatele. Tore vaadata kuidas raami "rulli" väänab

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Mercedes S 600 V12 Biturbo 860HP 1190Nm

http://www.youtube.com/watch?v=NvVPkTfTDZQ
Vasta



Vasta
Star 
Mercedes Benz SL600 V12 drive and review (R129)
http://youtu.be/LhX0Y2wQfqo
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kirjutatud muusika videod Kristo87 1 3,746 21-08-2010, 02:50 PM
Viimane postitus: Laur
  MB-videod Andres 33 22,808 25-03-2009, 12:36 AM
Viimane postitus: T6nu
  Vanad muusika videod HotPapa 0 3,545 27-10-2007, 11:00 AM
Viimane postitus: HotPapa
  Videod: MB reklaamid (naljakad) ning 560 hääl Werewolf 4 5,839 06-09-2007, 09:34 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Videod: Ralli W123 kupee ja jaapanlaste E500-d Werewolf 0 3,305 09-01-2007, 07:32 PM
Viimane postitus: Werewolf
  W140 & W116 videod kpokyc 0 3,139 02-12-2006, 06:58 PM
Viimane postitus: kpokyc



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne