Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Klubi Suvepäevad 2007 järelkaja
#21
mõned pildid siis: http://beta.album.ee/album/30009427/50065091
tänud korraldajatele.
Vasta
#22
Suured tänud korraldajatele.Mõned pildid vaatamiseks http://ru.album.ee/album/30031679/50065107
Vasta
#23
E 500 Martiini oma? Taksikoer lahe, nad on alati lahedad.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#24
E 500 Martiini oma jahh.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#25
Werewolf Kirjutas:Mis puudub sellesse ruupori käsitsemisse kell 3 öösel ja muusikasse, siis mina võtsin asja huumoriga ja minu arvates oli see väga pull, eriti kuna kedagi voodist päris välja ju ei aetud (kui "Ja ne Marko" välja arvata Tongue). Ja isiklikult arvan ma, et need lapsed olid piisavalt suured, et üx kehvasti magatud laupäeva öö neile midagi kahju ei tee. Ja üldse, mina küll ürituse ajakavast välja ei lugenud, et kell 11 hakkab öörahu ja kell 8 on äratus. Seega kui ajakavas vastavaid kellaaegu märgitud polnud, siis ei saa ka kedagi süüdistada rahurikkumises, kuna ega keegi siis spetsiaalselt sellex kohale tulnud, et magada saax. Teisest küljest on arusaadav, et mõned tahtsid juba varakult koju sõitma hakata ja kehvalt maganuna ei ole eriti ohutu liigelda. Seega võix järgmine kord hoopis öösel ruupori kaasa võtta ja minna ümberkaudseid külaelanikke tüütama :evil::tongue:
Sa ei räägiks sellist juttu kui oleksid olnud väikse lapsega ja maganud telgis (nagu meie alla 2 aastase lapsega). Selline käitumine muutis küll minu suhtumist kahjuks:demond:
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#26
Panica Kirjutas:Järgmisel aastal siis kohtume ja peaks panema nimesildid rinda, sest mina ikka veel ei saanud aru, kes on kes. Ei julgenud küsida ka Wink
Päikest!

Nimesiltide kohapealt olen täitsa nõus. Plaan oli, et autodele tehtud sildid natuke täidaks seda ülesannet, aga kahjuks keegi ei tahtnud vist omavahel tutvuda ja oma autodele peale jätta neid pärast, Toril.

Nüüd natuke mõelnud selle ürituse peale, tahaks öelda, et asi on vaja korraldada ikkagi reedest pühapäevani, ehk terve nädalavahetus "ära raisata". Minumeelest kukkus välja nii praegu, et keegi polnud väga pundis - varem sai uutega ikka tuttavaks ja jutustada iga ühega, nüüd läks asi suures plaanis nii, et ainult tuttavad omavahel jutustasid ja teised istusid omaette. Eks selletõttu ka ruupor kasutusse läks, lihtsalt, kukkus halvasti välja lõpuks see naljana mõeldud ettevõtmine. Loomulikult mõistame neid, kes kannatasid selle all... ja vabandan ka, kõigi asjaosaliste nimel.

Ja veel. Ideid ja abikäsi on alati tarvis. Ärge olge siis edaspidi tagasihoidlikud enda abi pakkuma. Juba varem, enne üritust.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#27
Saarde Vallavalitsuse nimel saan ka vaid kiidusõnu öelda klubilistele, kes ei pidanud paljuks oma autosid K.-Nõmme linnapäevadel näidata. Muidugi oli selline ühemargiliste masinate pikk kolonn linna sissesõites omaette vaatepilt.
Mis suvepäevadese puutub siis seal oli igaühel võimalus tegeleda just sellega mis talle meeldis ja kui kellelgi jäi midagi tegemata, ütlemata jne siis seda saab järgmisel korral parandada. Meie pere jäi üritusega rahule.

Tulevikuks pakuks sellise idee: Ehk järgmisel aastal suveüritus viia samuti kokku mingi sealkandi (Läänemaal) suurema ühisüritusega. Paar tundi automargi promomisele kulutatud aega ehk ikka leiab kui asi kolmepäevaselt organiseerida. Äkki siis mõelda ka selle veidi kriitikaosaliseks saanud RUUPORI kasutamisele paremas kontektis, nagu näiteks tutvustamaks rahvale klubiliste huvitavamaid eksemplare. Iga tavainimese ju ei oska ise ära tabada kapoti all peituvat kuueliitrist mootorit, mitmekümne aasta tagust tempomaati, aukartust äratavas vanuses aga töötavat Webastot jne. Kui vaja, olen ka ise abikäeks organiseerimisel.

Jõudu juhatusele ja uute kohtumisteni

Andres/taadu/
Vasta
#28
See huvitavate autode tutvustamise mõte on tõesti kulda väärt!

Ausalt, ega polegi osanud selle peale tulla, et võiks ju esitleda autosid - tihti mõtled, et ah, mis seal siis ikka nii erilist on, kui on paar lisa ja nii... Loodan, et ka omanikel pole asja vastu midagi. Võtame plaani selle!
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#29
Et siis thanx k6igele, yritus oli t6epoolest vaga hea. Ei oska 100%-ga oelda, et ytlesin "ja ne maarko", kuid tapselt maletan, et lubasin k6ike UZI, kui valja tulen, siis aga kui tulin valja, k6ik olid valgusekiirusega kadunud... (((:
Ootan siis jargmisel aastal revanši, ruuporimees... :evil:
ps. m6ned fotod ka http://ru.album.ee/album/30031795/50065364
Vasta
#30
Et suvepäevad ei ununeks,postitan mõned pildikesed.Üritan tulevikus ka teised pildid avalikustada.
Millal ja kus video filme näha saab?Just nimelt filme,sest ei olnud ju Indrek ainuke operaator Kõps seenemetsas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#31
Ma ikka proovin kuidagi videot kokku panna, eks annab teada, millal valmis
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#32
väga nõme ... - oli kaotada riisikale vigur sõidus Confusedad: - kuigi kaotus tuli sõitjale mitte autole Big Grin

aa muidu norm tasemel asi nagu alati klubi üritused - kiitus

nimesiltidest - minul oli (nägin ka linnukese seljas) klubi särk, kus nimi ilusti selja peal - äkki tellix neid vähe juurde
Vasta
#33
Ega videost veel asja pole saanud?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#34
Andsin vene foorumist Edick i kätte, lubas miskit kokku teha
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#35
Indrek Kirjutas:Andsin vene foorumist Edick i kätte, lubas miskit kokku teha

võib-olla sa Evgenile andsid sest mul seda ei ole
Vasta
#36
eDiCk Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Andsin vene foorumist Edick i kätte, lubas miskit kokku teha

võib-olla sa Evgenile andsid sest mul seda ei ole

Jajah, ma mõtlesin, et ta sulle edasi andis
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#37
Mul on ka ühtteist videol aga kuidas edasi toimetada ei tea!?
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#38
meego Kirjutas:Mul on ka ühtteist videol aga kuidas edasi toimetada ei tea!?

Tahaks seda hobuse söötmise lõiku.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#39
Lõoke Kirjutas:Ega videost veel asja pole saanud?
Ega need asjad nüüd nii kiiresti ka ei käi! Kannatust,küll ta valmis saab.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,673 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,766 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,931 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,625 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 23,044 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 18,096 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,112 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,510 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,665 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 50,102 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne