Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadaka MB
#1
Tervist.

Küsimus selline, et kas neil on mingi number, millel saaks aja kinni panna ja kui selline luksus eksisteerib, kas siis keegi võiks selle anda?

Mis päeviti ja kellani see koht lahti on?

Kui palju võiks seal 1982 MB 280SE w126 ukselukk + paigaldus maksta?
Vasta
#2
Imre 5024722 ja usun, et mingi tunniaja töö
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
urraa Kirjutas:Kui palju võiks seal 1982 MB 280SE w126 ukselukk + paigaldus maksta?

Confusedhocked: Lukusüdamik käepidemes ning see ühe M-poldiga kinni ning kiiremad mehed võtavad selle sekunditega lahti?? Ja veel kiiremini panevad tagasi, tglt peaks sellega kodus hakkama saama igaüksShy
Vasta
#4
Seda kõike juhul, kui see kuuskant polt pole nii kinni oksüdeerunud, et kehvemad kuuskantvõtmed poolex keerad ja parematega poldil kandid ümmargusex keerad. Mina näitex pidin tagaustel mõlemad poldid läbi puurima, esiustega probleeme polnud.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#5
Werewolf Kirjutas:Seda kõike juhul, kui see kuuskant polt pole nii kinni oksüdeerunud, et kehvemad kuuskantvõtmed poolex keerad ja parematega poldil kandid ümmargusex keerad. Mina näitex pidin tagaustel mõlemad poldid läbi puurima, esiustega probleeme polnud.

Hmm, minu kuutel on siiamaani olnud kõik PH 3 otsaga M keermega poldid.:bigsmile: (ehk siis suure ristpeaga)
Vasta
#6
See kuuskant ei ole W126 teema....seal jah suur ristpea maa keeles (Hr.Kuld, ärge liiga palju ka koolis käige..ic)
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
Rolz Kirjutas:See kuuskant ei ole W126 teema....seal jah suur ristpea maa keeles (Hr.Kuld, ärge liiga palju ka koolis käige..ic)
:bigsmile: ma pidin tarka panema, viimasel ajal on päris palju seda kooli vahele jäänud Confusedilly:

On tglt olemas ukselukk aga küssa selles, et mul üks võti mis keerab ka süütelukku. Ehk kui müüks sulle ukseluku ja kellelegi süüteluku ja veel kellelegi teise ukseluku siis on eestis kolm erinevat inimest kes saavad oma võtmega kahte mersuse sisse ja kolmandat käima ka panna :biggergrin: Aga kui huvi on katun üles otsida.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kellel on Kadaka Imre tel. numbrit? Oleks kiiresti vaja. JEXERON 1 2,940 21-10-2009, 08:29 PM
Viimane postitus: voodoo
  Uskumatu lugu Kadaka autoturul merslane 4 6,938 14-01-2009, 10:24 AM
Viimane postitus: merslane
  Kadaka tee 86a MB varuosad Joos 7 8,203 20-12-2007, 06:36 PM
Viimane postitus: Box



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne