Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
soojendus kehv
#1
auto ei lähe soojaks üldse. temp. vaevu 60 kraadi isegi pikal sõidul. auto on e 270 cdi 2000 aastast. ehk oskab keegi aidata, ise sõitnud sellega vähe ja kogemused puuduvad.
Vasta
#2
Alustaks termostaadi vahetusest,eriti kui hiljuti auto Saksast toodud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Ja ikka talvisemat termostaati vaata.:hump:
BMW R-35 otsib juppe
Vasta
#4
CDI mootorite puhul on lugu selline et kui hakkab ära surema termostaat on auto kohe külm. Nii et tarvis uut termostaati.


Vasta
#5
tõstaks teema uuesti üles. mul nimelt oma C180 bens. 97.a. sama probleem, et auto ei lähe soojaks. temperatuur tõseb minu arust aeglaselt ja kui lõpuks ongi üle 80 C siis näiteks foori taga olles hakkab jahedat õhku puhuma. kui vent lülitada 5 kiiruse peale siis lõpuks tuleb päris külma. termostaat sai ära vahetatud ja salongi filter samuti. Kas antud isendil on mingi soojendusradikas ka?
Vasta
#6
tom52 Kirjutas:tõstaks teema uuesti üles. mul nimelt oma C180 bens. 97.a. sama probleem, et auto ei lähe soojaks. temperatuur tõseb minu arust aeglaselt ja kui lõpuks ongi üle 80 C siis näiteks foori taga olles hakkab jahedat õhku puhuma. kui vent lülitada 5 kiiruse peale siis lõpuks tuleb päris külma. termostaat sai ära vahetatud ja salongi filter samuti. Kas antud isendil on mingi soojendusradikas ka?

Et c klassi lsee viga, et nüüd need nn rullikute plokk sureb ära. Endal oli sama jama . . lõpuks sai see ära vahetatud ja teine auto kohe.
Vasta
#7
"rullikute plokk" siis temperatuuri reguleerimise nupud või sain ma valesti aru? mis see plokk maksta võiks? Kas konditsioneeril pole asjaga mingit pistmist?
Vasta
#8
Kusjuures arvan su autol sama jama . . . kondiga pole seost.

Tegelt kui diagnost taha panna võiks ta seda näidata.

Tutikas maksab 4500 kopikatega silberis.

Ise sain kuskil 1000 tuurist kätte.

Peaks olema see plokk . . . võiks katsetada kas viga on selles.
Vasta
#9
proovida võiks tegelt küll -iseasi kust see plokk välja võluda. niipalju kui ma aru olen saanud siis sa nii hõivatud inimene, et raske kokku saada Smile
Vasta
#10
mul oli kah ostes küttekoldega probleeme. Maanteel tahtsid varbad autos ära külmuda. Toppisin radikale papi ette siis sain kudagi sooja õhu tuppa. Järgmine päev vahetasin termostaadi ära ja SAUNA :hump: Jupp pluss vahetus 250 eeku.
Vasta
#11
oleks mul ka asi nii lahenenud :mad: jumal tänatud, et ilm soojemaks läks Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W220 320 CDI soojendus tots 1 3,135 06-02-2012, 12:46 AM
Viimane postitus: wdb240
  MB 500 SEL 1986a. W 126 soojendus boysel 0 1,759 16-01-2012, 04:03 PM
Viimane postitus: boysel
  diisli soojendus? Hydroid 25 15,847 07-06-2008, 09:47 AM
Viimane postitus: Hydroid



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne