Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: 420SEC
#1
Kas keegi teab omanikku kes müüb seda 420SEC-i
Pole mõtet antud kuulutuse andmeid anda
Vasta
#2
tean ainult seda, et väga ammu müügis...ja mingi story oli selle autoga ka juba vanas foorumis kui ma ei eksi
Vasta
#3
420SEC Kirjutas:vanast foorumist ma ei leidnud


http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=2818
Vasta
#4
420SEC Kirjutas:tänud!
See AuCarsi vanake, kus see auto kuulutuse järgi müügis on, ei taha mulle selle omaniku kontakte anda, et saaksin lähemalt uurida seda massinat. Selle asemel pakub aga platsipeal olevat 300CE ja hämab midagi et see hõbedane ikka jama ja sitas seisus ja see 300ne ikka parem. Tegin selle 300-sega proovika ära (see muidugi eriteema ja sellest autost siin teemas rääkima ei hakka, kui kellegil huvi siis võin privada mis mulje mul sellest jäi) ja ütlesin vanale, et tahan ikka seda hõbedast ka näha, et kas kontakt nri. saan? Ei andnud. Ütles, et omanik ei taha et tema numbrit avalikustatakse ja et mitu potentsiaalset ostjat olemas tal (krt, nii ei saa ju autosid müüa...hea automüüja küll). Ise arvan, et vana lihtsalt tahab oma platsi mersust lahti saada ja ei viitsi teiste komisjoniga vaeva näha. Täna ka võttis ühendust ja ütles et jah see hõbedane juba maha müüdud ja kas ma tulen veel seda 300CE-d vaatama.
Sellepärast postitasingi siia, et süda ei anna rahu...kas tõesti on müüdud või hämab see vana seal lihtsalt?
Kui on merzz veel alles siis tahaksin ikka ülevaadata seda Cool
ja igasugune inff selle masina kohta on teretulnud!


suht kahtlane vend siis, ise küll ei arva, et müüdud on, vb müüja ja auto omaniku vahel mingi konflikt, aga eks seda saab ainult oletada
Vasta
#5
no 21aastat on teinud oma töö... et kui hind on ahvatleb siis kuskil peitub ka on konks praktika näitab et ilma rahata ja odavalt ei saa tänapäeval midagi...
56562200
Vasta
#6
Vähemalt inimlik hind autol nüüd, kunagi hakati üle 100 tugevasti müüma.
Mida sa selle omanikuga peale hakkad, ega ta sulle vaevalt sulaselget tõde auto kohta pihtima hakkab. Kui huvi osta, mine tehnilisse kontrolli ja diagnostikasse autoga, saad tõe teada. Kui ei lasta kontrollida ja niisama osta ei julge, saada pikalt, ega see ainuke SEC pole mis Eestis müügis.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7
sooviks samuti infot selle masina kohta kui kellelgil anda on.
sessuhtes täitsa alles oli kui vaatamas käisin. hetkel kui ta diagnostis läbi saab siis olen ilmselt ostja ka, kui kellelgil just midagi öelda ei ole.
Vasta
#8
Kas antud auto on endiselt müügis või seisab kuulutus niisama auto24-s üleval?
Vasta
#9
selle auto kohta ei oska siin foorumis vist keegi midagi konkreetset öelda
Vasta
#10
Tere!

  Endal on olnud ka mõned kogemused selle AUcars asjaga !!
  Väga ebameeldiv üritus ;(
  Ei tea kas ei taheta või ei saada.
  Arvan et see sec pole sinna platsile kuna jõudnud,
  (nagu ka mõni muu auto) ! on lubatud müüki panna
  omaniku poolt ja siis miskit katki jäänud ja auto müügist maas.
  
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne