Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W126 500SEL, 1986 - Ester
Oleks hää küll... Jube tobe oleks, kui kapotti lõpuni lahti lükates käiks võre vastu lage...
Vasta
Soovist vahetada praegune makk SELlist teise vastu, siis välja sai valitud selline mudel Beckerilt:

   

Tahaks seda, kuid mudeli numbrit ei tea, et täpsemini müügisolevaid otsida, ehk keegi foorumist oskab mudeli numbrit öelda.

Või on hoopis kellegil pildilolevat Beckerit kohe pakkuda?
Vasta
Pead kusagilt Porsche foorumitest otsima.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Mul oli selline just üle, paigaldasin omale SEC`i. Kas seal üldse numbreid ongi? Võin pärastpoole järgi vaadata.
Vasta
hents99 Kirjutas:Mul oli selline just üle, paigaldasin omale SEC`i. Kas seal üldse numbreid ongi? Võin pärastpoole järgi vaadata.

...ole jah nii kena ...aga ega maha ei taha müüa Unibrow

Ning mõõda palun oma SELli garaaži kõrgus ka ära. Meil hakkab ehitus nõnda kaugele jõudma, et oleks nagu vaja vääääga sobivat kõrgust teada
Vasta
Laur Kirjutas:Pead kusagilt Porsche foorumitest otsima.


Vaatsin foorumis...., oli jah 1 Becker müügis, kuid mitte see, mida otsin ....ning see oli ka 2006 aastal
Vasta
Vb ongi see porsche foorumis olev minu käes. Kunagi sain ta mingist porschest.

Becker grand prix 2235 peaks (BE2235 on seerianumber vms tähis) minu oma olema.

Ma arvan, et ei soovi loobuda enda omast. Oma SEL`i panin Becker Traffic Pro, soovitan ka seda soojalt, neid peaks heade hindadega leiduma rohkem. Igati konservatiivse disainiga. Mina sain näiteks 1000.- siitsamast foorumist.


Garaazi kõrgus mul 2.7m auto kohalt (mul jooksevad 40-50cm diameetriga palgid üle).
Talade alt ca 2.5m - ka seal peaks kapott lahti tulema.
Vasta
Hakkasin mõtlema, mul on makil üks nupp puudu, alt reast kõige parempoolne ja mingi aeg tagasi hakkas plaati viskama.
SEC jäi eilsest "kevadet" ootama, võiks ju ära anda, aga vaevalt SEL`i ühe nuputa makk sobiks.


Ebay.de`s jäi üks silma.
Vasta
Hm, kole kaugel oled, et katsetamiseks laenata... Äkki ikkagi iseloomud ei sobi.Retard

Seda iipeid ma juba kaesin... Versand nah Deutschland...Icon_cry

Kuulge, saksakeeleoskajad, mida selle kohta üldse öeldakse? Mis sellele displeil viga on? Oma longava arusaamisegajäi mulje, et miskit on paneeliga lahti (või kinni).
Vasta
v6sa Kirjutas:Kuulge, saksakeeleoskajad, mida selle kohta üldse öeldakse? Mis sellele displeil viga on? Oma longava arusaamisegajäi mulje, et miskit on paneeliga lahti (või kinni).

Displey värvidega on midagi lahti, ei ole ühevärviline vaid kohati erinev ning vasakpoolne nupp paneelil on kulunud (vaata pilti).
Vasta
Isegi kui versand nach Deutschland kirjas, tasuks alati kirjutada ja küsida, kas saadavad ka Estlandi Icon_smile

Tavaliselt pole neil selle vastu midagi.
Vasta
Kes teab, mis on tagumise akna ruloo hammasvöö kood? Meie omal on nii mitu korda juba otsast tükki kaksatud, et enam ei ulatu üles välja minema.

Ma kaldun arvama, et see plastsaba ei maksa miljonit Silberis, kui ma ainult teaks, mis numbri alt seda küsida...Nod

Kui kellegi on siinkandis pakkuda murdunud el.antenni, mille too plastsaba on olemas, siis see sobib kah. Ma ei tahaks oma korralikke antenne selle katsetamise jaoks lõhkuma hakata.Eusa_whistle
Vasta
Mu kuuele pandi Hort Autos 123-e antenni oma, kuid originaal ei olnud ka vist üldse kallis......Rolz ehk mäletab täpsemini.
Vasta
See oli suurusjärgus 100-200 kr.
Kui saad vana tervikuna kätte (et juppe sisse ei jää) on vahetus lihtne, keerad lae siini lahti ja lased välja, uue sisse. Kui jupid sees kinni - siis iste välja, kõlarid välja, aknalaud välja ja siis saad mootorile/rüüle ligi. Ja siis näed ka roostet aknatihendi vahel Smile
Vasta
Rolz Kirjutas:See oli suurusjärgus 100-200 kr.
...Kui jupid sees kinni - siis iste välja, kõlarid välja, aknalaud välja ja siis saad mootorile/rüüle ligi. Ja siis näed ka roostet aknatihendi vahel Smile

Selle tööga enam aega ei lähe, SELlis kõik selline juba tehtud :    

Selle kõik põhjustas asjaolu, et soov oli tööle panna kõik 4 originaalkõlarit. Ligi 2 nädalat on SEL saanud seista ning selle aja jooksul on ära vahetatud juhipoolne esitule klaas ning veetud posu juhtmeid. Kuna kõik juba laiali võetud siis sai plaani võetud ka tagumise akna ruloo hammasvöö vahetus. Selleks oleks aga koodi vaja teada.
Täna hommikul sai ka fototõestusi tehtud, milline üks soliidne auto võib juhtmete vedamise nimel muutuda.  Õnneks küll ajutiselt :    

...ning selle kõige põhisüüdlane on siin ;-) :    

Kõik on SELis veel segamini, kuid heli juba tuleb ning kõigist 4 kõlarist ja tunduvalt parema kvaliteediga, kui endise Becker Mexico kasettraadioga
Vasta
Sinise taustaga becker Sad
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Ning lisan veel ühe lingi ülevaatlikust videost, milline seis SELlis täna hommikul oli  laialipuistatud sisuga...

...koristamist, pesu pärast "taaskokkupanemist"  tuleb unustamatult palju ja kaua....
Vasta
Kas makil taustavalgust muuta ei saa?
Vasta
Laur Kirjutas:Sinise taustaga becker Sad

Ei ole sinine, fotoseerimise moonutus.
On merevaigu kollane ning autot käivitades muudab kirja heledaks ja kaotab taustavalguse ära. Mõnus lahendus pimedal ajal sõites.
Vasta
Kollane peaks hästi sobima.
Mul mingi makk muutis display tooni kui tuled nupust sisse lülitasin, päeval hele, õhtul tume. Mersul peaks tulede juhe originaalis ka makini jooksma!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 560SEC W126  90.a. secman 142 138,556 22-04-2024, 11:59 AM
Viimane postitus: secman
  MB w201,190,1986 - Sten sten130 536 452,512 21-02-2021, 05:56 PM
Viimane postitus: sten130
  Mercedes-Benz 500SE W126 Mike22 50 35,761 31-08-2019, 05:31 PM
Viimane postitus: hents99
  W126 SDL 3,0TD `86 Janek 126 janek126 14 15,218 06-06-2018, 10:40 AM
Viimane postitus: janek126
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 177,786 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  MB 560SEL 1991 a. W126 HotPapa 115 137,241 23-02-2015, 07:03 PM
Viimane postitus: HotPapa
  MB 260SE 1990a. W126 siimruz 134 116,357 17-08-2013, 12:06 AM
Viimane postitus: siimruz
  MB 500SEL 1992a. w140 ce300 16 17,597 19-05-2013, 07:51 PM
Viimane postitus: ce300
  mb w126 420se 87 - vqlur vqlur 9 11,176 05-11-2010, 09:15 AM
Viimane postitus: meqa
  MB 500 SE, 1988´ W126 Rait 42 38,662 05-06-2010, 09:02 PM
Viimane postitus: Rait



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne