Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diiselkütus
#1
oskab keegi öelda või teab kui palju külma kannatab statoili diiselküte? krõbedad külmad käes ja veel külmemaks läheb.....tea kas saab autoga sõita
Kaido
5051362
Vasta
#2
arktiline diislikütus kuni -32 kraadi
Vasta
#3
-35ga siis jama juba....tea kas mingi lisandi juurde valamine aitab....miski mis jäätumist ära hoiab
Kaido
5051362
Vasta
#4
ah jäta auto ööseks tiksuma kui hirm nii suur on DIO pakub -35 kraadi
Vasta
#5
koorti Kirjutas:-35ga siis jama juba....tea kas mingi lisandi juurde valamine aitab....miski mis jäätumist ära hoiab

Mõtlesin,et panen ka tarka siin:

Diiselkütus ei jäätu kunagi kui seal vett hulgas pole,vaid hangub ja seda punkti nimetatakse hangumistäpiks.Diiselküte nimelt sisaldab parafiini ja see hakkabki külmaga hanguma.Mida vähem parafiini kütuses seda puhtam ta on ja seda rohkem külma talub.Vot nii.:cool_rsvd:

Kuid muidu soovitan tanklast küsida palju kannatab külma ja vastavalt vajadusele lisandit kasutada.Lisandite valik suur,jälgi et oleks selline mis tõstab külmataluvust ja mis seoks vett.Ning muidugi õiges koguses lisada.See kõik peab pudelil kirjas olema.Ning viimane variant on palvetada,et see krdi ilm enam oluliselt külmemaks ei läheks,niigi jube olla,prrrrrrrrr!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
vot need on diislimeeste rõõmud
56562200
Vasta
#7
koorti Kirjutas:-35ga siis jama juba....tea kas mingi lisandi juurde valamine aitab....miski mis jäätumist ära hoiab

Eks need lisandid on suurema külmaga diislile abiks küll, aga tuleb jälgida et see lisand ise ära ei külmu. Mõned talved tagasi kui külma oli -28C oli lisand ise nagu tarretis ja ei tulnud pudelist välja ja peal oli veel kirjas, et suurendab külmakindlust, kahjuks ei mäleta enam lisandi nime.
Vasta
#8
Eric Kirjutas:vot need on diislimeeste rõõmud
jah....aga nii tore oli täna hommik sellega ühte 1,5 kuud vana Vitot käivitada ning päeval veel ühta punnsilma paela otsas sikutadaConfusedmash:
Kaido
5051362
Vasta
#9
üle 5a. omanud diisel mersut ja ei ole valanud kunagi mittemingisugust lisandit ja pole olnud kordagi, et ei käivitu. Iga ilmaga esimeste pööretega käib.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
Pange oma disladele plokisoojendused.Cool
Vasta
#11
Laur Kirjutas:üle 5a. omanud diisel mersut ja ei ole valanud kunagi mittemingisugust lisandit ja pole olnud kordagi, et ei käivitu. Iga ilmaga esimeste pööretega käib.

Vaata et homme MAN-i käima saad.:bash:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
ShyMinu disla on ka veel hommikuti ilusti käima vedanud ennast.Confusedmile:
Vasta
#13
Ma olen lisandina kõige tavalisemat 95E kasutanud. 10% diisli koguse kohta ja igati ok on. Ahjaa, tiba siis veel 2-taktiõli ka sisse. Ok, Vitoga pole seda nippi teinud tegelikult, aga vanemate ja suuremate diislitega küll.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#14
See bensiini nipp on päris hea,eriti siis kui tangid kanistrist ja läbi sõela.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#15
Täna tartu olerexis tankides väljas külma -26c 75 liitrit diiselt ootasin üle 15 min tuli nii aeglaselt, et kui paak täis sai ei löönud püstolit ka kinni vaid hakkas üle ajama. Tanklast küsisin pidi -30c küte olema:lol:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#16
Laur Kirjutas:Täna tartu olerexis tankides väljas külma -26c 75 liitrit diiselt ootasin üle 15 min tuli nii aeglaselt, et kui paak täis sai ei löönud püstolit ka kinni vaid hakkas üle ajama. Tanklast küsisin pidi -30c küte olema:lol:
Kui mina viimati nädalake-poolteist tagasi põltsamaa olerexist diislit tahtsin osta,öeldi minu küsimuse peale et üle -25 ei ole see küte mõeldud.Loobusin ostmisest.
Kaido
5051362
Vasta
#17
Laur Kirjutas:Täna tartu olerexis tankides väljas külma -26c 75 liitrit diiselt ootasin üle 15 min tuli nii aeglaselt, et kui paak täis sai ei löönud püstolit ka kinni vaid hakkas üle ajama. Tanklast küsisin pidi -30c küte olema:lol:

Diiselküte läheb suure külmaga "jämedamaks" küll,ega see veel ei tähenda,et sõita sellega ei saa enam.Sinnani on "jämedaks" minemisest veel natuke maad.

Või tead meie firmas mõnda autot mis oleks "Olerexi" kütuse pärast teele jäänud?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
Olerexi saue tanklas 80l hetkega veoka püstolist täna hommikul, tartu omas...:mad: ja ei olnud tankuri viga
Ja ma vist tean ühte mis ei käivitu esmaspäeva hommikul:evil:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#19
Laur Kirjutas:Olerexi saue tanklas 80l hetkega veoka püstolist täna hommikul, tartu omas...:mad: ja ei olnud tankuri viga
Ja ma vist tean ühte mis ei käivitu esmaspäeva hommikul:evil:

Haaa,paneme konjaki vahele või et Spinteri käima saan?:evil:

Olgu,väga OT kisub asi ära. (Aga Sprinteri saan käima ikkagi,ic).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#20
SprinterUZI mu ürgvana 124 diisel läheb ka laksust tule pane MAN tööle:help:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne