Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w212 E-Klass 2009->
#61
Hetkel piltidelt vaadates 3 asja ei meeldi.
1. Udutuled.(ehk hiljem hakkab meeldima aga hetkel on kuidagi....
2. Rool. Minu jaoks peaks see olema ikka suur ja mugav labidas. See pisike tilluke asjandus seal kohe mitte ei meeldi.
3. Tagaistmete käetugi koos muu asjandusega tundub olevat kindlalt kinnitatud. Seega ei saaks enam ema taga lapsetooliga mässata ja ka muud toimetused jääksid seeläbi tegemata. Ka kepp oleks võimalik vast ainult rooli taga :S. Igatahes kui ilma selle jurata ei saa siis ei ole E-klass enam pere auto.
Kas kõigil uutel Mersudel on siuke jama IN BOX? Kui see aga käiks ülesse nagu tavaline käetugi nii, et ka kolmas inimene ära mahuks siis ei ole midagi halba enam öelda.
Vasta
#62
Ardo Kirjutas:Hetkel piltidelt vaadates 3 asja ei meeldi.
1. Udutuled.(ehk hiljem hakkab meeldima aga hetkel on kuidagi....
2. Rool. Minu jaoks peaks see olema ikka suur ja mugav labidas. See pisike tilluke asjandus seal kohe mitte ei meeldi.
3. Tagaistmete käetugi koos muu asjandusega tundub olevat kindlalt kinnitatud. Seega ei saaks enam ema taga lapsetooliga mässata ja ka muud toimetused jääksid seeläbi tegemata. Ka kepp oleks võimalik vast ainult rooli taga :S. Igatahes kui ilma selle jurata ei saa siis ei ole E-klass enam pere auto.
Kas kõigil uutel Mersudel on siuke jama IN BOX? Kui see aga käiks ülesse nagu tavaline käetugi nii, et ka kolmas inimene ära mahuks siis ei ole midagi halba enam öelda.
Proovi w211-s istuda, samamoodi väga ebamugav ja pigem mõeldud tagumine pink 2-le inimesele. Kunagi olude sunnil pidin tegema tripi Põlvasse ja tagasi nii, et istusin seal taga keskel. See oli ikka väga valus kogemus.
Vasta
#63
Martin Kirjutas:
Ardo Kirjutas:Hetkel piltidelt vaadates 3 asja ei meeldi.
1. Udutuled.(ehk hiljem hakkab meeldima aga hetkel on kuidagi....
2. Rool. Minu jaoks peaks see olema ikka suur ja mugav labidas. See pisike tilluke asjandus seal kohe mitte ei meeldi.
3. Tagaistmete käetugi koos muu asjandusega tundub olevat kindlalt kinnitatud. Seega ei saaks enam ema taga lapsetooliga mässata ja ka muud toimetused jääksid seeläbi tegemata. Ka kepp oleks võimalik vast ainult rooli taga :S. Igatahes kui ilma selle jurata ei saa siis ei ole E-klass enam pere auto.
Kas kõigil uutel Mersudel on siuke jama IN BOX? Kui see aga käiks ülesse nagu tavaline käetugi nii, et ka kolmas inimene ära mahuks siis ei ole midagi halba enam öelda.
Proovi w211-s istuda, samamoodi väga ebamugav ja pigem mõeldud tagumine pink 2-le inimesele. Kunagi olude sunnil pidin tegema tripi Põlvasse ja tagasi nii, et istusin seal taga keskel. See oli ikka väga valus kogemus.

Nõus.
OT vanemate kohta:
W210 tagumised istmed mugavamad kui W211 ka kolmas inimene saab vabalt elatud.
W210 tagumine osa on ilusam samas W211 nina jälle kenam.

Lihtsalt kuna eluviis on liikuv ja auto on liikumisvahend siis arvatavasti uuemat E või S-i enam ostma ei hakka. Tuleb Vaadata M, G ja R klassi poole. Samas õnneks on alati olemas Audi ja BMW.
NB: tegu on isikliku arvamusega ja kõik ei osta autot selleks, et nende pere ennast seal see mugavalt tunneks, nii suured kui väikesed kui ka Juht =))[pere issi]
Vasta
#64
Ilmus uue E-klassi AMG tippversiooni info
Vasta
#65
das ist nice
Vasta
#66
[Pilt: 2010mercedesbenze63amg.340.img.jpg]
2010 Mercedes-Benz E63 AMG
Vasta
#67
Selle audi-stiilis udutule võinuks küll ära jätta, tõsiselt kohe (mitte et ta kole oleks, aga see pole Mercedes-Benz).
Samamoodi nagu võinuks teised autotootjad ära jätta suunatule peegli küljes...aga tegemist on suheliselt geniaalse asjaga, niiet seda oleks palju loota.
Vasta
#68
voodoo Kirjutas:Selle audi-stiilis udutule võinuks küll ära jätta, tõsiselt kohe (mitte et ta kole oleks, aga see pole Mercedes-Benz).
Samamoodi nagu võinuks teised autotootjad ära jätta suunatule peegli küljes...aga tegemist on suheliselt geniaalse asjaga, niiet seda oleks palju loota.
minu arvates on just õige, et kopitakse teiste tegijate häid lahendusi. w203 esisild ju ka vana 3'se bmw pealt maha tehtud mis ei ole halb lahendus. see on ju nõme, et uuel avensisel pole siiani suunatule min. 3 vilgatust, teistel uutel peaks kõigil olema.

aga teemast, see 212 63 amg on juba päris pandav! Smile
Vasta
#69
olen uue e-ga sadakond kilomeetrit sõitnud ja minu arvamust kirjeldaks ilmselt kõige ilmekamalt üksainus lause: mul on tunne, et mul ei ole enam s-klassi vaja Smile

istmed on head, tagumised istmed on nagu istmed ikka, kui teie virisev jutt käib lisavarustusse kuuluvast kahest eraldi istmest, siis teile infoks, et sellise varustusega auto ongi neljakohaline. kui ei meeldi, siis ära telli seda paketti ja saad tavalise tagaistme. kitsas on taga kõikides autodes (sedaanides, kupeedes) niivõinaa, erandiks võib tuua pika uksega masinad nagu s-klass, a8 jne.

rool on tavaline rool, mitte mingit vahet "tavalise labidaga" ma küll ei tundnud.
Vasta
#70
proovisõit on tehtud uue e-klassiga,täitsa ok auto oli minu arust,kuigi mõned asjad oleks võind teistmoodi olla.Ntx siis taga istuja aken,peaks olema ikka suurem,sest sealt ei näe eriti midagi välja,turvavöö ahistas ees liiga palju minu arust(kuigi turvalisuse poole pealt on see nähtavasti vajalik).Ruumi oleks võind rohkem olla,jäi mulje nagu vana punnsilm(w210 vist) on ruumikam seest.ees on küll 2 topsihoidjat,aga pudelit saab panna ainult tagumisse(muidu hakkab käigukangiga opereerimist segama) keskmisel panipaigal oli mingi nõme sein poole peal vahel,et sealt alt midagi kätte saada pidi kätt päris palju painutama ja väänama.Tuhatoos võiks suurem olla,kardan,et terve sigari tuhk sinna sisse ära ei mahu Big Grin
Vasta
#71
empee3 Kirjutas:ees on küll 2 topsihoidjat,aga pudelit saab panna ainult tagumisse(muidu hakkab käigukangiga opereerimist segama)

7G-Tronic on märgusõna Smile 7-käigulisel on käigukang ilusti roolil Smile
Vasta
#72
mulle meeldis ta hämaras ruumis rohkem kui ilupiltide peal. väga viisakas!
Vasta
#73
jajah,et topsihoidjates olevad pudelid segama ei hakkaks siis ostan 7G-tronic käigukastiga mudeli xD
Vasta
#74
empee3 Kirjutas:jajah,et topsihoidjates olevad pudelid segama ei hakkaks siis ostan 7G-tronic käigukastiga mudeli xD

ainult kõige lahjemaid mudeleid saabki ju veel 5-käigulisena Smile
Vasta
#75
kui sa nii ütled.Ma ei ole eriti kursis uute autodega Smile
Vasta
#76
empee3 Kirjutas:jajah,et topsihoidjates olevad pudelid segama ei hakkaks siis ostan 7G-tronic käigukastiga mudeli xD
mis mudel see on?
Vasta
#77
Täna tuli Vabaõhumuuseumi teel vastu see uus w212 mudel. Kole kah pole, kuid midagi erilist kah mitte. Ehk siis normaalse välimusega masin päriselus Smile
Vasta
#78
näiteks e-klass,millel ei ole 5 vaid 7 käiguline kast?
Vasta
#79
Lugemist/vaatamist, neile kes väga palju mujal netis ei surfa! http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=5960
Vasta
#80
Martin Kirjutas:Täna tuli Vabaõhumuuseumi teel vastu see uus w212 mudel. Kole kah pole, kuid midagi erilist kah mitte. Ehk siis normaalse välimusega masin päriselus Smile

Krt miks peavad kommenteerima autosid inimesed, kes isegi kommenteeritava mudeliga sõitnud pole?

Täna tuli mulle keskturul vastu tädi Maali ja tal oli ikka jube viinahais juures. On ikka parm.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W212 3.0 170kw jõud kadunud mersik95 2 170 02-03-2024, 03:29 PM
Viimane postitus: mersik95
Wink W212 Signaal ei tööta Sander1990 3 128 26-02-2024, 01:06 PM
Viimane postitus: PaulE
  w212 ostu arvamus neptun66 5 333 26-01-2024, 07:41 PM
Viimane postitus: väikemees
  W212 airmaticu probleem Henrit 3 327 06-01-2024, 01:45 AM
Viimane postitus: hannest
  W212 pimenurgaandurite kaabli kit? Donny 17 553 04-12-2023, 04:37 PM
Viimane postitus: Donny
  W212 rehvimõõdu sobivus hannest 5 278 19-11-2023, 08:36 PM
Viimane postitus: hannest
  W212 150kw OM651 turbo surm Ott 5 283 17-11-2023, 01:37 PM
Viimane postitus: Ott
  W212 EGR-klapp - OST chrishere 3 289 07-11-2023, 07:53 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w212 kellade sobivus LAuRuS 2 238 29-10-2023, 01:08 PM
Viimane postitus: LAuRuS
  W212 uste tilkeaugud hannest 2 257 23-10-2023, 03:34 PM
Viimane postitus: hannest



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne