Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uue kodulehe jaoks pilte vaja
#41
Raul1 Kirjutas:kas mitte see pole kauaoodatud uus koduleht

Tundub nii aga kuhu siis reklaam on jäänud? :bigsmile:

Väga viis leht!
Turbo
#42
ülikõva koduleht !!!
#43
mnjaa keegi leidis enne esilinastumist üles...deem:lol:
#44
Vene foorumit juhuslikult külastades, avastasin selle lehe päris mitu päeva tagasi juba

Pidulikud avamised toimuvadki tavaliselt hiljemConfusedmile:
#45
Mnjaaa, lootsin, et jõuame enne täies mahus valmis saada, kui avapidustuse teeme. Sellel on hetkel veel mõned meie klubile viitavad vidinad puudu ja samuti ka paljud tekstid puudu. Küll aga toimub lehe ehitamine ja peagi ka esitleme seda meie klubi kodulehena
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#46
Igatahes väga hea ülevaatega ja väga korralik lehekülg!
#47
Lisan ka mõned:

           
#48
Mulle meeldivad eriti need pildid - klassika :cool2:
Aga leht on küll tõeliselt hea !
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
#49
Uku Kirjutas:
R129 Kirjutas:Millal võiks kodulehte valmimist oodata. Õigemini oodata võib koguaeg, aga kui kaua veel peaks ootama?

Edit: Kas on plaan mingite autode ajalugu või marki tutvustavad infot ka panna. Endal on siin üle keskmise R129 kohta infot kahe kõrva vahele kogunenud. Aga üksiku üritajana ka nigu nigel tunne või mis?

R129, mina olen valmis W108/109/110/111/112/114/115/116 osas aitama. W113 Pagoda, vot selle auto kohta liigub vähe infot.
Üldiselt võiks mingi andmebaas olla, muidu otsi nagu loll mööda netit ringi Confusedilly:


Nonii kas on veel keegi üleskutsega kaasa läinud? Endal paar lehte mula kokku kirjutatud. Ega siin muud pole kui tuleb "kohustuseks" teha foorumiliikmetele kes siin 140, 124, 126 jt mudeleid propareegivad ja kasutavad.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#50
[Pilt: 13954696_th.jpg]
Picture Gallery with PicTiger
#51
Piilusin ka uut kodulehte ning mulle jäi silma esimesel lehel olev lause:

"Üle maailma on kokku rohkem, kui 70 tunnustatud Mercedes-Benz klubi pea 100 000 liikmega."

Ma ei ole küll eesti keele ekspert, kuid minu teada ei käi selles lauses sõna "rohkem" järgi koma.

Aga muidu näeb leht väga lahe välja.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
#52
Werewolf Kirjutas:Piilusin ka uut kodulehte ning mulle jäi silma esimesel lehel olev lause:

"Üle maailma on kokku rohkem, kui 70 tunnustatud Mercedes-Benz klubi pea 100 000 liikmega."

Ma ei ole küll eesti keele ekspert, kuid minu teada ei käi selles lauses sõna "rohkem" järgi koma.

Aga muidu näeb leht väga lahe välja.

Seepärast leht avatud polegi, et korrigeerime tekste, õigekirja jne.
See kõik võtab aega, mida aga niigi vähe on ja uneajast päevas üle tunni näpistada ei tahaks, ning seegi tund kuulub muude klubi asjade ajamisele ja probleemide lahkamisele.

Seega kannatust ja küll millaski ka asi täiesti valmis ja esitluseks väljas on.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#53
Panen teema lukku, vajalikud pildid on saksamaale saadetud ja ootavad nendepoolset flashideks tegemist. Rohkem esialgu juurde saatma ei hakka, kui hilsem vajadus tekib, siis räägime edasi.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Heategevuskampaania Toidupanga jaoks. indrek 11 5,849 11-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: väikemees
  Saksamaa rekordürituse jaoks lisareisija otsimine indrek 0 2,030 01-08-2011, 01:14 PM
Viimane postitus: indrek
  Kodukale pilte vaja. indrek 6 5,842 17-03-2011, 09:02 AM
Viimane postitus: indrek
  Taaskord pilte klubi kodukale indrek 23 15,282 09-02-2009, 10:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Otsime pilte klubiüritustest indrek 2 2,641 23-07-2007, 03:23 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne