Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w212 E-Klass 2009->
#81
Krt miks peavad kommenteerima autosid inimesed, kes isegi kommenteeritava mudeliga sõitnud pole?

Täna tuli mulle keskturul vastu tädi Maali ja tal oli ikka jube viinahais juures. On ikka parm.
[/quote]

Icon_razz
Mulle igatahes meeldib uus e-klass väga aga noh, mulle meeldib isegi punnsilm mb! Icon_biggrin
Vasta
#82
empee3 Kirjutas:proovisõit on tehtud uue e-klassiga,täitsa ok auto oli minu arust,kuigi mõned asjad oleks võind teistmoodi olla.Ntx siis taga istuja aken,peaks olema ikka suurem,sest sealt ei näe eriti midagi välja,turvavöö ahistas ees liiga palju minu arust(kuigi turvalisuse poole pealt on see nähtavasti vajalik).Ruumi oleks võind rohkem olla,jäi mulje nagu vana punnsilm(w210 vist) on ruumikam seest.ees on küll 2 topsihoidjat,aga pudelit saab panna ainult tagumisse(muidu hakkab käigukangiga opereerimist segama) keskmisel panipaigal oli mingi nõme sein poole peal vahel,et sealt alt midagi kätte saada pidi kätt päris palju painutama ja väänama.Tuhatoos võiks suurem olla,kardan,et terve sigari tuhk sinna sisse ära ei mahu Big Grin
Tegin ka proovisõidu ära, väga hea mulje jättis ja turvavöö mind ei ahistanudIcon_biggrin. Pettumuse valmistas asjaolu, et Distronic Plus-i ei saanud millegipärast kasutadaIcon_sad. Lane keeping Assist oli väga huvitav kogemus. Ruumi oli piisavalt, kena hubane interjöör oli. Diisli kohta (E350 CDI) liikus väga muljetavaldavalt ja vaikseltThumbsup.
Vasta
#83
luBB Kirjutas:Tegin ka proovisõidu ära, väga hea mulje jättis ja turvavöö mind ei ahistanudIcon_biggrin. Pettumuse valmistas asjaolu, et Distronic Plus-i ei saanud millegipärast kasutadaIcon_sad. Lane keeping Assist oli väga huvitav kogemus. Ruumi oli piisavalt, kena hubane interjöör oli. Diisli kohta (E350 CDI) liikus väga muljetavaldavalt ja vaikseltThumbsup.
sa said siis palju käredama asjaga sõita,eeldan,et oli rohkem lisasid kah kui 220 cdi versioonil,sest lane keeping assist minu arust puudus sellel testi autol,millega mina sõitsin.
Vasta
#84
Uus E-klass - väärika inimese auto
Vasta
#85
Sai siis pill ka ära proovitud - tõsi seda ekstreemsemates tingimustes. Häiris pisut see asjade veidikene ebaloogilisem asetus kui 211 võrreldes. Ei oskagi praegu midagi konkreetset öelda kui selline tunne lihtsalt.
Avantgarde ja elegance vahe on juhitavuses MEELETU. Eriti kui ühele tiba suuremad veljed külge toppida.

Üldmulje 4+
Vasta
#86
Uksi/kohti 4/5
Mootor V6 diisel
Töömaht 2987 cm3
Võimsus 170 kW (231 hj) @ 3800 p/min
Pöördemoment 540 Nm @ 1600-2400 p/min
Käigukast 7-käiguline automaat
Jõuülekanne tagavedu
Rehvimõõt 225/55 R 16
Pikkus 4868 mm / laius 1854 mm / kõrgus 1471 mm
Teljevahe 2874 mm
Pakiruum 540 l
Kütusepaak 65 l
Tühimass 1825 kg / kandevõime 525 kg
Tippkiirus 248 km/h
Aeg 0-100 km/h 6,9 s
Keskmine kütusekulu 6,8 l/100 km
CO2 pääst 179 g/km
Garantii 2 aastat
Hooldusvälp 25 000 või 1 aasta
Roostegarantii 30 aastat
Kindlustuskulu aastas 31 516 kr
Vasta
#87
Kui pikk W211 roostegarantii oli siis?


edit: ise küsin, ise vastan- 4 aastat/50k kilomeetrit.
Vasta
#88
R129 Kirjutas:Avantgarde ja elegance vahe on juhitavuses MEELETU. Eriti kui ühele tiba suuremad veljed külge toppida.

Üldmulje 4+
avantgarde 245/45/17 ratastega oli selline tunne nagu oleks vähemalt 19'' rattad all olnud. tohutu rehvimüra ja vedurijuhi tunne, muidu mulle meeldib.

ahjaa, mazda 6 stiilis kellad on koledad. Puke
Vasta
#89
Neli aastat arendustööd, 34 miljonit testikilomeetrit – selle peale ootaks, et auto käivitub hääl­käsklusega ning juhiistet saab elektri­liselt 86 suunas liigutada. Aga ei!
Vasta
#90
soul Kirjutas:Neli aastat arendustööd, 34 miljonit testikilomeetrit – selle peale ootaks, et auto käivitub hääl­käsklusega ning juhiistet saab elektri­liselt 86 suunas liigutada. Aga ei!
kõige juustumat versiooni testinud kibestund ajakirjaniku loll möla. IMO.
Vasta
#91
soul Kirjutas:Neli aastat arendustööd, 34 miljonit testikilomeetrit – selle peale ootaks, et auto käivitub hääl­käsklusega ning juhiistet saab elektri­liselt 86 suunas liigutada. Aga ei!

Eks mingil ladal see vast olekski nii- lisavidinaid miljoneid ja kõik pudeneks sõites teele laiali: umbes nii.
Vahe ongi selles, et kõik mis küljes, peab töötama- ja niiviisi mitte paartuhat km, vaid ikka rohkem. See on tõesti hülgemöla seal artiklis.
Vasta
#92
No niiii, ei sa kohe mitte kirjutamata jätta siia, et mina käisin eile uue E350 CGI(AMG look, oli vist isegi) sõitmas Nod See oli kindlasti minu mitme aasta suurim sõidu elamus. Natuke lähemalt ka siis kogemusest endast, kuigi enamus huvilisi on kindlasti juba kokkupuutunud.
Mina kui "vanakooli" autojuht istusin autosse, võti pihus aga ei leidnud võtmele seda õiget kohta Icon_confused (häbi), ok nupust ilusti käima, rool jooksis ilusti jalgadele lähemale, turvavöö peale, ning eelpingutid tegid ilusti enda töö ära. Iste paika pandud, kusjuures mind 188cm meest jäi häirima see, et istet ei saanud päris alla lastud, pea jäi väga laepolstri lähedale. Loomulikult oli ka kohalt minek natuke segane, esimese hooga ei leia ju suuremate mootoritega isenditelt käigukangi ülesse Nod Käik sees, tuli gaasipedaali vajutada, ilusat häält tegi, loomulikult ei hakkanud ma täis raskusega kohe pedaali talluma aga mainiks ära, et algkiiruse äkilisust võiks nagu pisut rohkem olla! Kuna väljas oli juba suhteliselt hämar siis algul põlesid ainult päevatuled või midagi sellist ja hiljem autot tagasi parkides, olid juba LED-id põlema läinud.
Järvevana teel Viljandi mnt. poole proovisin kohe ära, kuidas töötavad käiguvahetus labad roolilt, kui oli 5 käik sees, 2 käiku alla poole, tuurid tõusid nii 3tuhande kanti ja pisut gaasi andes tundsid, et istmiku all hakkas midagi liikuma Nod Viljandi mnt. minu ees, nii 100-150m. kaugusel oli mitu autot 70km/h alas, valisin kiiruseks 90km/h ja lülitasin sisse Distronicu, jalg pedaalidest eemale aga samas olin valmis vajutama kohe pedaalile. Lähensime eessõitvatele autodele ja näe, distronic toimib...auto pidurdas ja läksime hoogu koos teistega...minu õnneks, kohe tuli mulle vastu sinise-valge kirju tsikkel ja natuke hiljem ka samades värvides auto. Mingi hetk keerasid eessõitvad autod ära vasakule, nii ka mina ning mitte ühtegi pedaali vajutust ei teinud, kurvis hoog maha ja kurvist välja minnes kiirus jälle nende järgi Nod
Istusin rooli taga, filmides nähtud kanepi kimuja smile Icon_lol näos ja nii vist sõidu lõpuni(sama smile ka momendil näos, imelik....mida töökaaslased mõtlevad). Männikule jõudes häiris mind, et 18" rehvid lugesid liiga hästi tee kumerusi/konarusi. Loomulikult ei seganud see pisi asi proovida kiirust, lõppes linna piir, sisselülitus "sport" reziimile, väike puudutus varbaga gaasipedaalile ja voillaaa momendiga 180km/h Icon_biggrin Nüüd jätan jupi vahele rääkimast, kuidas rikkusin LE, peopesad sügelemas ja tatt suust tilkumas. Linnas ehmatas mind vali piiksumine, kui vahetasin rida jättes selja taha liinibussi, punane kolmnurk vilkus samal ajal ka peeglis...nii öelda pimeda nurga andur toimis hästi, kui sellega ära harjuda on kindlasti abiks autojuhile.
Igati 5+ kogemus! Soovitan kõigil, kel võimalus ära proovida uus E-klass Thumbsup
Vasta
#93
Kahtlemata on autoga hea sõita ja ta ongi hea auto, küll aga nagu marek ütles - sisu on väärakas mis väärakas. Täielik audi-kandiline salvokas jne... uus c-klass samuti. Ma võtaks eelmiste mudelite  TOP-notch sisud ja topiks uude keresse ja siis oleks hea auto kokku.

PS! See keskmine volüümi "ratas" on ka liiga dzäpaan.. a'la civic jms.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W212 3.0 170kw jõud kadunud mersik95 2 170 02-03-2024, 03:29 PM
Viimane postitus: mersik95
Wink W212 Signaal ei tööta Sander1990 3 128 26-02-2024, 01:06 PM
Viimane postitus: PaulE
  w212 ostu arvamus neptun66 5 333 26-01-2024, 07:41 PM
Viimane postitus: väikemees
  W212 airmaticu probleem Henrit 3 327 06-01-2024, 01:45 AM
Viimane postitus: hannest
  W212 pimenurgaandurite kaabli kit? Donny 17 556 04-12-2023, 04:37 PM
Viimane postitus: Donny
  W212 rehvimõõdu sobivus hannest 5 278 19-11-2023, 08:36 PM
Viimane postitus: hannest
  W212 150kw OM651 turbo surm Ott 5 286 17-11-2023, 01:37 PM
Viimane postitus: Ott
  W212 EGR-klapp - OST chrishere 3 290 07-11-2023, 07:53 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w212 kellade sobivus LAuRuS 2 238 29-10-2023, 01:08 PM
Viimane postitus: LAuRuS
  W212 uste tilkeaugud hannest 2 257 23-10-2023, 03:34 PM
Viimane postitus: hannest



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne