Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lasnamäe kanalis Kotka poe "parkla"
#1
Eelmisel laupäeval oli seal linna ja lasnamäe söidusuundade vahelisel alal vanem Mitsubishi millel juhipoolt esimestel ja tagumistel velgedel poldid välja keeratud,Auto istus köhu peal ja seostasin ebaönnestunud veljevargusega.Täna öhtul kanalis liikudes seisis täpselt samas kohas hyndai millel juhipoolsed veljed mölemad olid alt ära ja istub köhuli maas.
Mingi uus trend Lasnamäel vöi uus varastamise vastane nöks ?
Vasta
#2
mulle jäi ka see huidai silma, aga sellel polnud tagumist ratast kuhugi keerata! :evil:
Vasta
#3
Mitsubishil olid rattastel ainult poldid ära keeratud ja auto oli nende peale lastud.
Homme hommikul jälle lasnamäele ,eks vaatab kas müsteerium jätkub.
Vasta
#4
mulle jäi ka too hyundai silma, aga mina vaatasin, et sellised plekkveljed all mida keegi ei taha ja tagumine jooks jumala roostes. minu peast jooksis küll läbi selline version, et tagumine ratas sõidu ajal ära "jooksnud" Smile - pealegi oli tagumine mehhanism jummala roostes. autot vaadates vandusi, et ei osta kunagi hyndaid :bigsmile:
Vasta
#5
mulle jäi ka too hyundai silma, aga mina vaatasin, et sellised plekkveljed all mida keegi ei taha ja tagumine jooks jumala roostes. minu peast jooksis küll läbi selline version, et tagumine ratas sõidu ajal ära "jooksnud" Smile - pealegi oli tagumine mehhanism jummala roostes. autot vaadates vandusi, et ei osta kunagi hyndaid :bigsmile:
Vasta
#6
Tänase seisuga Hyndai endiselt seal parkalas.

Hommikul oli liivalaia tänaval avarii uuema S-klassi ja Berlingo moodi asja vahel.
S-klassi vinnati just puksiirile järele aga Berlingo oli juba 9m3 kastis auto peal.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Exclamation Hoiatus: Kristiines, Marja poe kandis vargad liikvel timurk 1 2,036 10-03-2015, 02:14 AM
Viimane postitus: Heinar



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne