Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uue kodulehe jaoks pilte vaja
#1
Tere

Nii oleks vaja ilusaid ja rabavaid pilte, mis saame uue kodulehe tarvis üles lisada. Pildid ise tulevad nn bännerstiilis, kus igal lehel on uus pilt.
Saksamaa teeb nendest piltidest flashpildid, mis muudavad nad kodulehel veelgi huvitavamaks.

Suurus võiks olla 810 x 176 pixelit, aga pole hullu, kui suuremad on, teen ise õigesse mõõtu ja peavad olema seotud Eesti Mercedese klubiga, seega kes oma pildi loovutab ja saadab, annab üle ka kohe autoriõigused, mis hakkavad kuuluma MTÜ MB Klubile.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#2
Mis stiilis?
#3
Noh autod, üritused
siuksed rabavalt kenad pildid, vaata seda kodukat, mis loomisel on ja saad aimu
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#4
Kui tahad võid siit ise valida
www.clubmb.pri.ee
#5
   
#6
Sulo oma saab ära kasutada, mind just huivitavad siuksed puhtad pildid, mis panevad kodulehe särama. MIngitest galeriidest ei viici otsida, üks Karli auto pilt läheb samamoodi sisse, siis veel võtaks Nüüdseks juba Kuldari omandis oleva EVO lasteka pildi, mis Demonikese poolt tehtud on (loodetavasti polee ta selle vastu), aga oleks vaja pilte, kus on mersud reas, kus on palju rahvast omavahel koos, kuna pilt tuleb mõõtmetelt lai, aga madal, siis ei saa pilt olla selline, kus kogu pildi ulatuses on rahvas hajunud.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#7
siuke ka sobib?

[Pilt: IMG_1533_thumb.jpg]
#8
marek Kirjutas:siuke ka sobib?

[Pilt: IMG_1533_thumb.jpg]


Kas viicid sellest Cropida sellise suuruse, nagu esimeses pildis kirjas on, et sa siis ise valid välja, millise koha sa sealt välja tahad tuua, pilt ise ju kena ja sobiks kodukale
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#9
marek Kirjutas:siuke ka sobib?

[Pilt: IMG_1533_thumb.jpg]

Kui keegi prügi ära häkiks jalamatilt oleks väga kena pilt.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
#10
minul enda autost rohkem pilte pole pakkuda kui juba ka varem toodud leht http://rakgym.edu.ee/jyrka/gallery/ Kui vanajumal kunstiannet ja fotograafiat õpetas siis mina magasin Smile nii, et ei oska ma miskit kõneleda milline pilt vms.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
#11
Karl Kirjutas:Kui keegi prügi ära häkiks jalamatilt oleks väga kena pilt.
kle ära ohi, ma sõidan ka autoga... erinevalt mõnest...:lol:
#12
Mõned siis minupoolt kah, kui auto nüüd kätte saab siis ehk saab uues kuues klõpsida mõned pildid ka vähe parema kaameraga. Shy


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   
Turbo
#13
Pole küll liige, aga ehk pole liiast :cool_rsvd:

[Pilt: IMG_9282.jpg]

Henry!
UK Garaaž
#14
Palun lugege mu esimest postitust, tundub, et ainult härra Pelle sai aru, kuidas pilte soovin. Neid on vaja just kindlas mõõdus. Piltidest tehakse flashid, mis hakkavad kodulehte ilustama. Seega veelkord, palun saatke pilte, mu enda arvuti kõvaketas kärssas ära ja kõik pildid kadunud, aga uue kuu keskel hiljemalt tahan Teile esitleda uut ja suurepärast MB klubi kodulehte
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#15
minu oma sobis ju?
#16
Sulo Kirjutas:minu oma sobis ju?

Noh jah, aga ainult niiviisi, et pean ise ümber tegema. Panen ühe näite, milline hea pilt on.

   

Palun, kes vähegi saavad, tehke oma pildid samasse mõõtu, esimeses postituses on ka suurus kirjas. Mul lihtsalt ausõna pole aega ise pilte otsida ja kõike redigeerida. Mida varem saame need pildid kätte, seda varem ka avan Teile kõikidele uue kodulehe
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
#17
Rolleyes kuidas neid pilte tehakse õigesse mõõtu :bisou:
#18
Võtad mingi pilditöötlus programmi lahti, valid sealt crop, lõikad vastavatte pikslitega pildist selle osa välja, mis meeldib. Võid suurema kah lõigata aga tähtis on, et suhe jääks sama mis 810x176.
Turbo
#19
no ausalt ei oska väiksemaks teha


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
56562200
#20
Ericu pilti ei saa kahjuks kasutada, palun vaadatke neid mõõte, mis ma esimeses postituses kirjtasin. Kui te ei saa või ei oska ise sellesse formaati panna, siis pole hullu, leian aja ja teen ära, aga pilt peab tulema selline, nagu mõned postitused tagasi välja panin.
Ma ei saa redigeerida pilti, mis on neli korda kõrgem, kui laiem, siispeale mingi keredetaili suurt muud peale ei jäägi ju.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Heategevuskampaania Toidupanga jaoks. indrek 11 5,817 11-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: väikemees
  Saksamaa rekordürituse jaoks lisareisija otsimine indrek 0 2,025 01-08-2011, 01:14 PM
Viimane postitus: indrek
  Kodukale pilte vaja. indrek 6 5,839 17-03-2011, 09:02 AM
Viimane postitus: indrek
  Taaskord pilte klubi kodukale indrek 23 15,219 09-02-2009, 10:21 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Otsime pilte klubiüritustest indrek 2 2,640 23-07-2007, 03:23 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne